Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom -dwa Pytanka


Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie -2 pytania 1.Jakim motocyklem zdaje sie w Bytomiu ?2 Moglby ktos wrzucic mapke z zaznaczona trasa egzaminu ?? Aha i jeszcze pytanie BONUS ! Jak aktualnie wyglada sprawa teoretycznego egzaminu bo wiem ze jakis  czas temu bylo tak ze osoba,która posiada prawko kat. B ma tylko dodatkowych 5 pytan z samego motocykla. Czy teraz jest podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A1 w Bytomiu chyba robi "Auto-Art" ale nie jestem pewien. Co do trasy z własnego doświadczenia powiem że nią nie zawsze jeżdżą. Ja pojechałem z ośrodka w lewo, później na obwodnice i już myślałem że pojadę trasą to zwątpiłem pojechałem gdzieś na Radzionków na totalne zadupia... Ale zdałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na egzaminie w bytomiu mozna miec wlasny kask, czy trzeba zdawac w tym z osrodka? bo nie wiem czy maja tam kaski z wbudowana sluchawka czy daja osobno?
Nigdy nie bierz swoich ubran na egzamin - jak trafisz na jakiegoś ciecia to ubranie to będzie powód dla którego Cie uwali. Najlepiej bahama-stajl, czyli bez zadnych rekawiczek, kaskow itd. Krotkie spodenki i t-shirt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bierz swoich ubran na egzamin - jak trafisz na jakiegoś ciecia to ubranie to będzie powód dla którego Cie uwali. Najlepiej bahama-stajl, czyli bez zadnych rekawiczek, kaskow itd. Krotkie spodenki i t-shirt.
jak przyszedlem w t-shirciee to egzaminator chcial mnie odeslac do domu, polecam włassna kominiarke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ubranka ubrankami ja nie biore swoich jedynie chuste na łeb zeby bespośrednio nie miec kontaktu z kaskiem....ale inne pytanie ... Po paru latkach staran i namysłu postanowilem zalegalizowac moja milosc do motorkow zdajac prawko Zdaje własnie w bytomiu i zwiazku z tym mam pytanie czy nie wpadł wam w rece jakiś filmik nagrany z trasy albo moze sam ktoś krecił cos takiego i mogłby podeslac Niestety mam troszke wawałek do bytomia i niestety w szkołce nie urzadzaja jazd tak daleko Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.