Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakup Motocykla Z Usa - Pewna Firma I 100% Satysfakcji


mario71

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to firma z Lublina prowadzona przez koszykarza Kadry Polskiej Piotra Dobrowolskiego - WWW.MOTOEXCLUSIVE.PLKupiłem od niego moto i nie tylko ja (też został mi polecony) i jestem bardzo zadowolony z transakcji oraz z moto. Jest to człowiek bardzo uczciwy, gdzie w obecnych czasach jest to rzadkość na polskim rynku. Nie sprzedaje bubli, gra w otwarte karty, daje gwarancję 3-miesięczną, potwierdzenie pisemne, że jest to moto bez jakichkolwiek ukrytych wad. Jest on w stanie sprowadzić każdy moto jaki sobie tylko wymarzycie i za dobrą cenę więc warto naprawdę u niego zaczerpnąć porady odnośnie kupna moto i kupić u niego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Chciałem napisać parę zdań na temat firmy Motoexlusive z Lublina. Kierując sie opiniami na necie wybrałem właśnie ta firme na zakup swojego wymarzonego motocykla i bardzo sie zawiodłem:( Piotr Dobrowolski zapewniał ze motocykl ma czysty titel (brak przeszłosci wypadkowej w stanach), zarzekał sie że po wymianie płynow i fitrów. Zakupiłem w ciemno moto. Po zakupie, sparwdzilem po Vinie motocykl i okazało sie ze jest Damage Title (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi), Zajrzałem do filtra powietrza, okazało sie ze sruby trzymające pokrywe filtra nigdy nie byly odkrecane ( slychac bylo typowe klikniecie ), a filtr powietrza o zgrozo!!!! Motocykl mial niecale 10 tys mil przebiegu a filtr nir wymieniany od nowosci!! PO sparwdzeniu moto po Vinie okazalo sie rowniez ze nie zgadza sie przebieg motocykla. Rozebralem wiec z kolega motocykl zeby sparwdzic co w nim siedzi. PO wnikliwej analizie okazalo sie rowniez ze mial szpachlowany i malowany bak, lampe, demontowane wczesniej lagi ( byly krzywo osadzone). Owszem dał gwarancje na 3-miesiace ale tylko na rame i silnik. Co może sie stac z silnikiem ktory ma 10 tys mil przebiegu-pewnie nic!!! Zanim kupicie motocykl u tego Pana, najpierw dokładnie sparwdzcie motocykl z sooba ktora sie na tym zna. Pozdrawiam wszystkich motonitów!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

   Ja osobiscie polecam Motoexclusive, zawalisty gosc!!!!

Pewne maszyny, gwarancja mila obsluga i czesci z USA w cenach dilera.

  Wszystko zalatwione tak jak trzeba.

Polecam I to bardzo pewne motocykle na clean titlach( ciezko z takimi maszynami u nas w kraju)...

Pozdrawiam

   Jaro

ps

 Piotr moze i nie kazdemu sprzedaje najlepiej, wydaje mi sie ze trzeba umiec z nim rozmawiac.

Chlopak mieszkal dlugo w USA gral zawodowo w kosza i nie jest chandlarzem zlomem .Przenosi zasady za wielkiej wody, a nie kazdy lubi taka forme sprzedazy.

Grajcie z nim w otwarte karty, najbardziej to lubi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja również jestem bardzo rozczarowany firmą Motoexlusive z Lublina. Może ten koleś sprzedaje dobre motocykle, ale na pewno nie wszystkie, kupiłem u niego motocykl, który okazał się rozbitkiem, Pan Dobrowolski oświadczał ze jest bezwypadkowy, ze ma clean Title a cwaniak zarejestrował go w Polsce  na kogoś z rodziny i już dokumentów ze stanów nie można było zobaczyć, motocykl malowany, po jakimś czasie zauważylem ze ma krzywa kierownice, licznik który pokrywa para wodna jak jest wilgotno-co świadczy o grzebaniu przy przebiegu i rozbieraniu licznika, odnalazłem dane motocykla po Vinie w stanach i okazało się ze szkoda całkowita-jakaś masakra, jak można pisać na stronie ze sprzedaje pewne motocykle z clean title!!!!! najlepsze jest po ze cenowo wystawia z najwyżej połki. Zwykłe oszustwo, albo każdy jest bezywapdkowy albo przy sprzedaży niech powie ze cos było robione-zwykły oszust, nikomu nie polecam!!!!!! Mam wrażenie że pozytywne opinie na tej stronie albo piszą jego koledzy albo motocykliści którzy nie do końca się znają i nie wnikają w przeszłość  zakupionej maszyny. Pozdrawiam wszystkich motocyklistów i omijajcie szerokim łukiem Lublin ul. Willowa i firmę MOTOEXCLUSIVE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.