Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie Na Temat Komisu Motofrajda


delfin138

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,mam do Was pytanie. Czy kupował ktoś u nich motocykl ?Co myślicie o tych motocyklach w Kuźni Raciborskiej ?Kumpel szuka cbr f4 i mają tam dwie sztuki całkiem fajnie wyglądające ale i kosztujące... Jakie mają motocykle ?Polecacie tego użytkownika ?Przykładowa aukcja która mnie interesuje http://allegro.pl/item918038162_honda_cbr_...super_stan.htmlI co powiecie o motocyklach od użytkownika JANOSIK motocykle ?Konkretnie o tą aukcję chodzi http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1705035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli chodzi o motocykle z Kuźni Raciborskiej "Motofrajda" to zakupiłem u nich motor i powiem jedno na pewno sprzedają sprzęty bezwypadkowe (moja sztuka przynajmniej taka jest) a jeśli chodzi o stan techniczny to wiadomo motocykl sprowadzony to musisz się liczyć z podstawowymi wymianami typu olej, filtry itd. W mojej 929RR zrobiłem tylko taki serwis i na nowy sezon jeszcze muszę klocki tylne wymienić. Silnikowo to już trzeba jechać na żywo obadać bo wygląd wyglądem a silnik może być padnięty. Podsumowując motocykle z Kuźni Raciborskiej według mnie są warte zainteresowania, ps. ceny przeważnie do dobrej negocjacji. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam ....zakupiłem u nich yamahę fjr 1300. Morocykl miał 6 lat i jego cena była o około 2000tyś. wyższa niż np. Na allegto. Stan moto jak na te lata był nienaganny(kilka drobnych rys) cała resszta można powiedzieć wzorcowa. Kupiłem moto na wiosnę tak więc śmigam już cały sezon i powiem jedno polecam tego sprzedawcę,ale wiadomo on ma motocykle używane i trzeba zachować czujność. Pozatym przy zakupie powymieniali mi oleje (w cenie zakupu,filtry) i dał mi pisemną gwarancję na 3 miesiące na cały motocykl i pisemną gwarancję na lakier, że moto ma oryginalne lakierowanie. Znam też 2 osoby które tam nabyły motocykle i też nie mają z nimi problemów. Osobiście po moich doświadczeniach mogę ich polecić...faktem jest , że nie mają tanio ale zawsze jest coś za cpś.

.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
21 minut temu, Wicher napisał:

Bo przez wiele lat właściciel pracował na swoją renomę nie wciskając ludziom gruzu zapakowanego w różowy papierek.

Byłem tam kilka razy i motocykle naprawdę prima, ale czasami ceny bywają bardzo mocno przesadzone....

Dobrze wiedzieć. A co sądzicie o motofrajdzie z Nędzy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Łysy_75
O 6.01.2016o23:29, bockscar napisał:

Dobrze wiedzieć. A co sądzicie o motofrajdzie z Nędzy ? 

kupiłem u nich jakiś czas temu motocykl...gwaratowali na piśmie przebieg i to że rama jest prosta

przy zakupie chciałem coś urwać z ceny ale gość zaoferował mi zamiast tego serwis moto(wymiana olejów,filtrów,świec,płynów,itp.)jakiś miesiąc później miałem małą przygodę i położyłem moto,nie było to nic tragicznego tylko delikatne otarcie...okazało się że na baku jest dość solidna warstwa szpachli.

po sezonie podczas przeglądu wyszło:płyn hamulcowy nie nadawał się do użytku(po 6000 km)olej silnikowy masakra(u kolegi  po dwóch sezonach wyglądał lepiej),filtr paliwa wyglądał jakby zaciągnął tonę rdzy(zbiornik w środku wygląda jak nowy)to samo było w gaźnikach

jak będziesz się do nich wybierał to obowiązkowo czujnik grubości powłoki i nie zgadzaj się na żadne darmowe serwisy...takie jest moje zdanie

sądziłem że koledzy z frajdy jako że są motocyklistami są bardziej uczciwi ale to tylko zwykli handlarze którym nie można do końca wierzyć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dziękuję za odpowiedź kolego Łysy_75. Frajda kompletnie odpada jeżeli chodzi o miejsce zakupu maszyny w takim wypadku

Celuje albo w BigBikes Gostyn albo w Moto top kraków. Już wolę przepłacic te parę tysięcy ale mieć motocykl bez szpachli i z prostą ramą.  Na wszystkie motocykle z Włoch trzeba podchodzić z wielką rezerwą. Dwa lata temu kupiłem Suzuki Intrudera Vs800 w Holandii osobiście zapłaciłem 1800€ rok '92 więc staruszek. Było pare rys słabo widocznych. Ale nie było żadnej szpachli czy krzywej ramy... Polska to jednak raj handlarzy i złomowisko Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze i wszędzie idzie się targować. A jak dalej za drogo to kupić gdzie indziej.

Mamy te piękne czasy, że wybór motocykli mamy ogromny, rozpiętość cenowa również spora, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

W PMMOTOR doceniam brak nachalności i niewymądrzanie się prowadzących ten biznes.  Jak chcesz porady to poradzą, jak nie to cierpliwie znoszą Twoje przesiadki, wyciągają sprzęty z rzędu innych itp.

Z paru innych miejsc po zamienieniu kilku słów że sprzedawcą po prostu wyszedłem mając wrażenie,  że na niczym się nie znam, a wogóle to nie wiem czemu marnuję jego cenny czas głupimi pytaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, TomekSHL napisał:

W PMMOTOR doceniam brak nachalności i niewymądrzanie się prowadzących ten biznes.  Jak chcesz porady to poradzą, jak nie to cierpliwie znoszą Twoje przesiadki, wyciągają sprzęty z rzędu innych itp.

 

Dokładnie mam to samo odczucie.

Z drugiej strony jeszcze 60 tys powinien spokojnie przejechać więc np u mnie to ok 10 lat jazdy albo i więcej.Na zaworach powinien mieś minimalne różnice.

A takie fz6 z małym przebiegiem nie jest łatwo bo raczej są z dużym.Nie chodzi o ten na wyświetlaczu tylko widoczny po stanie używania motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.