Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda - Ocena Fachowców


YAMAHA_111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,możecie mi pomóc w spawie tego ogłoszenia:http://moto.allegro.pl/item915753801_honda...an_idealny.htmlchodzi o obiektywną ocenę czy warto się w ogóle wybierać zobaczyć ten motorek,a może ktoś może mi pomóc w ogledzinach (podjechać, polecić fachowca z okolicy rzeszowa, który sprawdzi moto..)???z góry dzieki za wszelkie porady.pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się czegoś dopatrzeć na fotkach robionych z 2 metrów..Na 1 rzut oka moto całkiem fajne,ale wiadomo trzeba to zobaczyć na żywo.Ale ciężko będziesz miał się przewieść tym moto w taką pogodę..No chyba,że kolo mieszka przy autostradzie czy drodze ekspresowej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rzeszowa hehee.. tam wiele motocykli ma ten sam przebieg W ogóle motocykle z WłochKieruneczki z dupy wzięte.Transport gratis <-- z tego co wiem, to wielka bzdura, bo na Forum Horneta, ktoś poruszył właśnie transport gratis z Rzeszowa, ale może...Ogólnie wygląda, ok, więcej dokładnych fotek bo miałam wrażanie ze przytarty dekiel ma z jednej strony..ale moze to tylko brudZerknij tutaj http://www.honda-hornet.pl/viewtopic.php?t=4204&start=0Chłopaki sprowadzają podobno konkretne sprzęty, przynajmniej póki co wszyscy sobie ich sprzęty chwalą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rzeszowa hehee.. tam wiele motocykli ma ten sam przebieg W ogóle motocykle z WłochKieruneczki z dupy wzięte.Transport gratis <-- z tego co wiem, to wielka bzdura, bo na Forum Horneta, ktoś poruszył właśnie transport gratis z Rzeszowa, ale może...Ogólnie wygląda, ok, więcej dokładnych fotek bo miałam wrażanie ze przytarty dekiel ma z jednej strony..ale moze to tylko brudZerknij tutaj http://www.honda-hornet.pl/viewtopic.php?t=4204&start=0Chłopaki sprowadzają podobno konkretne sprzęty, przynajmniej póki co wszyscy sobie ich sprzęty chwalą
dzieki za info. swoją drogą to rzeczywiscie te motorki z rzeszowa troszke dziwne mi sie wydaja, ale jak sie chce cos kupic to warto sprawdzic wszystkie opcje. z tym rzeszowem to o tyle problem, że dosc daleko od katowic, no i gdzie tu szukac fachowca co by na to zerknal i subiektywnie ocenil.jakbyscie panowie mieli jakies info o godnym polecenia motorku dajcie prosze znac.z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w takim razie na forum horneta :0 tam chyba ktoś ma do sprzedania No i tam czasem i całe historie motocykli opisane, bo od forumowiczów
hej, a może z tych zdjęć coś konktretnego o oferowanym motorku można by powiedzieć???http://moto.allegro.pl/item908626932_najpi...600_czarna.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna Motocykl tkwi na alledrogo od kilku miesiecy (3-4)* brakuje mu podnóżków dla pasażera* ma nieszczęśnie śmieszny przebieg* niestety kierunki tuningowe, nie orginalne* opony nie orginalne, co wyklucza się z niskim przebiegiem* zadupek ma porysowany(gryzie się to ze słowami sprzedającego, piszącego o braku rysek) ale sama motocykl kupiłam z ryskami, bo poza ryskami był w super stanieWzględnie mozesz jechać i obejrzeć, ale sam fakt, że moto od dłuższego czasu "wisi" mi nie pasuje. Gdyby był w super stanie już dawno by znikł Moge wzglednie dac namiary na chłapaków z Mysłowić (masz blisko) co sprowadzili mojego Hornecika, jak mówie w stanie bardzo dobrym Za Hornet 05-06 musisz liczyc 15-16 koła, w stanie naprawde bardzo dobrym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja tam nie wiem ale zastanawiający jest powód zdjęcia przez jak przypuszczam poprzednią właścicielkę motocykla podnóżek dla pasażera,poza tym nie jestem pewien ale przyjrzał bym się oponie(jak na zblokowane moto używane przez Kobietę wydają się boki mocno używane)Oczywiście nie uważam że Kobiety jeżdżą gorzej ,wolniej lub coś podobnego zastanawia mnie tylko opona,kolejna sprawa- po co handlarz odblokowywuje moto? Może faktycznie lepiej rozejrzeć się na forum(jeśli ktoś będzie miał złoma pewnie będzie się bał opinii innych i nie będzie wstawiał kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna Motocykl tkwi na alledrogo od kilku miesiecy (3-4)* brakuje mu podnóżków dla pasażera* ma nieszczęśnie śmieszny przebieg* niestety kierunki tuningowe, nie orginalne* opony nie orginalne, co wyklucza się z niskim przebiegiem* zadupek ma porysowany(gryzie się to ze słowami sprzedającego, piszącego o braku rysek) ale sama motocykl kupiłam z ryskami, bo poza ryskami był w super stanieWzględnie mozesz jechać i obejrzeć, ale sam fakt, że moto od dłuższego czasu "wisi" mi nie pasuje. Gdyby był w super stanie już dawno by znikł Moge wzglednie dac namiary na chłapaków z Mysłowić (masz blisko) co sprowadzili mojego Hornecika, jak mówie w stanie bardzo dobrym Za Hornet 05-06 musisz liczyc 15-16 koła, w stanie naprawde bardzo dobrym
hej manka, daj proszę namiar tych gości z mysłowic, chciałbym do nich podjechać i pogadać, może oni mają coś co warto by kupić. będę wdzięczny. dzieki, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.