Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Supermoto


chlebdzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na nastpeny przejazd biore kamerke bo wczoraj bylo ladnie tzn szybko i ostro czyli tak supermoto lubi najbardziej:] za tydien rozumiem powtorka, a jezeli ktos cos wczesniej zorganizuje to dajcie znac wted chetnie sie dolacze:]
Cze mam nadzieje że wrzucisz to później na Youtube z chęcią bym to zobaczył.Aaa będziecie to kręcić w tych miejscach gdzieśmy wtedy razem byli ?Jeżeli tak to tym bardziej chce to widzieć w ogóle fajna miejscówka do SM Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witajcie po dlugiej nieobecnosci;] w tym roku chce zaczac jezdzic na tor stary kisielin w zwiazku z tym pisze dwie informacje:pierwsza jezeli ktos sie bedzie wybieral w sezonie prosze o info jezeli chcial by podzielic koszty palkiwa itd. bo bede sie staral jak najczesciej startowa o ile pozwoli kasa.Druga rzecz mam info z pewnego zrodla ze bedzie organizowany weekend 3 dniowy maj czerwiec na kisielinie wynajem toru w sumie około 3000zł do rozbicia na uczestnikow bedzie nas 30 to kazdy daje stowe i jezdzimy ile chcemy 3 dni nocleg wlasny zakres itd. czyli namiot grill i browarek wieczorkiem i rozmowy do rana o moto:Pmam nadzieje ze uda nam sie w tym sezonie posmigac nakrecic jakies movie i ze bedzie nas jeszcze wiecej;]tak na marginesie umiem juz przebijac na gumie wiec jest swietnie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie po dlugiej nieobecnosci;] w tym roku chce zaczac jezdzic na tor stary kisielin w zwiazku z tym pisze dwie informacje:pierwsza jezeli ktos sie bedzie wybieral w sezonie prosze o info jezeli chcial by podzielic koszty palkiwa itd. bo bede sie staral jak najczesciej startowa o ile pozwoli kasa.Druga rzecz mam info z pewnego zrodla ze bedzie organizowany weekend 3 dniowy maj czerwiec na kisielinie wynajem toru w sumie około 3000zł do rozbicia na uczestnikow bedzie nas 30 to kazdy daje stowe i jezdzimy ile chcemy 3 dni nocleg wlasny zakres itd. czyli namiot grill i browarek wieczorkiem i rozmowy do rana o moto:Pmam nadzieje ze uda nam sie w tym sezonie posmigac nakrecic jakies movie i ze bedzie nas jeszcze wiecej;]tak na marginesie umiem juz przebijac na gumie wiec jest swietnie;]
no to jak ci przyjdzie ochota to sie odezwij bo kisielin mam zamiar odwiedzac w tym roku 2 razy  w miesiacu i w planach jest zlaiczyc cała runde MP . co do filmiku to  tu macie maly w miare lajtowy bo  tempreratura na minusie byla  a i dzwigni od biegow w 2 kawąłkach była a i sliki to juz nie na taka pogoda ..;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he fajny filmik Cross podoba mi się brakuje tylko troszkę ujęć nakręconych przez drugą osobę + jakiejś fajnej ostrej muzy do tego no i ciut głośniej mógł by być dźwięk nagrany . A że tak spytam z ciekawości na standardowych przełożeniach ile maksymalnie ta 530ka rozwija ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he fajny filmik Cross podoba mi się brakuje tylko troszkę ujęć nakręconych przez drugą osobę + jakiejś fajnej ostrej muzy do tego no i ciut głośniej mógł by być dźwięk nagrany . A że tak spytam z ciekawości na standardowych przełożeniach ile maksymalnie ta 530ka rozwija ?
to jest poprostu nagrane tak od nicosci ... co do oryginału to nie wiem nie latam na oryginalnych ale na samym poczatku zanim sobie dobrałem przełozenia to fabryka dawała prawie 2zł ale moto pływać zaczynało ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Druga rzecz mam info z pewnego zrodla ze bedzie organizowany weekend 3 dniowy maj czerwiec na kisielinie wynajem toru w sumie około 3000zł do rozbicia na uczestnikow bedzie nas 30 to kazdy daje stowe i jezdzimy ile chcemy 3 dni nocleg wlasny zakres itd. czyli namiot grill i browarek wieczorkiem i rozmowy do rana o moto:Pmam nadzieje ze uda nam sie w tym sezonie posmigac nakrecic jakies movie i ze bedzie nas jeszcze wiecej;]tak na marginesie umiem juz przebijac na gumie wiec jest swietnie;]
Kisielin koniecznie. Taka imprezka tez brzmi zachecajaco takze jak kasa bedzie to jak najbardziej sie pisze! Czyli spotykamy sie na szopkach i robimy postrach na wsi

panie, a jako mocie kamerka?Tak BTW to wogole o tym temacie zapomnialem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz w tor a supermoto sie odezwie;] o imprezie bede relacjonował jeżeli chodzi o szopki to jak najbardziej zlapie sie pare kamer zrobi sie ostry przelot i strzeli sie pare popisow na szosie;] a potem montaz filmiku w domu;] ten sezon chce rozpocząć torowo nie wiadomo jak kasa(opony) jak macie dostep do jakis tanich opon to dajcie znac bede wdzieczny;](najlepiej twarda mieszanka na tor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem mianowicie planuje zakup jakiejś maszyny niestety jestem zielony jeśli chodzi o znajomość pod względem mechanicznym. Pytanie moje czy znacie ten sprzęt czy możecie coś o nim powiedzieć, czy warto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1513981 z góry dzieki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po :1 To nie ten wątek tutaj jest mowa o maszynach supermoto2 Tak znamy ten sprzęt jest to Yamaha R63 O stan mechaniczny nie pytaj bo z fusów z kawy nie potrafię wróżyć a szkoda …4 Czy warto ? Odpowiem ci tak masz google ,masz stronę firmową Yamahy i kupę innych recenzji ,materiałów w necie na temat tej marki motocykla …5 Czy szukanie aż tak boli ? A jeżeli to miała być prowokacja to naprawdę kiepska Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.