Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A1 Romet, Aprilla Yamaha Itp.


totalover

Rekomendowane odpowiedzi

Hymm konczy się sezon powolia w marcu przyszlego roku mam 16stke więc chcę dociągnosc moim rometem 777 do tego czasu i sie przezucic na 125ccm. Co byście mi polecili ? W miare nie drogo i v-max 120km/h (czyli tak normalnie) z biegami. Myslalem o romecie z-125 ale mam nie mile przygody z rometem 777 choc na 140km bez przerwy dojezdza nie powiem ;p. Jakies opinie na temat rometa? bądz co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamCBR'ki bym nie polecił, no chyba ze ważysz 60kg i masz 130wzrostu ;/natomiast polecam Ci nsr, silnik jak silnik 2T olej (dozownik) +bena i smigasz w dobrym stanie nsr kupisz już od 4tyś przy kupnie zwróc uwagę na lagi bo to niestety miękkie gówno w nsr ;pco tu duzo mówi tematów jest duzo porównywania CBR i NSR poszukaj a znajdziesz ;)fakt jest taki, że za ~~ 4-6 tys masz nowa CBR a nsr okolo 00-02roku wię warto rozważy wszelkie za i przeciw ;]ByQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup zadbaną używke, niż jakąś lipną nówke, i nie słuchaj co mówią inni, jak znajdziesz dobrze utrzymaną 125 , w 2T to tez sporo pojeździsz.
tylko powiedz mi kto teraz szanuje 125 2t? ;/ chyba ktoś kto ma pasję do tego a takich bardzo mało ;/zastanów się dobrze nad NSR 125 lub Aprilka ;]ByQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił NSR lub Aprilie RS125 a nie Romety lub inne Kingwaye.. ;/ Honda to po\żądna firma i częsci są wytrwałe w porównaniu do made in China.. Aprilia to włoskie motocykle więc części też powinny być lepsze. W takich chwilach nie patrz na to że kupisz Rometa 2009 rok za 4 tys ... bo przejeździsz jeden sezon i będziesz co chwila w salonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym sezonie też robię A1 i mój wybór jest między RG 125F , a Yamahą TZR 125 4DL Belgrada Tylko te motorki mają koło 36 koni , i sporo ważą ... W porównaniu do rometa , to będzie niebo , a ziemia... No i v-maxy po 160 km/h też pokazują , że nie są to motory dla pierwszego lepszego... Wyrwiesz w fajnym stanie za te 5000 na spokojnie Ja osobiście włocha bym nie kupił , cbrki też nie.. I osiągi kiepściutkie i wygląd rowerka... Nsr JC22 nie głupi pomysł , ale źle mi się na niej siedzi i kiepsko pracuję (jak dla mnie). W razie jakichś pytań pisz.Pozdrawiam Kedzior1994

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.