Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Intruder - Vulcan - Warrior - Shadow, Który Wybrać?


romi69

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zakupić jeden z powyższych motocykli w przedziale cenowym od 20 do 30 tyś. plnw przypadku Intrudera czy Vulcana daje to możliwość zakupu nawet rocznika 2008.Chciałbym nabyć coś o pojemności 1400 -1800 ccmNie jest to pierwszy mój motocykl, do tej pory jeździłem na starych klasykach (GS550, GSX440F) a ostatnie 3 sezony na quadach (LTZ400, ACCES MOTO 250, TENA 300), mam prawie 40 lat i STRASZLIWIE podobają mi się nieprzesadzone wręcz minimalistycznie surowe customy i dragi, chcę trochę pozwiedzać (z plecaczkiem lub bez) nasz kraj a może i wyskoczyć gdzieś dalej...szukam porady, czym się kierować w wyborze motocykla, jak najlepiej sfinansować zakup (jestem właścicielem firmy, mogę go kupić w leasingu i odliczyć VAT), jakie są znane wady w rodzaju "ten typ tak ma...", gdzie mogę wykonać jazdę próbną, bo jeszcze nie miałem okazji powozić takiego "potwora" i mimo pewnych założeń jakie zrobiłem (wielkość i pojemność) być może po takiej przejażdżce zweryfikuję je w dółtak kiedyś "napalony" nigdy wcześniej nie jeżdżąc na quadzie sportowym wskoczyłem na Raptora 700 i... po 3 wheelie na kolejnych biegach oddałem go szybko właścicielowi nie przejechawszy nawet 500m...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej pojemności raczej Shadowa nie kupisz, co najwyżej VTX. Rozważałeś może Shadowa 1100 C2-C3 ? Całkiem przyjemny criuser, niestraszne mu długie trasy (kolega zaliczył w tym roku Nordkapp), chłodzony cieczą, więc nie przegrzejesz go w ciepłe dni. Pytanie, czy odpowiada Ci stosunkowo niewielka moc ? Z VTX-ów koledzy też są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezki wybor.Intruder-aktualnie nim jezdze(1400)Sprzet cudo przyspieszenia super jazda super spalanie w graincach 5-6 uwazam ,że tez super jak na ta pojemnosc.Silnik extra w zasadzie bezobslugowy no i wal napedowy (wlejeszraz olej i mozesz zapomniec na pare sezonow ,ze masz naped)Minus to to ,że to typowy chopper Pasazer lub zerka moze miec niewygodnie.To samo tyczy sie Wariora ztym ,że jeszcze mocniejszy silnik ale styl jazdy podobny.Vulcan i shadow to juz troche inny styl jazdy raczej juz bardziej wygodnie i dostojnie wiem ,ciezko sie zdecydowac sam mam dylemat czy przesiadac sie na intrudera 1500.Wiele Ci nie pomoglem ale to jest tak ,że sam musisz podjac decyzje jak chcesz jezdzic i co najbardziej Ci sie podoba.zastosuj metode odrzucania ja odrzucam Vulcana(Nie podoba mi sie) i shadow(mala pojemnosc)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorę bo ROAD STAR to też WARRIOR...

zastosuj metode odrzucania ja odrzucam Vulcana(Nie podoba mi sie) i shadow(mala pojemnosc)Pozdrawiam
i mniej więcej takie same mam na ten temat zdanie, być może trochę jednak zbyt wysoko celuje z pojemnością (SUZUKI VZR INTRUDER M1800R jest piękny, WARRIORowi też niczego nie brakuje) ale prawdopodobnie "zespawam" się z tym sprzętem na jakieś 5 lat a moc rzędu 60 KM w przypadku pięknego moim zdaniem Vulcana Custom VN 900 w wersji z pomarańczowo-czerwonymi głowicami troszkę mnie nie satysfakcjonuje...tego ostatniego byłbym skłonny kupić nowego (2009r - 35.000 pln) http://photos01.otomoto.pl/photos/300x225/M1/31/44/M1314480_1.jpgprawda że niczego sobie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.