Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wzrost A Gsxr


Faza

Rekomendowane odpowiedzi

WitamMam problem gdyż jestem nieco niski ( 170 cm) i chciałbym się spytać czy ktoś o podobnym wzroscie smigał lub przymierzał się do GSXR 1000 K7-k8. Nie mogę teraz się do niego przymierzyć ponieważ jestem w Norwegii a nie znam ich języka żeby pojsc do salonu i powiedziec o co mi chodzi xD i nie wiem czy opłaca sie zbierać pieniądze na ten motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz po angielsku, spokojnie się tam dogadasz. A jak masz opory bo kiepsko mówisz, to pamiętaj że większość Polaków mniej lub bardziej kaleczy ten język, a jednak go używają i bardzo dobrze sobie za granicą radzą . Czy zbierać na moto???? Na tym forum odpowiedź na takie pytanie jest co najmniej oczywista:NIE! Nie waż się przeznaczyć jednej korony/złotówki/euro/jakiejkolwiek innej waluty na cokolwiek mającego choć trochę wspólnego z motorem. Zapomnij o tym hobby, o wszystkim co związane z motorami, żyj tak, jakby 2 kółka nigdy nie istniały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokość siedzenia w tym sprzęcie (K7, K8) jest na poziomie 81cm. Możesz mieć drobny problem, gdy siedząc na motocyklu będziesz chciał się cofnąć. Stojąc na palcach możesz mieć problem z ruszeniem 180kg. Jeśli chodzi o samą jazdę to bez problemu - Dani Pedrosa ma 160 w kapeluszu i daje radę i to jak Im niższy tym lepszy. Lepiej złożysz się za owiewką . Poza tym pewnie istnieje możliwość obniżenia go o kilka cm. Brać, kupować nie przebierać.PSTo Twój pierwszy motocykl? Dziwie się, że jeszcze nikt nie wyskoczył z propozycją, żebyś kupił sobie GS500 Rób co chcesz. To Twoje życie.PS 2Tazzman na forum pisał, że do sprzedania ma K7 w malowaniu Rizla. Poszukaj postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko też zależy od pozycji jaka ma się za kierownicą i samego siedzenia, musisz poprostu na nim usiąść. ja mam siedzenie na wysokości 820mm i jestem niższy do Ciebie i daje rade na R6 - tz pełnymi stopami nie sięgam, ale o wiele wyżsi mają z tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja wyczytałem w serwisówce ze siodło jest na 820 mm no ale mnijesza z tym mam 171 no moze 2 i dosiegam całymi stopami jest lepiej niz w cbr 600f4 mimo siodła na 810mm bo w cebrze siodło zachodzi na boki baku i szerzej sie ma szłapy co do samej pozycji to jest oki daje rade ale zwroc uwage na super twarde zawieszenie dupa sie ciągle odbija od siodła i nadgarstki tez niezle dostaja w kość ale dałem rade jednego dnia nawinąć 980 km i nastepnego dnia znowu chciałem śmigać osłona przed wiatrem jest znośna czytelny obrotomierz ale jak dla mnie troszke za nisko przez nosek w kasku nie zawsze widze flesh do zmiany biegu fajnym bajerem są zmienne mapy zaplonu na początku spokojnie "c" a teraz coraz częściej "a" )) i frajdy co niemiara silnik to narmalnie ogień mimo deklarowanych 185 km mi na hamowni pokazało 180 i jest o duzo za duzo pasazer to ma sie kiepsko bo ma kolana zaraz pod klatką piersiową no ale widzi wszystko co sie dzieje na drodze bo patrzy ponad twoim kaskiemjesli chodzi o mnie to polecam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa - jak chcesz zbierac na motocykl na ktorym nawet nie siedziales, ze o jezdzie nie wspomne? Druga sprawa - do wiekszosci popularnych motocykli (czyt. wiekszosci dostepnych na naszym rynku) sa zestawy obnizajace lub przynajmniej nizsze siedzenia wyprofilowane tak, ze niska osoba moze wygodniej i pewniej siedziec. Tak poza tym to jaka "niska osoba"... sam mam 172cm i myslalem ze to dokladnie sredni wzrost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej idz do salonu i po prostu właduj sie na motocykl nie musisz nic mówić najwyżej zaczną sie pluć ale co zobaczysz to twoje, chyba po to sa salony żeby sie przymierzyć do sprzeta lub idź ze znajomym który cos potrafi powiedzieć, dżymol co do 180 koni wykazanych na hamowni to dosyć zawyżony wynik i mija sie on z prawda, no chyba ze wsadziłeś w ten sprzęt konkretnie kasy w częściach żeby tyle osiągnął, lub mierzyłeś moc na silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buli:niewiem czy było mierzone na silniku wiec moze ktos mi podpowiew Krakowie była impreza "spotkajmy sie na stacji Bp" i zjawiliśmy sie na gratach pomiar robili chłopaki z ratki z mikołowa postawili moto na stojaku i tylnie koło na rolkę i pokazało 180 km kumpel na hajce II z założonymi yoshimurami miał 190 kucyna innych k7 pokazało od 175-188 przy czym moj cały standardowy a gości z zmienionymi puchami w okloicy 2- 3 koniki wiecej no i był jakis przehu.... co wywinoił 188 ale co on tam mial to nie wiema co do wzrostu panowie ja mam 171 i jestem dobrego wzrostu poprostu cała reszta jest za wysoka i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.