Jump to content
Sign in to follow this  
kubus18a

Oc Najtańsze!

Recommended Posts

Witam wszystkich zmotoryzowanych Sam od roku jestem posiadaczem motocykla Yamaha Thundercat i teraz już życia bez motocykla sobie nie wyobrażam ;) Od niedawna jestem Agentem PZU , wiem wielu z was może mieć negatywne podejście do tego ubezpieczyciela mówić ,że jest drobie itp. ale jeśli chodzi o motocykle ma najniższą ofertę!!! dlatego zwracam się z prośba do wszystkich posiadaczy motocykli którzy mają ubezpieczenie w innym towarzystwie o kantak:) Przygotuje dla was najniższą ofertę cenową jaka będzie tylko możliwa dla zainteresowanych mogę przygotować ofertę OC dla samochodów, która w wielu przypadkach wyjdzie dużo niższa niż do tej pory u konkurencji ale będzie to tylko oferta na rok o czym lojalnie informuje!! jeżeli ktoś jest zainteresowany ubezpieczeniem autocasco a do tej pory nie miał w nim zniżek jestem w stanie dać tyle ile ma w OC czyli 60% za 60% 50% za 50% itd. wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt tel:[email protected]: http://nasza-klasa.pl/profile/32034578Oczywiście do każdego mogę podjechać i na miejscu przygotować oferte w końcu idzie wiosna wiec motorem to żaden problem:)pozdrawiam Kuba:)

Witam Tak najtansze ale tylko OC na motor AC juz niestety nie a jesli chodzi o samochody to OC AC - nadrabiacie znizkami promocyjnymi gdyby nie to bylaby lipa na przyklad -20% na OC i AC jak sie wezmie assistance rozszerzony bez tej znizki to niesttey ceny sa wysokie pozdr

Jak dla mnie PZU tak czy siak ma najtańsze OC - ostatnie wyniosło mnie około 80 PLN na rok...
około 70 zł w Warcie...tak czy siak około dychy przeznacze na minete na Chebziu w Rudzie Śl...konkretnie

Co jak co ale OC jest tanie w PZU. Generalnie nie lubie tego ubezpieczyciela ale na moto sie opłaca i jak coś sie dzieje to wyplacają odrazu(ja tak miałem). Dla porównania w warcie teraz przedłużałem po poprzednim wlaścicielu i łącznie wyszło 260 za rok same oc a w pzu z nw by było 150 . Wszystko bez zniżek. Pozdro

Z PZU jest jeden problem. U nas w placówce nie zaakceptują zniżek na podstawie świstka aktualnego OC innej firmy tylko trzeba latac po firmach(a u mnie tak że nigdy nie byłem długo w jednej po prostu wybieram zawsze najtańszą) i zbierac zaświadczenia o bezszkodowej jeździe i latach ubezpieczenia. Chyba że jest jakiś agent co by mi to załatwił bez łażenia a na podstawie aktualnego świstka to się zgadzam. Jak mam dac w Warcie 40-50zł więcej to na prawdę nie mam ochoty gonic po biurach i wszędzie się prosic o zaświadczenie.

no to news z dzisiaj...stawki ubezpieczeń w pzu z dniem 1.06.2010 sokczyły w górę o 100%oc 220zetacasco mi zdrożało z 900 na ponad dwa tysie. kogoś chyba popierdoliło...dlaczego motocykliści mają pokrywać starty na powodzianach albo wypadkach lotniczych?może ktoś wypisać polisę ac z datą majową na poprzednich warunkach?