Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oc Najtańsze!


kubus18a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zmotoryzowanych Sam od roku jestem posiadaczem motocykla Yamaha Thundercat i teraz już życia bez motocykla sobie nie wyobrażam ;) Od niedawna jestem Agentem PZU , wiem wielu z was może mieć negatywne podejście do tego ubezpieczyciela mówić ,że jest drobie itp. ale jeśli chodzi o motocykle ma najniższą ofertę!!! dlatego zwracam się z prośba do wszystkich posiadaczy motocykli którzy mają ubezpieczenie w innym towarzystwie o kantak:) Przygotuje dla was najniższą ofertę cenową jaka będzie tylko możliwa dla zainteresowanych mogę przygotować ofertę OC dla samochodów, która w wielu przypadkach wyjdzie dużo niższa niż do tej pory u konkurencji ale będzie to tylko oferta na rok o czym lojalnie informuje!! jeżeli ktoś jest zainteresowany ubezpieczeniem autocasco a do tej pory nie miał w nim zniżek jestem w stanie dać tyle ile ma w OC czyli 60% za 60% 50% za 50% itd. wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt tel:[email protected]: http://nasza-klasa.pl/profile/32034578Oczywiście do każdego mogę podjechać i na miejscu przygotować oferte w końcu idzie wiosna wiec motorem to żaden problem:)pozdrawiam Kuba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale OC jest tanie w PZU. Generalnie nie lubie tego ubezpieczyciela ale na moto sie opłaca i jak coś sie dzieje to wyplacają odrazu(ja tak miałem). Dla porównania w warcie teraz przedłużałem po poprzednim wlaścicielu i łącznie wyszło 260 za rok same oc a w pzu z nw by było 150 . Wszystko bez zniżek. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z PZU jest jeden problem. U nas w placówce nie zaakceptują zniżek na podstawie świstka aktualnego OC innej firmy tylko trzeba latac po firmach(a u mnie tak że nigdy nie byłem długo w jednej po prostu wybieram zawsze najtańszą) i zbierac zaświadczenia o bezszkodowej jeździe i latach ubezpieczenia. Chyba że jest jakiś agent co by mi to załatwił bez łażenia a na podstawie aktualnego świstka to się zgadzam. Jak mam dac w Warcie 40-50zł więcej to na prawdę nie mam ochoty gonic po biurach i wszędzie się prosic o zaświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no to news z dzisiaj...stawki ubezpieczeń w pzu z dniem 1.06.2010 sokczyły w górę o 100%oc 220zetacasco mi zdrożało z 900 na ponad dwa tysie. kogoś chyba popierdoliło...dlaczego motocykliści mają pokrywać starty na powodzianach albo wypadkach lotniczych?może ktoś wypisać polisę ac z datą majową na poprzednich warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.