Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spawanie Plastiku, Spawanie Owiewek


CHOOPER

Rekomendowane odpowiedzi

WitamTak jak w temacie, siedziba naszej firmy mieści się w Tychach, jednak warsztat jest w Katowicach-Murckach ul.Samsonowicza 23c7:00-16:00 pn-pt Pracujemy w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, wtedy można się też z nami skontaktować, na poniżej podane dane kontaktowe:e-mail: [email protected] 1021244kom 788 044 064662 975 622Poza samym spawaniem oferujemy usługi poligraficzne, m.in wykonywanie naklejek na motocykle ;). Pozdrawiam i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos tu nie rozumiem:) to jak to jest firme masz tu warsztat masz tam a czynne w dni robocze ale jak sie umówisz??? moze poporstu powiedz ze niemasz zarejestrowanej działalnosci ale jestes w tym dobry:)i tyle:)
Mam zarejestrowaną działalność, dla twojej informacji: NIP: 9542531980REGON: 240215750, to nie żaden wał do których chyba się przyzwyczailiście tu na tym forum ;)Od 7:00 - 16:00 każdego dnia roboczego działam w poligrafii, naklejki, tusze itd, po godzinach wykonuje również to spawanie plastiku, ale to naprawdę zależy, czasem jest na spawanie więcej zleceń i to robię od rana, a czasem właśnie na poligrafię, stąd prośba o konktakt telefoniczny, a na bank się jakoś wkomponuje w harmonogram dane zlecenie. a robicie też zamianniki oryginalnych naklejek? interesowalo by mnie obklejenie czachy + prawej strony owiewki w moim sc 33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam ,ODRADZAM !!!!!!!!!!!! "MISALA" W RYBNIKU : PYTAM GOSCIA ILE WEZMIE ZA UZUPELNIENIE UBYTKU PLASTIKU WIELKOSCI DLONI, a on na to ze 50 do 70;zl.

po przyjezdzie na miejsce i ogledzinach zaczal grac "zlego i dobrego policjanta" wraz z swoim pracownikiem : jeden ze to nie do zrobienia a drugi ze nie oplaca sie tego robic bo czasochlonne i pytania do mnie :ile kosztuje nowy element?!!! >> i mowi 250;zlotych ??????????, powiedzialem ze dam max 100 do 150zl.dowiozlem brakujacy element plastiku i nastepnego dnia zadzwonil ze mam do zaplaty 200;zl !!!!!!!!!!!!!!, inaczej zatrzyma ten element > powiedzialem ze inaczej sie dogadywalismy a on na to, ze ja MOWILEM ZE NIE MA TEJ CZESCI W POLSCE I DLATEGO TAKA CENA >>> NACIAGACZ I OSZUST ,ALE TACY TEZ MUSZA BYC >> MA PARKING POLICYJNY I MYSLI ZE LUDZI W BALONA MOZE ROBIC >> UWAZAJCIE NA TEGO OSZUSTA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.