Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Aprilia Pegaso Integracja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli chodzi o dojazd to Rzeszowa to niema problemu. Termin odpowiada. Pytanie gdzie? Liczcie sie z tym,ze ja do Krakowa mam 230km. Miejsce spotkania proponuje Kraków.Może Rybkar dołączy do nas i z rzeszowa polecimy na 3 motorki?Odpowiada wszystkim?No i jeszcze kwestia noclegu, pomożecie rodacy ze sląska albo moze ktos zna jakies miejsce kolo czestochowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pnowie czemu kraków??????Większych miast nie ma??to już lepiej spotkać się49,859179 20,058203strzeliłem na chybił trafił w www.mapa.szukacz.pl (wpiszcie to pod opcją szukanie miejsca tam można wybrać współrzędne) i wam wyskoczy....jak najdalej miast...jak najwięcej atrakcji(góry, woda itp)jak najwięcej NAS!!!!!!!!!!!!!A poza tym zastanówcie się nad faktem integracji...każdy po 300km w siodle, potem mała impreza rano wycieczka i pewnie części będzie chciała wracać bo "czas wolny" nie pozwoli!!wiec szlakiem zamków odpada bo to na caaałyyy dzień jazdy, poza tym jakiś lekki teren i czasu traci się wiecej, a jak turystyka to przynajmniej ja jak mi się gdzieś spodoba to lubię się zatrzymać na chwilę...a poza tym chcąc zrobić większą trasę to lepiej zaplanować coś w wakacje i nie na weekend ale na kilka dni już i razem pojechać...na przykład bory tucholskie na tydzień... w jedną stronę 600km, tam rewelacyjne miejsca na nasze maszynki, domki można tanio wynająć(2lata temu domek 4os koszt za dobę około 100zł)http://www.eholiday.pl/noclegi-vw3017-galeria.htmlPolecam miejscowość Ocypel...malutka mieścina ale baaardzo urodziwa...no i w okolicy100km jest wiele do zobaczenia...włącznie z morzem :-)wiec jeszcze raz na teraz proponuję coś mniejszego zeby się poznać a w wakacje wspólny wyjazd na dłuższy czas...ale za to jak przyjemny!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś może xenony do Pegaska ? Normalne żarówki (h4) są na metalowej podstawce, na allegro dostępne są tylko na plastikowej w której rant podstawki jest trochę grubszy .... mam mały dylemat czy się to zmieści pod tym plastikowym przykryciem żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tak jak Dadario mówi, narazie małe spotkanie by się poznać, a wycieczka dopiero w wakacje ;) a ta miejscowość Ocypel wygląda przyjemnie Niech każdy coś zaproponuje ;) Nie wiem czy nie lepiej jak spotkamy się na jakimś zamku pośrodku mapy, tak żeby każdy z dojazdem miał po równo, bo jak byśmy sie ugadali np. na zamku w ogrodzińcu, no to wiadomo ja mam 100 km tylko, zaś Tomek-lja i Pegaso muszą naginać 250 km ;)Dadario twój sposób z odpalaniem, chyba nie działa na moją pegaso sprawdzałem, nie dało rady, chyba musi być inna przyczyna dlaczego moje moto nie pali ( biorę pod uwagę zimny silnik ) ale to chyba nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku a zdjecia jakieś mógłbyś pokazać??byłbym bardzo wdzięczny puki mogę zmiany wprowadzać w moich...
Ahoj,przykro mi, ale nie mam jeszcze fotek mojego motorka z tymi gmolami, gdyż montowałem je dopiero w październiku, ale jak tylko mnie ktoś pstryknie (byle nie fotoradar), to prześle foto.Połamania tylko szprych, Zibi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już planujecie ostre wakacyjne wycieczki. Myślę, że moja propozycja wyjazdu z ludzikami z forum caponord jest dość fajna i w dość miłych warunkach w sensie terenu. Ja jestem z wawki to mam daleko, ale większość was ma zdecydowanie bliżej. Nie wyobrażam sobie jazdy po mieście mam tego dosyć ! Żywiec będzie chyba ok. W każdym bądź razie ja na pewno jadę. To kto chętny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje miejscowość Dobczyce http://zamki.net.pl/zamki/dobczyce/dobczyce.php z tego co tam piszą to nie ma parkingu i trochę utrudniony dojazd a co wy proponujecie? Motox jak wybierasz się w stronę Żywca to zachacz o miejscowość Międzybrodzie Bialskie ;) bardzo miła i przyjemna okolica, same góry i jezioro ;)Wiesz BuBa jak narazie dalej stawiam że to zapchane gaźniki, no ale narazie zostawiam to do wiosny.Co myślicie o takim malowaniu Pegaso, calutki na biało, felgi czarne http://img145.imageshack.us/img145/2396/906530321.th.jpghttp://img32.imageshack.us/img32/600/9065303211.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chdx - dzięki za porady co do zwiedzania, na pewno skorzystam. A ta Aprilia Pegaso co ją pokazałeś na fotkach jest naprawdę świetna. Koleś który ją sprzedaje mocno w nią zainwestował i naprawdę dopieścił. Wiem bo się nią interesowałem i gdyby nie to, że ta wersja jest bardzo wysoka to już chyba bym ją kupił mimo to, że miałem więcej kasy przeznaczone. Nie wiem jaki jest jej stan techniczny ale wizualny jest naprawdę bez "przypału" miałem gdzieś jej więcej fotek w detalu i się zachwyciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadario, rzucił ciekawą propozycję. Bory tucholskie rzeczywiście wspaniałe miejsce, ciekawa okolica na nasze sprzęty. Oczywiście niedaleko do morza, z wypadem na jednodniową wycieczkę nad morze. Termin oczywiście do uzgodnienia, na kilka dni bądź tydzień.Myślę że w wakacje przydało by się spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dojazd to Rzeszowa to niema problemu. Termin odpowiada. Pytanie gdzie? Liczcie sie z tym,ze ja do Krakowa mam 230km. Miejsce spotkania proponuje Kraków.Może Rybkar dołączy do nas i z rzeszowa polecimy na 3 motorki?Odpowiada wszystkim?No i jeszcze kwestia noclegu, pomożecie rodacy ze sląska albo moze ktos zna jakies miejsce kolo czestochowy?
Hmm, Pomysł świetny, fajnie było by się gdzieś spotkać :-) tylko od połowy kwietnia nie dam rady do 15 kwietnia będę w kraju,. Miesiąc popracuje i będę dopiero po 15 maja. Tak że nie ma co na mnie w 100% liczyć. Planujcie bez zemnie, a jak będę mógł to do was dołączę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj,jeśli chodzi o Jurę, to jak będzie tak daleko, że będzie wiadomo ilu nas/Was pojedzie oraz w jakim terminie, to wstępnie deklaruję, że zabukuję nocleg. Znam Jurę w miarę dobrze. Moja propozycja na nocleg, to okolice Złotego Potoku lub Olsztyna k. Częstochowy, noclegi są w cenie od 25 do 40 zł. Możemy od Krakowa jechać do Częstochowy szlakiem Orlich Gniazd, to około 180 km, z czego 35-40 % jazdy w terenie. Chętnie wybiorę się z Wami na Jurę i w Bory Tucholskie, ale to jest uzależnione od terminu oraz od tego, czy po ubiegłorocznym wypadku na zawodach rowerowych odzyskam dawną formę. Ale przynajmniej jeden weekend w miesiącu zamierzam spędzić w siodle mojego Pegaso w tym roku. Samych miłych chwil życzę, Zibi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA!Jestem świeżutki na forum, ale od razu widze, że dobrze trafiłem - pomysł spotkania bardzo mi się podoba - ustalcie tylko termin i miejsce (wszystkie podane dotychczas z wyjątkiem Borów Tucholskich są w moim zasięgu)!

Montował ktoś może xenony do Pegaska ? Normalne żarówki (h4) są na metalowej podstawce, na allegro dostępne są tylko na plastikowej w której rant podstawki jest trochę grubszy .... mam mały dylemat czy się to zmieści pod tym plastikowym przykryciem żarówki
Ja sobie zalożylem xenonka, ale wykazalem sie maksymalnym druciarstwem - do trzonka ze spalonej zarowki H4 wkleilem palnik ksenonowy H1 - efekt jest taki, ze prawa część lampy świeci tylko na mijaniach a lewa na długich - w moim przypadku to nawet lepiej, bo nie mam wyłącznika świateł (tylko przełącznik mijania/długie) i odpalam sprzęta na długich. Naturalnie żeby nie świecic "Panu Bogu w okno" okleilem dolną część klosza - nawet facet przy przeglądzie rejestracyjnym myslal, ze tak ma byc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.