Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Dragonito! W jakiej rozdzielczości masz te zdjęcia z Chudowa? Chodzi mi o 20 i 27 zdjęcie. Chętnie zachowałbym je na pamiątkę, ale w galerii rozdzielczość jest za mała na zrobienie przyzwoitych odbitek. Czy możesz ewentualnie je wysłać mi na mejla? Pozdrowionka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wiem ,ze pomyslicie ,ze wyskakuję tu niz gruszki ni z pietruszki ale ... ponad pół roku miałam kompa zepsutego a temat Mikołajów 2010r skonkretyzowała się w zasadzie dopiero w połowie pazdziernika a że na Chudów nie jeżdże bo jestem 0d 14.30 do 20.30 w Kato na szkoleniu - z uwagi na fakt ,ze do 5 grudnia już mało czasu a dzisiaj są aż dwa koncerty Akcji( Bytom "Uganda" ul.Dworcowa 1godz.20.00 wjazd 15 zeta oraz Gliwice "Rock'a Club"ul.Rynek 18 godz.20.00 wjazd 15 zeta - trzeci koncert 4 grudnia w Tychach ) jakby kto nie wiedział co me za soba zrobić w ten wyjatkowy dzień:D:):D to ZAPRASZAM na balangę :D Ingauracyjny Koncert Akcji "Mikołaje na Moto-Śląsk" po wizycie w ostatnim DD - dla odprężenia i rozgrzania :):):) Zapraszam na dział Zloty -temat "Trzecia edycja Akcji "Mikołaje na Moto-Śląsk" oraz na stronke Akcji www.mikolaje.socjum.pl wiem ,ze jeszcze śmigacie gdy jest fajnie na ulicach więc szerokosci i rozwagi no i ani jednego puszkarza antymotocyklowego :D:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich z miast Akcji "Mikołaje na Moto-Śląsk" - Przeslijcie to wszystkim swoim znajomym : "Przekaz wszyskim ,że Forum juz nie ma ... Ja wysyłam cos takiego - to tylko info:)Pozdro i powodzenia w Akcjach Mikołajkowych:):): www.motocykle.slask.pl/ nie istnieje - odsyłam z tematem naszej Śląskiej Akcji./topics49/trzecia-edycja-akcji-mikoalaje-na-moto-aslaask-vt965.htm Pozdro :) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.