Jump to content
Carlos

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania

Recommended Posts

napewno udane szkoda że z chłopakami nie wyczailiśmy gdzie to wszystko miało miejsce!!!!!!!!! hehe pozdro----------super fotki my z chłopakami z żor dziś jakieś fory mieliśmy prywatna sesja z przyjazdu to chyba dzieki czarowaniu nika... hehe

za tydzien jak bd pogoda to wpadne ;d ________________juz chyba pytalem ale bez odzewu ktos z gliwic zabrza badz okolic chetny polatac przy okazji sie zapoznac? :)

Powitać ;)Nie wiem jak z pogodą będzie w czwartek, ale z miłą chęcią zawitałbym na Chudów poznać trochę ludzi ze Śląska :) Moto od wiosny, ale dopiero teraz zainteresowałem się forum :> Kurcze a w zeszły czwartek była taaakaaa pogoda i nie było gdzie jechać :) Pozdrówka! :)Paulo

TNT @ 29.09.2010 03:17Powitać ;)Nie wiem jak z pogodą będzie w czwartek, ale z miłą chęcią zawitałbym na Chudów poznać trochę ludzi ze Śląska :) Moto od wiosny, ale dopiero teraz zainteresowałem się forum :> Kurcze a w zeszły czwartek była taaakaaa pogoda i nie było gdzie jechać :) Pozdrówka! :)Paulo
Jak nie było jak było - już od piątku korzystałem ze słoneczka ;) W tą niedzielę też ma być ładnie, więc jakbyś był chętny to będę myślał nad trasą max 300-400km z ładnymi widokami.Co do czwartku, to postaram się być niezależnie od pogody chyba, że akurat przylot żony będzie na godziny 17-20:00 :-/ Założę się, że jeśli będzie kropiło to będzie kilka moto na krzyż ;-/ W sumie to nic przyjemnego kisić się w kombinezonie przeciwdeszczowym.

Czy ja wiem :)ICM pokazuje coraz to ładniejsze rzeczy ;) :http://rcw.internetdsl.pl/kmk/pliki/pogoda_00.htmlnie jest nieomylny, ale wg obecnej symulacji po godz.1o czwartek ma już nie padać do niedzieli :) ze szczytem pogody zapowiadanym na sobotę ;)tak wstępnie - wybiera się ktoś z okolic Katowic żeby się podpiąć? Tylko ostrzegam, że nie fruwam ponaddźwiękowo na pięćsetce i nie lubię jej zamęczać :) jakieś info prosiłbym ew. na pw ;)Post edytowany: 30.09.2010 00:58