Jump to content
Carlos

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania

Recommended Posts

Słyszałem że parę koleżanek chciałoby Cię poznać :wub: ale nie wiedzą kogo zagadać bo R 6 jest dużo. :huh:

Może byś w czwartek w slipach po Chudowie polatał, tak dla łatwiejszego rozpoznania :D

hmm no to panowie na czwartek tabliczki z cyferkami od 1 do 9 i zrobimy przy pierwszym stoliku lożę szyderców :D

Wtedy by Ci dopiero mowę odjęło...tak podejrzewam:P

zależy jaka miseczka he :P

Słyszałem że parę koleżanek chciałoby Cię poznać :wub: ale nie wiedzą kogo zagadać bo R 6 jest dużo. :huh:
Może byś w czwartek w slipach po Chudowie polatał, tak dla łatwiejszego rozpoznania :D

poważnie nie mogę w to uwierzyć :) a pewnie r6 jest cała masa a moja się niczym specjalnym nie wyróżnia :P a w slipkach nie bd latał po Chudowie bo jeszcze byś się zawstydził i pojechał do domku hehe :D

Słyszałam, że już nawet zapisy się prowadzi. :P Taaaka kolejka chętnych. :D

Tak :D a od kogo słyszałaś takiego newsa :P a ja jeszcze żadnej listy nie widziałem :mellow: normalnie za plecami :P

Misiek ja jestem entuzjastą kobiecych kształtów😍 i tak między nami facetami powiem że rozmiar się nie liczy tylko jędrność😃 pst jak coś to "C"😎

• Like 1

To jakiś

poważnie nie mogę w to uwierzyć :) a pewnie r6 jest cała masa a moja się niczym specjalnym nie wyróżnia :P a w slipkach nie bd latał po Chudowie bo jeszcze byś się zawstydził i pojechał do domku hehe :D

Myślisz że bym się za tobą oglądał ?! :o

Przekonania mina to nie pozwalają :P

Ale jak masz takie atrybuty to może startuj w zawodach na Mistera mokrych slipek ?! :D:lol:

He raczej podziwiał a nie oglądał😉 nie martw sie tez jestem hetero haha😃 a na mistera mokrych slipek to startuje codziennie w basenie przed domem😜

He raczej podziwiał a nie oglądał nie martw sie tez jestem hetero haha a na mistera mokrych slipek to startuje codziennie w basenie przed domem

Nie ma licznej damskiej/motocyklowej widowni, to nie ma mistera! :) no i taki "start" się nie liczy! :)

Nie ma licznej damskiej/motocyklowej widowni, to nie ma mistera! :) no i taki "start" się nie liczy! :)

no kurcze nie liczy sie :unsure: więc trzeba zrobić ściepe narodową na basen w Chudowie i wtedy pewnie więcej misterów wyskoczy w slipkach :D

Dziwne, przecież Bogdan sam ma Harleya...Miejmy nadzieję że nowy właściciel zechce pamiętać o zjeżdżających się tam motocyklistach ...