Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pie,,,, chyba nie podejrzewasz mnie o taki akt desperacji bym wsiadła na różowy moto a blllleeeeeeeeee :(  Nigdy w życiu. Więc gigantyczna pomyłka ja znam  tylko trzy kolory fajny czarny pedaskie i hu,,,, no i czerwone bo takie jest szybsze :D

A to przepraszam. Zwracam honor :))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemacie  Chudowiaki!!! Mnie dzisiaj też zabrakło,szkoda,ale wiecie ,praca!  Ale Xena się spisała na medal ,szacun!!! bo widziałem że mój plakat przetrwał ostatni atak zimy i jeszcze wisi, więc może ktoś z Was go widział,przeczytał i przyjedzie do Łabęd na rozpoczęcie. SERDECZNIE ZAPRASZAM

                                                    POZDRAWIAM LwG  

                                                                                             Vulcan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się musimy poznać dzisiaj zawitałem z żonką na nowym sprzęcie coś po 17:00 szybka herbatka bo jedna buda była otwarta i powrót bo znajomych twarzy nie było, a maszyn faktycznie trochę było, ale to tylko ułamek tego co zawsze jest w śrdoku sezonu. Macie jakieś miejsce konkretne jedno żeby was znaleźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanko i miło było poznać nowe twarze Tradycyjnie troche pokropiło ale nie groźnie Teraz przynajmniej wiemy które fotoradary z Chudowa na Żory są aktywne

Do nastepnego i oby tez sie taki wypadzik udał w tyle sprzętów, bo w sezonie nawet tylu sie nie zbierze czasami

Jak sie mi uda resztę gwardii ściągnąć to możemy robić tak:

 

 

Dzięki za spotkanie milo bylo poznać . A i wypadzik ok  Ps. nie tak szybko następnym razem

Spoko- poczekamy ;)

 

Tak trzymaj dziewczyno ! Fotograf Chudowa musi być jak żołnierz, żadnej pogody się nie bać .

 

 

Jaki tam plac budowy, dla mnie nic się nie zmieniło. 

 

PS: Dzięki wszystkim za spotkanie - ekipa zacna !

Dzięki że chwile poczekałeś jak się gostek zaczął dopierniczać- myślałem że mu przyfandzole :blink:

 

Ekipa zacna- widać że muszę nad tempem nieco popracować :unsure::blush:

 

Jak Bastek mnie na winklach wyprzedzał to sie czułem jak na MotoGP :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaszi ciekawe ile ten radar był w stanie zrobić zdjęc w ciągu 1 sek. :D bo wszyscy sie chyba nie zalapali na zdjecie, nie nadążył :P
Mroczny nie boj nic, początki zawsze bywają cieżkie :) Z nami doznania masz na żywo a jakieś MotoGP w TV :D  bedziesz z nami szlifował swoje umiejętnosci to i auta Ci nie bedą straszne :D

Scorpion widze głównie sprzety fotografuje, głowy posiadaczy ją nie są tak istotne i możena tu i uwdzie przyciąć, ale alkoholicy juz tak mają, troche sie już łapki trzęsą :P
Jak by nie było szacuneczek dla Xeny i Scorpiona za godne zastąpienie głónego fotografa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie,,,, chyba nie podejrzewasz mnie o taki akt desperacji bym wsiadła na różowy moto a blllleeeeeeeeee :(  Nigdy w życiu. Więc gigantyczna pomyłka ja znam  tylko trzy kolory fajny czarny pedaskie i hu,,,, no i czerwone bo takie jest szybsze :D

 wlasnie ogladalem taki rozowy,chcialem kupic ,ale jak przeczytalem twoja wypowiedz to mi sie odechcialo :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny nie boj nic, początki zawsze bywają cieżkie :) Z nami doznania masz na żywo a jakieś MotoGP w TV :D  bedziesz z nami szlifował swoje umiejętnosci to i auta Ci nie bedą straszne :D

No przy wos to mom nadzieja że szybko wróca do formy... :blush: Bo na razie czuja sie jak ostatnio p**da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.