Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Pytanko takie mam, gdzie zamieszczane są teraz zdjęcia z zlotów. Nie wiem czy dalej je robi Dragonita, czy ktoś inny, ale zauważyłem wczoraj, że ktoś cyknął mi fotke na wjeździe i chciałbym zobaczyć jak wyszło :). Kiedyś były tutaj zamieszczane linki, ale widzę że nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.06.2017 o 14:36, leymann napisał:

Pytanko takie mam, gdzie zamieszczane są teraz zdjęcia z zlotów. Nie wiem czy dalej je robi Dragonita, czy ktoś inny, ale zauważyłem wczoraj, że ktoś cyknął mi fotke na wjeździe i chciałbym zobaczyć jak wyszło :). Kiedyś były tutaj zamieszczane linki, ale widzę że nie ma.

ostatnio mi coś mignęło na fejsikowej grupie,ale nie zagłębiałem się. być może tam to znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

napisz o której ewentualnie. Jutro mam urlop na pozałatwianie urzędowych spraw, więc mysle że ok 12tej będę już wolny. Przyznam bez bicia że w czwartek mnie tam jeszcze nie widzieli.

Mogę podjechać gdzieś do Zabrza, albo Ty podjedż w moje rejony, to zawsze troche więcej km zrobimy. Z K-c mam fajną częściowo winklastą traske do Chudowa :)

Tylko o której, a ja sie dostosuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartki też z kolei nie byłem :) Jutro pracuje na noc także chce być w miarę wcześniej, ale też bez przesady. Myślec, żeby być na miejscu jakoś około 16:30. Czyli z Zabrza wyjazd około 16:00. Może spotkamy się gdzieś po drodze? 

Trasa szybkiego ruchu czy bardziej krajobrazowa do rekreacyjnej jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czysto informacyjnie wklejam :rolleyes:

ZAPROSZENIE na dzisiejsze spotkanie w Chudowie. "Nie bądź następny..." 1f46e_200d_2642.png?‍♂️1f3cd.png?️1f3f0.png?1f4f7.png?1f3a5.png?1f399.png?️1f4f0.png? Zamek Chudów / Chudow Castle
W związku z dużą liczbą śmiertelnych wypadków ...z udziałem motocyklistów w okresie wakacyjnym, śląska drogówka będzie uczestniczyć w spotkaniu poświęconym bezpieczeństwu motocyklistów w ruinach Zamku w Chudowie. Policjanci przedstawią założenia kampanii "Nie bądź następny..." Swój udział w spotkaniu potwierdziła kilkusetosobowa grupa motocyklistów. Część merytoryczna przeplatana będzie występami zespołu muzycznego "Need for Strings". Serdecznie zachęcamy motocyklistów, wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem oraz przedstawicieli mediów do wzięcia udziału wydarzeniu. Godz. 17.00 ruiny Zamku w Chudowie.

Osoba do kontaktu: st. asp. Tomasz Bratek 609568567

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, pogoda była idealna na latanie. Podium wyglada niczego sobie, ciekawe  jak będzie wykorzystywane. A w Chudowie pierwszy raz byłem w czwartek i bardzo fajnie. Need for strings -nieźle w mojej opinii, dwie dziewczyny na smyczkach, dość rockowo. Całkiem całkiem.

Nie wiem czemu tu i tam słychac że do Chudowa to nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bankus napisał:

Qrcze, pogoda była idealna na latanie. Podium wyglada niczego sobie, ciekawe  jak będzie wykorzystywane. A w Chudowie pierwszy raz byłem w czwartek i bardzo fajnie. Need for strings -nieźle w mojej opinii, dwie dziewczyny na smyczkach, dość rockowo. Całkiem całkiem.

Nie wiem czemu tu i tam słychac że do Chudowa to nie :)

Pewnie dlatego, że trafiliście na zorganizowaną imprezę i była większa liczba motocykli. Dla mnie dobre czasy Chudowa już się skończyły. Przyjazd tam teraz w normalny czwartek ( czyt. bez żadnych imprez) to loteria, jeżeli chodzi o ilość maszyn. Raz są 2 raz 20 . Wolę wybrać się na zaporę do Porąbki . Droga ta sama, a baza do dalszej jazdy dużo lepsza. Ale to moje zdanie więc... Tak czy inaczej szerokości życzę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.