Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

tak, ale było zimno- przynajmniej mi...pogoda juz niezbyt dobra, mało ludzi- własnie wróciłam, moze w przyszły czwartek bedzie lepiej

Cieplejszych klimatów się nie spodziewaj, ponieważ będzie tylko coraz chłodniej i ciemniej. Trzeba się radować puki czas. A zara będzie reaktywacja zimowych spotkań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich, 

to ja w zeszły czwartek miałem spotkanie z zakrętem na Sośnicy, dzisiaj niestety nie pojawię się, gdyż moto nadal stoi w naprawie, o dziwo siniaków żadnych nie było, tylko mięśnie naciągnięte i obojczyk trochę bolał, najgorzej było w piątek rano. Kombinezon i kask sprawdził się w 100 %, gdyby nie to - mogłoby być ciężko...

Jak się pozbieram w całość to może uda mi się jeszcze w tym sezonie pojawić na Chudowie, ale raczej na Sośnicę z Wami się nie wybiorę hehe. 

 

Szoruj Bartek do przywitalni i przywitaj się szerokiemu gronu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się tylko przyglądali. Ale kawałek dalej w strone Gliwic trzymali grupkę na moto.Mnie akurat udało się przelecieć obok nich bez gazu. a potem to juz szybko uciekałem trochę głośniej.

 

Niestety w okolicy krążyły trzy patrole z czego oczywiście jeden musiał mnie zatrzymać na dmuchanko :lol:

Przepraszam Panów stróży że rozczarowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ci dwaj panowie z lodówki co suszyli koło zamku w Chudowie się do kogoś doczepili czy tylko na kolację zbierali i puszki łapali?

 

Mnie zatrzymali na moto Amaroka88. Kazali włączyć światła, pokazać prawko i musiałem zdjąć kask żeby mogli sprawdzić czy prawko jest moje. Tak więc raczej polowali na klyentele bez uprawnień.

 

Ogólnie nic nadzwyczajnego, ale tak troche pizdowato się zachowali... To tak jakby myśliwy ze strzelbą ustawił się przy paśniku. Troszkę nie fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.