Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Klara 40 w cieniu tez bedzie :P

no i gites :) przynajmniej z temperaturą będzie jasne co i jak :D

ja też podjadę na Chudowski smażing ;)

accord tylko zajmij ławkę w cieniu może co?? :P

Ja na 18 zląduję, jakbyście gdzieś pojechali o dajcie znać gdzie Was szukać.

accord dojedzie za 5 minutek :P no chyba że nad Bałtyk, no to dajcie jeszcze 10 dodatkowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od pogody??

Za pare miesiecy bedzie płacz za słoneczkiem bo jazda w snieznych zaspach do łatwych nie nalezy:)

 

Przy tej temp. zauważyłem ze wiatrak na chłodnicy przynajmniej działa :)

arczi - przy jakiej temperaturze załancza Ci się wyntylator w Fazerku? Nigdy nie widziałem aby w moim (2003r) się załączył, ale silnik nigdy nie przekraczał 100 stC.  Wiem że działa bo podpinałem bezpośrednio pod akumulator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od pogody??

Za pare miesiecy bedzie płacz za słoneczkiem bo jazda w snieznych zaspach do łatwych nie nalezy:)

Przy tej temp. zauważyłem ze wiatrak na chłodnicy przynajmniej działa :)

Właśnie tak ma być, mamy w końcu lato i ma skwarzyć :) nie ma tak zle gałki oczne nie wysychają to jest git hehe :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Bałtyk to może nie ale nad Balaton (niekoniecznie ten prawdziwy) pewnie dam radę !! :D

 

Za kare będziesz miała miejsce na słońcu przy grillu !! :P

nad TEN Balaton to bankosko! ;)

 

ale za co kara? :blink:  to ja Ci tu słodzę sześ szybki jak wiater przeca! to nagroda być winna a nie kara ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapytać o co w tym Chudowie chodzi ???? Fakt - byłem raz. Lipa :unsure:  Może ujowo trafiłem.

Ale budy wokoło - czekające na spoconych gości ( tych na "Chorwata" nie wliczam)  bo na pewno coś kupia. I tyle. No De facto - koncerty itp. Ale czemu w takie upały nie spotykacie się np. nad Olzą -  ośrodek wypoczynkowy czy na dziko/ przy którym jest pole namiotowe , chodzi ochrona , można przekimać , nikt moto nie zajuma ???

 

Czemu ????

 

Wpadasz na "Cudów" i ... siadasz na ławce , jesz , pijesz i ....

 

Nad tą np. Olzą masz , plażing , kąpiel , bar , parkin pod ochrona. Możesz wychylylyć i przekimać w namiociku(jak masz) moto obok namiotu.... No nie kumam.........

Może to atmosfera ?? Wszyscy jebią potem  i o takie "męskie" doznania chodzi ???

 

To nie żadna podpucha do kłótni. Tak pytam.  Ja bym wolał namiota pod siate i nad Olze , Wisłe , Buków czy co tam chcecie.... ale zawsze  woda , grilek , piwko . Mogę popić i przekimać , a nie jak byłem świadkiem - trzech wypitych kolesi motąga wyciągało pod górkę - bo oni są motocyklistami i sobie pomagają. :wacko:

 

Takie pytanie tylko--- A może , bo wszyscy do "Cudowna" to ja też ??? Jak barany na rzeż.

 

PS-Wypiłem 2-wa piwa. Jak kogoś obraziłem - to przepraszam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek_SJZ, Własnie chodzi o to, żeby można było usiąść na ławce,napić sie czegoś zimnego, zjeść coś, pogadać, poznać nowych ludzi, ustalić jakąś trase na weekend.. jeszcze inni liczą na kolejną fotke xD

Ilu ludzi, tyle powodów do tego by pojawić się w czwartek na Chudowie ;p Ja np. po prostu lubię, posiedzieć miedzy tyloma sprzętami, wpierdzielając pociski, takie zboczenie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.