Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

DANVIELD : "Prosze o usunięcie zdjęc 2 i 8 ze swojej galeri, gdyż własciciele pojazdów nie wyrazili zgody na publikacje. Dziekuje"

AJR "8 ok 2 to jakas kpina"

DANVIELD: "Jak wyraze zgode na fotografowanie mojego harleya to możesz zrobic nawet zdjęcie środka rury wydechowej. Kpic sobie możesz w towarzystwie swoich znajomych do których nie należe. Żaden z moich znajomych nie wyraził zgody na robienie zdjęc i celowo nie wjeżdzamy do środka "imprezy" - nie potrzebujemy sie lansować.Nie bede Cie straszył sa inne sposoby na rozwiązanie sytuacji jezeli nie mozna polubownie. Dziekuję."

 

--------------- THE END --------------------------

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to tyle dymu ????

Albo ja już jestem za stary albo was przewiało.

 

Poprosił - trza było wyjebać w kosmos i tyle. A tu kurcze 4 strona pitolenia o dupie Maryny. :huh:  :unsure:

Najwidoczniej trzeba walic po ryju bo jezeli wykazujesz sie kultura i o cos prosisz to zrobia z Ciebie debila i nawymyslają.

Także ja bynajmniej i inni czytający ze zrozumieniem nie mam ochoty poznawac autorów wyżej wymienionych tekstów i docinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co danvield,

liczę się z tym że dostanę ostrzeżenie albo nawet bana na forum

ale po tym jak traktujesz innych - co o nich wypisujesz, powiem ci jedno

 

jesteś pajacem i gnojem

 

rzekłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszanujcie czyjeś zdanie i wrzućcie na luz bo zdecydowanie zatraciliście sens wspólnych wypadów czeprania przyjemności z jazdy oraz miłego spędzenia czasu w doborowym gronie... a tak biegamy latamy robić miliony fotek kółka wzajemnej adoracji, zero integracji jakiejś wymiany zdań odnośnie maszyn poruszania tematów o tak zwanym "życiu i smierci"... niszczycie to co w tej pasji jest najpiękniejsze
pewnie zaraz pełno bedzie przegaduszek miliony swoistych opinii że nowy i gówno wie ale zastanówcie się chwile i przemyślcie choćby w 5% to co napisałem...

dodam na zakończenie odnośnie zdjęć jak ktoś robi to niech robi ale na priva może reszcie przesłać jak bedą chcieć albo przy kolejnym spotkaniu na nośnikach pamięci bez wszechdostępnej publikacji proste?! bo dla mnie tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pajacem i gnojem

 

rzekłem

i przyznam Ci racje w 100% wiesz dlaczego?

Bo własnie zahcowujecie sie w taki a nie inny sposób gdy ktos o cos prosi, 

czegos sobie nie zyczy lub ma odmienne zdanie.

Nie szanujecie innych, obrabiacie dupe, szydzicie wysmiewacie,

kpiny i podsmiechujki dlatego mam takie a nie inne zdanie.

To nie ja  tylko "wy" udowadniacie na każdym kroku

że nie warto miec z wami nic do czynienia bo jestescie nieszczerzy i fałszywi.

Także zanim cos napiszesz popatrz na siebie

a jak ochłoniesz przeczytaj jeszcze raz to co napisałem Arj w PW i o co "prosiłem"

więc to nie ja robie burdel na tym forum tylko Wy i wasze kompleksy bo ktos raczył miec inne zdanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co danvield,

liczę się z tym że dostanę ostrzeżenie albo nawet bana na forum

ale po tym jak traktujesz innych - co o nich wypisujesz, powiem ci jedno

 

jesteś pajacem i gnojem

 

rzekłem

 

 

uszanujcie czyjeś zdanie i wrzućcie na luz bo zdecydowanie zatraciliście sens wspólnych wypadów czeprania przyjemności z jazdy oraz miłego spędzenia czasu w doborowym gronie... a tak biegamy latamy robić miliony fotek kółka wzajemnej adoracji, zero integracji jakiejś wymiany zdań odnośnie maszyn poruszania tematów o tak zwanym "życiu i smierci"... niszczycie to co w tej pasji jest najpiękniejsze

pewnie zaraz pełno bedzie przegaduszek miliony swoistych opinii że nowy i gówno wie ale zastanówcie się chwile i przemyślcie choćby w 5% to co napisałem...

dodam na zakończenie odnośnie zdjęć jak ktoś robi to niech robi ale na priva może reszcie przesłać jak bedą chcieć albo przy kolejnym spotkaniu na nośnikach pamięci bez wszechdostępnej publikacji proste?! bo dla mnie tak

 

 

 

Te dwie wypowiedzi najbardziej moją uwagę przykuły.

 

Czytam, czytam, śmieję się a później nie wierzę, że to wypowiedzi osób w wieku >20 lat.

Przyjeżdżając na Chudów każdy liczy się z tym, że zostanie mu zrobiona fotka (niektórzy robią to tylko dla zdjęcia  :unsure: ).

Prawnie nie ma obowiązku usuwania zdjęć takich o jakie toczy się awantura (widziałam je jeszcze wczoraj, tuż po dodaniu) a co do kwestii moralnych nie rozumiem po co tam jechać skoro później nie pasuje, że ktoś sfotografował sprzęta?

Czy jeśli np. pod sklepem, na drodze DANVIELD ktoś zrobi fotkę Twojej maszynie to też każesz jej usunąć? 

 

A poza tym to mam wrażenie, że zaczęło się od zdjęcia a dalej robicie jakieś prywatne wycieczki i żale, podziały na stoliki, ekipy. Nie rozumiem wyzwisk DANVIELDa w stronę 'innych', że szydzą, obgadują etc. Przykre to, dlatego może część osób nie przepada za Chudowem.

 

I zgadzam się z Kimerem- niszczycie to co jest najpiękniejsze jakimiś wojnami, wyzwiskami, pretensjami o pierdoły. Mam znajomych wśród motocyklistów z zupełnie innego regionu i to jaka panuje atmosfera u nich a jaka na Śląsku to niebo a ziemia. Szkoda, że 'tu' jest jak jest.

 

Może jednak dajcie sobie Koledzy na luz bo niektórzy na prawdę spinają się aż nadto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja popieram DANVIELD'a. z czwartkowych spotkań motocyklistów nagle zrobiło sie miejsce na sweet fotki który kazdy wstawia na facebooku czy innych dziadostwach. 

to nie kronika policyjna czy allegro że kazdy sprzęt musi mieć fotke, cykacie fotki jakbyście tam pierwszy raz byli - jak małe dzieci na wycieczce szkolnej. nie zapomnijscie o fotkach toitoi. 

 

troszke kultury i uszanowania prywatności nie zaszkodzi. 

jak widać niektórzy przyjeżdżaja tam tylko załapać się na fotke, a brak fotki to nie udany wyjazd. gdzie ten stary klimat, gdzie przyjezdzało sie spotkać ze znajomymi i dalej latac? teraz sami lanserzy i amatorzy cykajacy fotki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nika_   No bez przesady .  Jak się z chłopakami spotkałem była zajebista atmosfera.

 

No chyba  ,że tu na śląsku to wina wyziewów z kopalni. :D

 

 

Ja się pytam:

-Gdzie jest jakiś moderator????

Albo niech rozdzieli temat , albo zmieni tytuł.

Chodziło mi o to, że jest po prostu inaczej, jakoś mniej rodzinnie, mniejsza więź a więcej jeżdżenia po sobie.

Czasami mi się wydaje, że to zanieczyszczenie powietrza dużo zmienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ten stary klimat, gdzie przyjezdzało sie spotkać ze znajomymi i dalej latac? teraz sami lanserzy i amatorzy cykajacy fotki. 

To prawda pamiętam te czasy, bardzo niewiele osób wtedy jeźdizło na chudów

i praktycznie szło z kazdym porozmawiac,

nikomu wtedy do głowy nie przyszło wprowadzanie jakis piepszot.

No niestety wszystko sie zmienia i niebawem nie bedziemy miec nic do powiedzenia

a pokolenie fejsbukowe rozpieprzy cały motocyklizm

dla chwili powzdychania gdy za rok sprzedadza motocykl lub pójda w pieluchy.

Tak naprawde to każde "nowe" pokolenie ma w dupie to co zrobili Ci co byli wczesniej,

a gdy sie odezwiesz to napisza Ci mościpan albo uwazają za Ą Ę..

poprostu zero szacunku, potem sie dziwia że ktos ma kogos

w dupie za takie czy inne poszanowanie czy jego brak.

Jak sami innych nie szanują.

Nie ejstem nikim szczególnym jedynie obserwatorem całych przemian.

Kochani wypisujcie sobie co chcecie ale tak naprawde to WY sami dajecie przykład sobie i innym(szczeólnie młodym)

Maja juz obraz tego co ich czeka jeżeli nie beda chcieli sie dostosowac pod wasze dyktando.

Nie zabroniłem nikomu robienia zdjęć na CHudowie ale łaskawie uszanujcie

to że ktos może tego nie chcieć tak samo jak gazetek reklamowych co rano pod wycieraczką.

Przerazajace dla mnie jest tylko to że jak w kazdym stadzie powstaje nowy trend a reszta musi zamknąc japy i tylko się przygladac.

To przykre ale nie tak sobie wyobrazałem spotkania w gronie znajomych i poznawanie ludzi na Chudowie

- dlatego  nalezy jeździc z własną ekipa by sie nikomu nie narazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, się temat rozwinął... DANVIELD wydaje mi się że się trochę zagalopowałeś z tymi zdjęciami dla przykładu jest w TV taki program jak np. Uwaga Pirat..  policja zatrzymuje samochody pokazuje kierującego, pojazd ( oczywiście blachy i glos ukryte) ale wielu się tam "rzuca" o nie filmowanie a policja odpowiada oni filmują naszą pracę i koniec tematu... równie dobrze mogłeś usłyszeć " robię zdjęcia drzew a twoje moto jest akurat w kadrze.. także wg. mnie to poprosić można ale niekoniecznie wystawiający musi się na usunięcie zgodzić a wszelkie twoje groźby może zapisywać i później spotkacie się na komisariacie..no i tak nie masz pewności ze np. nie pojawią się np. na jakimś innym forum.. dwa rozwiązania albo parkować gdzie indziej albo kupić pokrowiec i zakrywać moto na Chudowie. :)..a i żeby nie było ja tam nic do ciebie nie mam wyrażam tylko swoją opinie odnośnie tej sytuacji.. chociaż fakt dużo tych fotografów ostatnio prawie jak na imprezach "celebrytów" :lol:  :lol:  ciekawe kiedy pojawi się "scianka" z czerwonym dywanem..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam nic do DANVIELD, ale zrozumcie, że dla innych miłością obok motocykli jest fotografia. Rzadko kiedy można spotkać takie świetne maszyny i porobić im zdjęcia, dlatego pewnie większość wybiera się na takie imprezy z aparatem. A fotki waszych maszyn to w pewnym sensie komplement, nikt nie ma zamiaru używać tych zdjęć do niecnych celów  :ph34r:, tylko chcą pokazać swoje spojrzeniem na taką imprezę ;)  

Mam nadzieję, że kwestia fotek jest już wyjaśniona i w przyszły czwartek nie będzie żadnych spin  -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 chociaż fakt dużo tych fotografów ostatnio prawie jak na imprezach "celebrytów" :lol:  :lol:  ciekawe kiedy pojawi się "scianka" z czerwonym dywanem..

dlatego za jakiś czas powoli bedzie trzeba się rozglądać za inną miejscówką...

tobiasty nie potrzeba komplementów w postaci zdjęć wiem czym jeżdże i za włożone serce w maszyne oddaje mi to na drodze i jak wiekszość motocykli zrobiona jest pod właścicieli i oddaje w jakimś stopniu jego osobowość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jak się to czyta to już mija ochota na poznawanie kogokolwiek i nie dlatego, że ktoś ma inne zdanie i nie chce foty, czy akurat ktoś usilnie te foty chce robić ale dlatego, że są kłótnie i dzięki nim atmosfera nieprzyjemna a do tego karza się czegoś uczyć...........zastanówcie się czy było warto robić dym o byle fotke zamiast uszanować prośbę i na dodatek upubliczniać pw. Wrzućcie na luz ..........

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wygladam tak (Tajemniczy z Lufa) http://www.iv.pl/images/73510445890673131364.jpg ale to juz Wszyscy wiedza   ;)  :D

Wiadomo ze sa Osoby ktore nie chca byc fotografowani , filmowani itd. to trzeba to akceptowac , a nie uszczesliwiac na
chama.Wiecej  Tolerancji i mniej  Podejrzliwosci  w stosunku do innych Osob w  tej naszej  moto Rodzinie  przydaloby sie !!!

Ludziska dajcie spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.