Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

mi już odechciało mi się jezdzic do chudowa a tym bardziej robić foty, okazuje się że prędzej można dostać po ryju niż oklaski,

mowa o DANVIELD i jego bad ass team, który w mojej interpretacji grozi mi, bo nie chciałęm usunać zdjecia na którym rzekomo jest jego motocykl i 12 innych jak dobrze naliczyłem.

 

jako, że podstaw prawnych nie znalazłem dlaczego nie mółgbym publikować zdjęcia z miejsca publicznego - parkingu, na którym nie widać rejestracji, ludzie są 50 metrów dalej, a na pierwszym planie jest tylko zbieranina motocykli i 2 samochody, odbieram to jakos groźbe bo nie wiem jak mam interpretować inaczej w powyższym kontekście zdanie

"Nie bede Cie straszył sa inne sposoby na rozwiązanie sytuacji jezeli nie mozna polubownie."

tak więc w trosce o własne zdrowie jednak po przemyśleniu sprawy przestaje udostępniać zdjęcia. 

 

Faje określenie, "Bad ass team"... Wystarczy że nauczysz się jakich motocykli i ludzi nie fotografować, to możesz wtedy dalej strzelać sobie fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faje określenie, "Bad ass team"... Wystarczy że nauczysz się jakich motocykli i ludzi nie fotografować, to możesz wtedy dalej strzelać sobie fotki.

 

Jak ktoś jest nowy to ciekawe skąd to ma wiedzieć? Najlepiej dajcie sobie kartkę nie pstrykać fot i po problemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie straszy, poprosiłem grzecznie o usunięcie zdjec.
Najprościej wyciąc z rozmowy wybrany fragment i robic tragedie.
Zapytaj mamy jak nie wiesz jak to zinterpretowac albo prościej podejdź i zapytaj 

Napisałem wyraźnie że nie jeździmy na Chudów dla zdjec i nie potrzebny nam lans.

Celowo parkujemy na parkingu z przodu aby nikomu nie "umniejszać"
nasza obecnościa i poprostu nie zyczymy sobie zdjec naszych maszyn.

Chcesz sobie pstryknąc z nami fotke?
To od razu Ci mówie że nie jestem nikim ważnym czy szczególnym.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest nowy to ciekawe skąd to ma wiedzieć? Najlepiej dajcie sobie kartkę nie pstrykać fot i po problemie. 

 

To już wie że właściciele tych 12-stu motocykli nie wyrażają zgody na robienie im fotek, jeszcze kilka tygodni i będzie wiedział kto lubi fotki a kto nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANVIELD tak jak napisalem, podaj mi podstawe prawna. bo skoro oferujesz rozwiazanie sprawy "nie polubownie" to oznacza jakis działanie z twojej strony,

wiec wyjasnij mi zeby nie bylo domyslow o jakie "nie polubowne" rozwiazanie chodzi, bo albo jest legal i prawnie masz haka albo jest nie legal i masz na mysli wpierdol, uszkodzenie maszyny cokolwiek.

Chetnie sie czegos naucze jakiegos punktu ustawy ktorego może nie zrozumiałem, albo nie znam. bo tekst kolegi z kołka wzajmnej adoracji o uczeniu sie czyj motor moge a czyj nie, to jest jak ci napisałem kpiną. tutaj kolejne wyrwane z kontekstu zdanie "Kpic sobie możesz w towarzystwie swoich znajomych do których nie należe." 

 

przypominam ze ciagle mowimy o zdjeciu na ktorym nie ma widocznych twarzy, tablic rejestracyjnych , jest zrobione w miejscu publicznym. I nie dotyczy jednego pojazdu, tak naprawde to motory zasłaniały mi samochód który chciałem sfotografować, pewnie tez zaraz sie okaze ze własciciel auta nalezy do kółka wzajemnej adoracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z gangu 12 wspaniałych ... zachowujecie się co najmniej dziwnie, niby nie jesteście nikim szczególnym a siejecie panikę o foto parkingu, niezła psychoza. Naprawdę dziwię się, że w ogóle w czwartki chce wam się do Chudowa przyjeżdżać, wiecie że w tym dniu są tam tłumy a chcecie prywatności i izolacji, to może zaszyjcie się w jakimś miłym przyjemnym miejscu we własnym gronie, gdzie absolutnie nikt na was nie popatrzy i o zgrozo nie zobaczy waszych motocykli ?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z gangu 12 wspaniałych ... zachowujecie się co najmniej dziwnie, niby nie jesteście nikim szczególnym a siejecie panikę o foto parkingu, niezła psychoza. Naprawdę dziwię się, że w ogóle w czwartki chce wam się do Chudowa przyjeżdżać, wiecie że w tym dniu są tam tłumy a chcecie prywatności i izolacji, to może zaszyjcie się w jakimś miłym przyjemnym miejscu we własnym gronie, gdzie absolutnie nikt na was nie popatrzy i o zgrozo nie zobaczy waszych motocykli ?

 

Najlepiej na podziemnym parkingu żeby nikt nie widział :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj filozofie znasz znaczenie słów? napisałem drukowanymi NIE.
Inni bywalcy na Chudowie wyrazili zgode na publikacje i robienie zdjęc to z tego kozystaj.
Ja takowej nie wyraziłem i uszanuj moje zdanie na ten temat.
 

 

Panowie z gangu 12 wspaniałych ... zachowujecie się co najmniej dziwnie, niby nie jesteście nikim szczególnym a siejecie panikę o foto parkingu, niezła psychoza. Naprawdę dziwię się, że w ogóle w czwartki chce wam się do Chudowa przyjeżdżać, wiecie że w tym dniu są tam tłumy a chcecie prywatności i izolacji, to może zaszyjcie się w jakimś miłym przyjemnym miejscu we własnym gronie, gdzie absolutnie nikt na was nie popatrzy i o zgrozo nie zobaczy waszych motocykli ?

 

Chcesz możemy sobie razem pstryknąć słit focie :wub: 
o fotografowaniu motocykli zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa no tak zapomniałem rozmawiałem z innym motocyklami (bo ludzi nie uwieczniałem) i reszta zamruczała do mnie ze spoko pstrykaj,

jeden to mi migaczami nawet pomigał jakby wołał mi mi zrób fotkę. Tylko zapomniałem tych wystawionych na pierwszym parkingu zapytac o zdanie 

stały takie gburowate maszyny zero kontaktu, pytam moge wam fote to niee zesrał sie z rury i reflektor w druga storne obrócił no to myśle ch... co mi tam pstrykne

ale widać dupa poskarżyły, że ktoś im duszę ukradł.

 

---------

finalnie masz co chciałes usunałem foty, tak wiec dyskusje uważam za skończa, kolejni nowi sie naucza, że jest grupa groźnych którym nigdy nie wolno robić fotek, o to przecież też ci chodzi, a swoje interpretacje filozoficzne podtrzymuje, bo zamiast odpowiedziec na moje proste pytania odpowiadasz wymijająco o jakiś zgodach, na zdjecia NIKT nie dawał mi zgody, bo w mojej filozoficznej głowie nie musze takowych mieć w przypadku zdjec które robiłem.

 

proponuje podkleić wątek, z zdjeciami moto których nie wolno fotografować, zeby nie miec rozwiazywania spraw w niepolubowny sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie którzy mają cholerny problem, czepiają się byle g...na może w ten sposób chcą zwrócić na siebie uwage lub motąga. A jeżeli komu nie odpowiada klimat i fotki to niech przyjedzie rowerem lub pieszo albo w cale i zaszyje się gdzieś na odludziu. Jeżeli mi nie odowiada klimat, towarzystwo to się nie wciskam. Napewno większości nie przeskadzają fotki ani motocykliści którzy tam zajeżdzają. Ale zawsz znajdzie się ktoś co sieje ferment.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak cię czytam i wiesz co albo masz 16 lat albo poważnie niedowartościowany synek weź se baba zadupcz a najlepiej poszukaj psychologa jak tak czasem czytam to mam wrażenie że tu siedzą same lalusie i strzelający z dupy a najlepiej to idź na badania i oddaj prawko a jak słyszysz głosy to już poważna sprawa gościu zrób na jakims zlocie MC fote a potem się poskarż na brak uzębienia i wystap w programie DLACZEGO ..co za tu chyba nikt nie mysli

 

 

aa no tak zapomniałem rozmawiałem z innym motocyklami (bo ludzi nie uwieczniałem) i reszta zamruczała do mnie ze spoko pstrykaj,

jeden to mi migaczami nawet pomigał jakby wołał mi mi zrób fotkę. Tylko zapomniałem tych wystawionych na pierwszym parkingu zapytac o zdanie 

stały takie gburowate maszyny zero kontaktu, pytam moge wam fote to niee zesrał sie z rury i reflektor w druga storne obrócił no to myśle ch... co mi tam pstrykne

ale widać dupa poskarżyły, że ktoś im duszę ukradł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie sobie już spokój z tymi waszymi zdjęciami, rejestracjami i wiecznymi pretensjami bo robicie gnój z tematu. Jak sie tak tych zdjęć boicie to zostawiajcie swoje moto już przed Chudowem (a najlepiej w jakiś krzakach gdyby ktoś jednak to zdjęcie i tak chciał zrobić..) a resztę drogi spacerkiem  :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa no tak zapomniałem rozmawiałem z innym motocyklami (bo ludzi nie uwieczniałem) i reszta zamruczała do mnie ze spoko pstrykaj,

jeden to mi migaczami nawet pomigał jakby wołał mi mi zrób fotkę. Tylko zapomniałem tych wystawionych na pierwszym parkingu zapytac o zdanie

stały takie gburowate maszyny zero kontaktu, pytam moge wam fote to niee zesrał sie z rury i reflektor w druga storne obrócił no to myśle ch... co mi tam pstrykne

ale widać dupa poskarżyły, że ktoś im duszę ukradł.

---------

finalnie masz co chciałes usunałem foty, tak wiec dyskusje uważam za skończa, kolejni nowi sie naucza, że jest grupa groźnych którym nigdy nie wolno robić fotek, o to przecież też ci chodzi, a swoje interpretacje filozoficzne podtrzymuje, bo zamiast odpowiedziec na moje proste pytania odpowiadasz wymijająco o jakiś zgodach, na zdjecia NIKT nie dawał mi zgody, bo w mojej filozoficznej głowie nie musze takowych mieć w przypadku zdjec które robiłem.

proponuje podkleić wątek, z zdjeciami moto których nie wolno fotografować, zeby nie miec rozwiazywania spraw w niepolubowny sposob

Nie przejmuj się większości to nie przeszkadza. Może niektóre motągi są nie fotogeniczne lub ich właściciele obawiają się ze im lakier straci blask :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield, za słit focię dziękuję nie skorzystam.

W ogóle to wiesz jak jest, widziałam w czwartek wiele osób w KOMINIARKACH ( a sam najlepiej wiesz, że złodzieje w takich też się poruszają) więc w trosce o Twój motocykl lepiej się tam nie pojawiać w czwartki, sam rozumiesz, martwię się o Twoje moto :(. Zauważyłam nawet że parę owych zamaskowanych osób patrzyło na Twoją maszynę pożądliwym okiem i ... to może być dla Ciebie wstrząs, robiło mu foty swoimi komórkami (to mogli być jacyś złodzieje :( ) Przemyśl czy warto tak ryzykować, na pewno byś nie chciał żeby ktoś Ci moto zwinął bo potem nawet nie wiadomo jak go szukać (znasz metody złodziei jak sam powtarzałeś nieraz) i nawet foty nie pokażesz czego szukać bo wszystkie trzeba usuwać.

 

pzdr !

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie którzy mają cholerny problem, czepiają się byle g...na może w ten sposób chcą zwrócić na siebie uwage lub motąga. A jeżeli komu nie odpowiada klimat i fotki to niech przyjedzie rowerem lub pieszo albo w cale i zaszyje się gdzieś na odludziu. Jeżeli mi nie odowiada klimat, towarzystwo to się nie wciskam. Napewno większości nie przeskadzają fotki ani motocykliści którzy tam zajeżdzają. Ale zawsz znajdzie się ktoś co sieje ferment.

Pcha sie wam ktos do stolika? Napewno nie ja.

Sory ale nie pasuje mi wasze towarzystwo i najwyraźniej nie interesuje mnie kółko wzajemnej adoracji robienia sobie zdjeć

Chcecie sobie robić zdjecia to gitara my sie wam nie wpychamy w zakąskę

i nie wjezdzamy do chudowa więc łaskawie może za chwile zaczniecie wyłazic na droge żeby walnąc fotke?

Danvield, za słit focię dziękuję nie skorzystam.

W ogóle to wiesz jak jest, widziałam w czwartek wiele osób w KOMINIARKACH ( a sam najlepiej wiesz, że złodzieje w takich też się poruszają) więc w trosce o Twój motocykl lepiej się tam nie pojawiać w czwartki, sam rozumiesz, martwię się o Twoje moto :(. Zauważyłam nawet że parę owych zamaskowanych osób patrzyło na Twoją maszynę pożądliwym okiem i ... to może być dla Ciebie wstrząs, robiło mu foty swoimi komórkami (to mogli być jacyś złodzieje :( ) Przemyśl czy warto tak ryzykować, na pewno byś nie chciał żeby ktoś Ci moto zwinął bo potem nawet nie wiadomo jak go szukać (znasz metody złodziei jak sam powtarzałeś nieraz) i nawet foty nie pokażesz czego szukać bo wszystkie trzeba usuwać.

pzdr !

Żałuj :D ohh bój sie, ukradne Cie przy nadazajacej sie okazji. pozdrawiam.

Frendzel, oni po za Chudów nie wyjezdzają także nie maja o tym pojęcia

a MC kojazy im sie z MacDonalds :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12-stu wspaniałych najlepiej niech parkuje w Paniówkach pod Leviatanem i z Buta pod zamek! 

Yvonne masz rację - takie frendzle to chodliwe są teraz :P 

Staje murem za Yvonne, ajr i innymi co robią zdjęcia, a jak ktoś chce nie polubowne rozwiązywac problemy to zapraszam w czwartek do naszego stoliczka  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co wasza obecność na takich imprezach :)?

po 1sze kto mnie zmusza do robienia zdjec?

Bede chciał to pójde do fotografa proste

po 2gie, Chudów jest miejscem spotkan motocyklistów wszelakiej maści bez względu na czym jeździsz

nie ma dyskryminacji pojemnościowej wiekowej, zawsze mozna porozmawiac przy piwku.

po 3cie każdy przyjezdza i bawi sie tak jak ma na to ochote bez przymusu ze strony osób trzecich.

Więc łaskawie nie piszcie mi co mam robic bo o ile wiem jest na Chudowie regulamin który nakazuje

i zakazuje pewnych zachowań takze odsyłam do lektury zanim zaczniecie mędrkowac.

Najlepiej niech każdy pilnuje swojego podwórka a nie wpieprza sie innym z robieniem zdjęć i uświadamianiem jakie to jest fajne.

 

 jak ktoś chce nie polubowne rozwiązywac problemy to zapraszam w czwartek do naszego stoliczka   :ph34r:

Dla mnie nie jestes nikim wartym poznania jak i Twój stoliczek takze możecie sobie nawzajem podac rece

bo wyobraź sobie że nie tesknie ani nie jest moim celem poznanie grupki osób która jedna z drugiej szydzi za plecami obgaduje przyprawia rogi.

Ja sie nikomu nie wpycham do stolika i nie mam zamiaru poznac wszystkich.

Uwazacie sie za takich wspaniałych przyjaciół? Naprawde to przykre co jeden drugiemu robicie.(dziecinada)

Cenie swój czas i nie przyjeżdzam na Chudów dla kilku śmiesznych zdjec bo nie potrzebuje ich by miec znajomych.

Nie interesuje mnie wasze podrówko to o czym gadacie i na tym poprzestane.

Śmiej sie i pajacuj dalej a nastepnym razem mi nie machaj jadac z przeciwka bo naprawde szkoda podnosic reke na kogos kto obrabia Ci dupe. dziekuje.

Na tym zakończe mój wywód bo szanowne grono ma w dupie zdanie innych i to ze nie chca by ich sprzety fotografowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Więc łaskawie nie piszcie mi co mam robic bo o ile wiem jest na Chudowie regulamin który nakazuje

i zakazuje pewnych zachowań takze odsyłam do lektury zanim zaczniecie mędrkowac."

DANVIELD bez uszczypliwosci,

moglbym prosic linka ? albo kogokolwiek, przeczytam zapoznam sie, nie widze problemu. nie trafilem na nic takiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANVIELD sam sobie zaprzeczasz. Najpierw mówisz, że masz wszystkich w nosie, później że to miejsce spotkań motocyklistów wszelakiej maści, nie ma dyskryminacji itd... A kilka linijek niżej gardzisz ArU i jego znajomymi. Zastanów się nad tym co piszesz i ustal jedną wersję, a nie się motasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbym prosic linka ? Sory ale nie traktuj mnie jak cymbała, pojedziesz w czwartek na chudów to sobie przeczytaj
Wybacz ale nie chce myslec o coniektórych że sa z ery internetu bo jestem starej daty - tradycjonalista.

Poprosiłem grzeczni o usunięcie zdjęc napisawszy PW aby nie robic burdelu
Potem zaczyna sie skarzenie pisanie o "kpinach"
także sory ale jak odpisujesz mi na PW wmawiając mi że "kpie" to nie mamy o czym rozmawiac.

Natomiast coniektóre osoby chyba maja problem  ze zrozumieniem i lawinowo
w tym temacie zaczyna sie wciskanie innym i szydzenie z powodu tego ze
ktos na cos nie ma ochoty także Panie i Panowie szanujcie decyzje innych
bez wchodzenia sobie do ogródka i deptania kwiatków i wycieczke pod tytułem kto i przy czyim stoliku bo naprawde
nie rodzi to sympatii szczególnie nowych a mi nie zalezy na poznawaniu kogokolwiek
i w zaden sposób nie urastam gdy siądzie przy mnie ktos z forum, 
chcecie pogadac zapraszam bedzie naprawde miło i sympatycznie,

Szanuje ludzi jezeli tylko maja o czym rozmawiac, maja olej w głowie i cos soba reprezentują.
jednak do nikogo sie wpychał nie bede.
Niczym sie od was nie róznie, 
i z mojej strony nie usłyszycie żadnych lizodupskich tekstów.

Mysle że kolega Mroczny może conieco powiedziec
po tym jak ze mna rozmawiał i watpie by robił ze mnie jakiegos demona czy tyrana.
Poprostu mam inna mentalnośc i odmienne zdanie na pewne tematy.


P.s. Tobiasty zgadza sie mam "wszystkich" w nosie, osoby o których mowa wiedza o kim mówie
takze wybaczcie nie ejstem kompanem do waszego stolika ani tymbardziej do rozmowy
Po za tym poczytaj sobie szanownego ARu co wypisuje i w jaki sposób pod moim/moich
znajomych adresem a potem medrkuj bo ja nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem.




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety są tacy ludzie ze widzą tylko własny czubek nosa, miotła w dupe i udaje pawia.

Przeczytaj jeszcze raz wszystko ze zrozumieniem a potem napisz jeszcze raz komu ta miotłe usilnie chcesz włozyc w dupe i dlaczego.

Sory ale to nie ja mam problem z uszanowaniem czyjejs decyzji tylko Ty/Wy

To nie ja sie wciskam czy komuś cos narzucam.

Mam prawo sobie czegos nie zyczyć. 

Jak masz własny rozum to to uszanuj a nie wypisujesz cipstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.