Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

wątpliwa to pocieszka ale nie jesteś sam, Mroczny też ma moto rozkraczone.

Ja dziś z Chudowa wracałam ostrożnie jak nigdy żeby i mnie pech nie dopadł, aczkolwiek loża szyderców pewnie widziała mój wspaniały start "z podskokami" :P

Ale Cię poniosło hehe :):):) fotki extra :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... aczkolwiek loża szyderców pewnie widziała mój wspaniały start "z podskokami" :P

JJJJiiiiiiihhhhhaaaaaaa!

Dajesz dajesz :D

trzymaj mocno tego byczka miedzy nogami :D

 

Yvonne - a może jedz do tego miasteczka twin pigs :D wiesz rodeo i te sprawy :):D:P

 

Dzięki za kolejne miłe spotkanie :) i do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo tak, byłam ale tam tak dużo ludzi, że za chinola nie wiem kto jest z forum...........drzyjta się następnym razem co? ;)

MY?!

Drzeć się?!

:o za kogo TY nas masz ? :P 

My kulturalnie pod parasolkami , z soczkami w rękach konwersujemy na tematy życiowe :P

 

Next time jak zobaczysz Pana w okularach z szramą nad okiem i w kombiku z ruszofymi piorunkami to MY a on to nasz główny wodzirej :D

Więc podchodzisz do niego, ładnie się uśmiechasz i przedstawiasz, On musi przeanalizować z kim rozmawia jednym rzutem oka i wtedy w błyskawicznym tempie decyduje czy Cię przedstawić czy rzucić na pastwę losu żebyś sama się przedstawiła :D

 

 

Godocie, że wos deszcz chycił? Dobrze, że zech wcześniyj pojechoł :D

Jaki deszcz ? o czym Ty godosz Synek ? 

Ktoś Ci głupot naopowiadał a Ty łykasz to wszystko jak pelikan :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi już odechciało mi się jezdzic do chudowa a tym bardziej robić foty, okazuje się że prędzej można dostać po ryju niż oklaski,

mowa o DANVIELD i jego bad ass team, który w mojej interpretacji grozi mi, bo nie chciałęm usunać zdjecia na którym rzekomo jest jego motocykl i 12 innych jak dobrze naliczyłem.

 

jako, że podstaw prawnych nie znalazłem dlaczego nie mółgbym publikować zdjęcia z miejsca publicznego - parkingu, na którym nie widać rejestracji, ludzie są 50 metrów dalej, a na pierwszym planie jest tylko zbieranina motocykli i 2 samochody, odbieram to jakos groźbe bo nie wiem jak mam interpretować inaczej w powyższym kontekście zdanie

"Nie bede Cie straszył sa inne sposoby na rozwiązanie sytuacji jezeli nie mozna polubownie."

tak więc w trosce o własne zdrowie jednak po przemyśleniu sprawy przestaje udostępniać zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.