Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Żenua Panowie. Żal czytać te wasze wypociny o tych tablicach. Kurwa za przeproszeniem większych bredni nie czytałem. Sami filozofowie i prawnicy.. Dziewczyna od kilku lat odwala kawał dobrej roboty, realizuje swoją pasję ku uciesze wszystkich i wszyscy są zadowoleni, aż tu nagle wyskoczy jeden z drugim(gdzie jeden napisał trzy posty na krzyż na forum) ze swoimi wywodami. Może pozwijcie dziewczynę od razu.. Gdzie wy się wychowywaliście - w piwnicy ? Wielkie mecyje, co za dramat zdjęcie tablicy będzie miał jeden z drugim zrobione. DANVIELD po twoich postach i podejściu to szybkie latania to naprawdę twoje obawy o tajnej bazie policyjnej z motocyklistami są naprawdę na miejscu, znajdziesz się w pierwszej dzięsiątce TOP WANTED w policyjnej bazie.. A namierzą cię po zdjęciach z Chudowa.. Pieprzycie takie głupoty, że szkoda tego czytać. A złodzieji motocyklów się nie martwcie, mają troszkę lepsze sposoby niż przeglądanie zdjęć z Chudowa i przeglądanie numerów tablic rejestracyjnych, które nomen omen gdzieś tam znalazły się na którejś fotce. Macie jakieś problemy to zamknijcie się ze swoimi motocyklami w domu, tam będzie najbezpieczniej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dyskusja zbacza na niewłaściwe tory. Dziewczyny robią rzeczywiście super robotę. Fotki są super, w mojej ocenie bardzo  profesjonalne, ujęcia prawie artystyczne (jestem laikiem w tej dziedzinie ale tak to oceniam i przy ich zdjęciach nigdy nie miałem wątpliwości po co robią te fotki). Większość z przybywających do Chudowa akceptuję te formę sprawdzania obecności. Ale jak pojawia się gość który ma super profesjonalny sprzęt i celowo robi fotki z obu stron, każdego kto się tam pojawia to coś chyba jest na rzeczy. Poza tym jakoś ciężko zobaczyć tą jego twórczość. Odnoszenie tej sytuacji do fotek z fotoradarów to oczywiście duże uproszczenie, bo każdy odpowiada za siebie. Natomiast wykorzystywanie czyjegoś wizerunku do jakichś celów nie uzgodnionych z zainteresowanymi jest chyba sporym nadużyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 DANVIELD po twoich postach i podejściu to szybkie latania to naprawdę twoje obawy o tajnej bazie policyjnej z motocyklistami są naprawdę na miejscu, znajdziesz się w pierwszej dzięsiątce TOP WANTED w policyjnej bazie.. A namierzą cię po zdjęciach z Chudowa.. 

18295_695_500_Racja-Jest-Jak-Dupa.jpg

Wypomne Ci kiedys a rzadko sie mylę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ... robiłam foty osób bez moto było źle, bo zdjęcia jak z tygodnika "fakt" jak ktoś mi zarzucił i ludzie wolą oglądać siebie na moto ... robię foty ludzi na moto źle bo widać ich moto, ich strój i dopadnie ich banda złodziei plus obława policyjna, trudno niektórym dogodzić i chyba mało kto rozumie idee tych fot, są po prostu na pamiątkę dla uwiecznionych osób, za 10, 20 lat będą sobie mogły powspominać jak spędzali czas na Chudowie. Jak łatwo zauważyć robię już mniej zdjęć i głównie osób które znam i się nie rzucają bo po prostu mi się odechciało słuchać pretensji, to średnio przyjemne.

 

DANVIELD, stwierdzenie że robię policyjną bazę danych jest chyba grubą przesadą, poza tym wskaż mi na moich fotach z np ostatniego czwartku jakąś tablicę rejestracyjną, poza jedną fotą ale te osoby akurat doskonale znam. Przeszkadza Ci też, że widać strój i o zgrozo moto, mam tylko nadzieję, że Ciebie nawet przypadkiem nie uchwyciłam nigdzie.

 

Co do pana z "lufą", rozmawiałam z nim chwilę, zna nasze forum, nie ma chwilowo internetu ale jak będzie mieć to wstawi (chociaż po tej waszej fobii to wątpię czy będzie mu się chciało) foty może robić dla siebie tak jak często ludzie robią foty na np koncertach bo to lubią, ludzie pstrykają kwiatki, ludzi co kto chce i nie wiem czy jest sens w tym widzieć od razu szpiega z krainy deszczowców. Na sto pstryknięć wychodzi czasem nawet nie połowa ok ujęć, ktoś może sobie ustawiać światło, próbować zooma i pstrykać do woli nie znaczy że z tego wyjdzie każde zdjęcie, czasem większa połowa idzie do kosza więc nie histeryzujcie że stoi pan i pstryka bo ktoś może wypróbowywać obiektyw i go testować a wy spinacie od razu pośladki, idiotyczne.

 

Zdjęcia które miały być dla was pamiątką i zabawą a są spinką i powodem stresu bo już czyha na was złodziej i policja chyba nie mają sensu, fajnie było je robić ale do momentu kiedy tak bardzo nie przeszkadzały co niektórym, w sumie może te osoby przestaną pojawiać się w Chudowie bo może ich złodziej lub policjant w cywilu pstryknąć chociażby komórką z ukrycia. Najlepiej polecam w ogóle z domu nie wyjeżdżać bo na drodze też was może ktoś zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

jak ostatnio byłem na zamku w malborku, to żeby robić zdjęcia, trzeba było mieć taką naklejkę z aparatem...

może niech motonici, którzy nie życzą sobie zdjęć mają na kasku np naklejkę z przekreślonym aparatem, albo ci którzy  sobie życzą wręcz odwrotnie :D

 

sorki za takiego posta, ale jaki problem taki post :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć. Podpisuję się pod tym rękami i nogami...

ja rowniez !!!! :0 jesli ktos nie lubi i mu nie pasuje w domu niech sobie siedzi a z motocykla kwietnik zrobi a nie robi z siebie c**j wie jakiego celebryty i mistrza kierownicy i wszyscy na niego poluja : policja cbs us zus itp. a w sezonie robia max 800km kurwaaa co tu sie dzieje!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tutaj nie pisałam ale jak widzę takie wpisy to mi się nóż w kieszeni otwiera, najpierw trzeba wiedzieć, że jeśli ktoś pojawia się w miejscu publicznym to musi być przygotowany na fotografowanie lub kamerowanie bez ostrzeżenia i bez pozwolenia nawet jeśli na pojeździe jest tablica rejestracyjna. Druga rzecz, jeśli chcesz się pojawić w towarzystwie osoby czy pojazdu a chcesz się nie ujawniać to się nie pojawiaj. Co do kartotek policyjnych to śmiem twierdzić, że nikomu z policjantów nie będzie się chciało tworzyć takiego ustrojstwa, maja inne możliwości zdobycie informacji ktoś zacz, choć i takich też nie bardzo chce im się używać. Złodziej Cię upilnuje bez fotek a jak zechce je mieć to sam zrobi. Darujcie sobie czepianie się dziewczyn a zacznijcie martwić o pogodę i styl jazdy bo bywanie na Chudowie to nie lans tylko spotkanie ze znajomymi ot i moje zdanie wyrażone po długiej nieobecności na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DANVIELD, stwierdzenie że robię policyjną bazę danych jest chyba grubą przesadą, poza tym wskaż mi na moich fotach z np ostatniego czwartku jakąś tablicę rejestracyjną, poza jedną fotą ale te osoby akurat doskonale znam. Przeszkadza Ci też, że widać strój i o zgrozo moto, mam tylko nadzieję, że Ciebie nawet przypadkiem nie uchwyciłam nigdzie.

 

 

 

Dlaczego wszyscy maja tak ograniczone myslenie, przeciez ja nie oskarzam Ciebie czy kolezanki o prowadzenie bazy danych.

Chodzi o to że osoby 3cie z po za forum maja dostep do zdjęc, a jak ktos mysli ze nie to gratuluje wam fejsbuka;)

Co do czucia sie celebrytą, to kolego Tomala jestes w błedzie,

nie jezdze na chudów dla zdjęc i nie mam zamiaru sie lansowac nigdzie.

Ktos kiedys powiedział smieszny tekst pod tytułem - nie jeździsz na chudów nie jestes motocyklista.

Podejzewam że autorem była świerzynka, która kupując swój pierwszy motocykl pomyslała ze pana Boga za nogi złapała;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę? Nie jeździsz na Chudów- nie jesteś motocyklistą :blink: ...DANVIELD nie wiem kto takie cuś mógł napisać, ale nie napiszę co o tym myślę... :mad: Ja nie tylko nie jeżdżę na Chudów, ale także na inne zloty czy spędy.Motocykl już widziałem, a nawet na kilku rodzajach oprócz posiadanych przeze mnie jechałem,brzydali na moto znałem sporo a na dziewczyny jestem za stary, na wygłupy również.Dzięki forum udało mi się poznać wielu z motonitów będących stałymi bywalcami zlotów.Jeśli któryś zażyczy sobie spotkania zemną, lub ja będę miał sprawę do kogoś to poproszę o spotkanie.Nie jestem nie towarzyski, ale po prostu wolny czas wolę wykorzystać aby coś zrobić w domu bo mam go zazwyczaj mało, a moto służy mi głównie do ekspresowych wyjazdów. Dla przyjemności latam b. rzadko.Czy to znaczy że nie jestem motocyklistą? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cygań- nie było widac podniecenia na twarzy:P

 

Bo te podniecenie to niekoniecznie na twarzy widać :P

 

Wytłumaczyć mi prosze łopatologicznie co macie do zdjec z widoczna tablica??

 

Jezdzicie bez tablic na codzien i zakładacie tylko na Chudow??  Na codzien  nikt waszej tablicy nie widzi ?? Nie rozumiem toku rozumowania.

 

Ja jak widać nawet na Chudowie nie miałem :P

 

https://lh3.googleus...no/P1480745.JPG

 

 

Ok, jest to ważny głos w dyskusji i trzeba to uszanować. Niech każdy sam decyduje.

Iwona i Dragonita, moje foty z rejestracją, bez zamazywania.

 

Jak moją uda się wam zamazać to stawiam kratę browarów :P

 

A co do całego zamieszania wokół zdjęć to niektórzy się tu spinają,a więcej prywatnych rzeczy sami udostępniają na facebooku i innych portalach,gdzie jest to także ogólnodostępne,a nawet wykorzystywane przeciwko użytkownikom. Na wielu skrzyżowaniach są kamery gdzie jesteś nagrywany,monitoring w sklepach,bankach i w kieszeni każdego z nas w telefonie,także według mnie trochę za późno się obudziliście z tą inwigilacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.