Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie foty dodane, jeżeli ktoś się nie załapał nadrobimy następnym razem :D

jeżeli ktoś chce mnie ścigać za uwiecznienie twarzy to ubiorę się na czarno, żeby mnie nikt nie rozpoznał ;p

 

 

anieze89 następnym razem złapię Cię od przodu o ile zdążę, wczoraj rzuciłaś mi się w oczy z ... tej innej strony hehe :D

radziej, załapałeś się na trzy nawet ;)

Dragonita liczę na Twoje fotki żebym się tylko z wrażenia nie wywaliła :D

kto się rozpoznał na zdjęciach niech poda numerek foty, łatwiej będzie skojarzyć kto jest kim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że fotki się podobają, nie jestem profesjonalistką aparat mam od niedawna i na Chudowie się dopiero uczę :D

Dragonita ja jestem Twoją zastępczynią a nie konkurencją, czekam aż się pojawisz bo ja nie mam żadnego zdjęcia na moto ! :(

Grigori muszę Cię pstryknąć na moto, wczoraj mi zwiałeś i już nie zdążyłam :D

 

bardzo miło mi było poznać wszystkich ! :)

zabieram się za uzupełnienie galerii i wrzucam ciąg dalszy zdjęć

Porozmawiam z Jawą jeśli się zgodzi to piszemy się na zdjęcie.

Jaka skromna :) Nie jestem profesjonalistką :)

Dołączę się do przedmówców jednym słowem : Szacun 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yvonne trza być twardym ... a większa kartę pamięci mieć w aparacie hehe :P ...powiem Ci że bijesz mnie na łeb na szyje w fotkach :) bardzo fajne są, jak przyjadę to się będę czuła że nie Ty mi robisz konkurencje tylko Ja Tobie :D ..... tak trzymaj ;)

Ja tam wolę Twoje :P zawszę się na nich znajdę :D Tym razem nie wyszło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no widze zajebistą fotkę mam :D:D no ale zawsze cos :)

anieze89 fota naprawde dobra :P pamiętam, że jak przyjechałaś na wszystkich duże wrażenie zrobiła Twoja torba nike'a i prawie nikt nie zauważył Twoich małych kłopotów z parkowaniem :P

 

 

co do podania numerów swoich fotek to dobry pomysł:) mi się trafiło 54.  Yvonne jak robisz tak dobre i ostre zdjęcia następnym razem trzeba się ogolić albo coś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anieze89 fota naprawde dobra :P pamiętam, że jak przyjechałaś na wszystkich duże wrażenie zrobiła Twoja torba nike'a i prawie nikt nie zauważył Twoich małych kłopotów z parkowaniem :P

 

 

co do podania numerów swoich fotek to dobry pomysł:) mi się trafiło 54.  Yvonne jak robisz tak dobre i ostre zdjęcia następnym razem trzeba się ogolić albo coś :P

Heheh masz cos do mojej torebki?:D a tam po prostu nie bylo miejsca;d a nie jestem jeszcze tak dobra w manewrowaniu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niezłe foty ! dziewczyny które ja pominęłam też się chyba nie załapały u Ciebie, musimy ze Sławkiem zapolować na nie :D

 

ja nie wiem jak anieze89 parkowała bo głównie zwróciłam uwagę na jej tyłeczek (bez podtekstów :P)

 

boodzik, hehe ostre foty to nic dobrego, widzę to po fotach Sławka, ja chyba muszę iść do fryzjera bo mi włosy jakoś wypłowiały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe foty ! dziewczyny które ja pominęłam też się chyba nie załapały u Ciebie, musimy ze Sławkiem zapolować na nie :D

 

ja nie wiem jak anieze89 parkowała bo głównie zwróciłam uwagę na jej tyłeczek (bez podtekstów :P)

 

boodzik, hehe ostre foty to nic dobrego, widzę to po fotach Sławka, ja chyba muszę iść do fryzjera bo mi włosy jakoś wypłowiały.

 

 

Fryzjer niepotrzebny - ja tam żadnych wad nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.