Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Te motorki , to policja z Mikołowa i naprawdę trzeba się postarać aby inteweniowali , tak więc jeśli nie będziecie zbytnio przesadzać , to przymykają oko ;)

Być może ale w sobotę około 14 spotkałem ich w szczyrku. Postali chwilę i pojechali w kierunku żywca i się ustawili z suszarką. Tylko motongi łapali.

A tak poza tym, jak ktoś będzie jechał z Wisły do Szczyrku przez Salmopol niech uważa na winlach - drogowcy nie szczędzili grysu. Gdyby nie puszka z naprzeciwka to bym przed tym pięknym 120st zakrętem nie zwolnił i bym na mega duży procent leżał (przy 30 już było ciasno). A ten grys to bym im do dupy potem wsadził. Potem do samego Szczyrku nie wiem czy jechałem po szutrze czy asfalcie - tyle tego gresu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ale w sobotę około 14 spotkałem ich w szczyrku. Postali chwilę i pojechali w kierunku żywca i się ustawili z suszarką. Tylko motongi łapali.

A tak poza tym, jak ktoś będzie jechał z Wisły do Szczyrku przez Salmopol niech uważa na winlach - drogowcy nie szczędzili grysu. Gdyby nie puszka z naprzeciwka to bym przed tym pięknym 120st zakrętem nie zwolnił i bym na mega duży procent leżał (przy 30 już było ciasno). A ten grys to bym im do dupy potem wsadził. Potem do samego Szczyrku nie wiem czy jechałem po szutrze czy asfalcie - tyle tego gresu było.

No dokładnie od Orzesza w stronę Bełku aż po rondo z którego się zjeżdża na tą nową autostradę to jest masakra tyle tego wywalili że szok obok timberlandu cientralnie na zakręcie jest wchodząc 50 tak mną zarzuciło że myślałem że gleba będzie więc uważajcie na tej drodze bo przy 90 na tym winklu możecie w auto albo barierki polecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było, przynajmniej jakieś oznakowanie tego "genialnego" reperowania drogi? na jednym z innych tematów jest dyskusja co zrobić żeby zwrócić uwagę jakichś decydentów na to że są też inni użytkownicy drogi dla których taki sposób łatania dziur stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było, przynajmniej jakieś oznakowanie tego "genialnego" reperowania drogi? na jednym z innych tematów jest dyskusja co zrobić żeby zwrócić uwagę jakichś decydentów na to że są też inni użytkownicy drogi dla których taki sposób łatania dziur stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia

Pozdrawiam

Nie wiem ja tam nic nie widziałem może przeoczyłem ale wydaje mi się że nie było nic takowego na tym pasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kilometrów wcześniej coś tam robili - stał walec - potem zero oznak robót no i żadnego znaku, nawet pocałuj w dupę - katastrofa. Kumpel puścił się przodem - jemu dupę uratował moto z naprzeciwka odpowiednim gestem, mnie L-ka z przeciwka a kumpla ogólnie zdrowy rozsądek bo młody kierownik jest i zwolnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwartą dłonią pchaną przed siebie - sygnał - przystopuj.

Najlepiej zrób to tak :D

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4MIvQKdjuIKXUO2pX6GHkS2J3sWVA2W11BwgMuDYXVKZQrqChJ4ZJiJ33

Wiesz o co biega tak poruszaj palcem haha :D Mi tak pomachali jak wyleciałem na pas że policja stoi żebym przystopował Turystyki 2 jechały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ja byłem w sobotę w Rudzie w tawernie troszkę się naszukałem dobrze że Pan Waldek był w garażu przy 1 dynce(Dzięki) i wszystko wytłumaczył.Po drodze spotkałem dwoje motocyklistów.W tawernie nikogo .Kierunek Chudów po drodze mijałem jednego motocyklistę na zamku nikogo.Kierunek lotnisko Muchowiec i tam też nikogo a po drodze już do domu mała pogawędka na światłach z kolegą na moto jak piździ i czas do dom.Ok idę zrobić rundkę po Katowicach może kogoś spotkam po drodze pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.