Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy to dobre miejsce ale nie daje mi żyć jedna sprawa. Otóż czekam na możliwość legalnego poruszania się po drogach a co za tym idzie w duecie planuję oblężyć zamek w Chudowie. Bo z tego co widzę nikt nie może bytować na FŚM, kto nie odwiedził tego miejsca i tak jak Mongo zjadł frytkę czy Cider30 wszamał steka, ... tak i ja chcę mieć za sobą inicjację tego miejsca. Problem tkwi w tym, że nie spotkałem na forum Człowieka, który by poruszał się na powierzchni 125cm3 i to z "Plecaczkiem". Nie chce być pierwszym, który zostanie pod zamkiem zabity śmiechem :D ... jak się tam dokulam w ogóle ... ostatnie pytanko tylko czwartki wchodzą w grę czy także np. niedziela ??

PZDR

Nic się nie martw, dzisiaj widziałem ogara z plecakiem :D Nie liczy się sprzęt, a ten kto nim kieruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie wybiera na ten złot http://www.invadersparty.hpu.pl/news.php djcie znac bo pełno plakatów już wisi ,do zobaczyska przy ognisku juz dzis wieczorem myśle że pogoda nam dopisze bo za oknem widzę zar z nieba sie leje

Kolego ja się wybieram.... być może pojedzie więcej motorów ale to się jeszcze okaże ja jadę na 100% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum jestem od niedawna dlatego też staram się szybko nadrobić zaległości, tak też trafiłem na temat Czwartkowych spotkań na Zamku i chciałbym dowiedzieć się dwóch rzeczy mianowicie czy w każdy czwartek się tam spotykacie, i rozumiem, że w godzinach popołudniowych i druga rzecz czy każdy jest mile widziany, czy raczej macie swoje własne towarzystwo?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum jestem od niedawna dlatego też staram się szybko nadrobić zaległości, tak też trafiłem na temat Czwartkowych spotkań na Zamku i chciałbym dowiedzieć się dwóch rzeczy mianowicie czy w każdy czwartek się tam spotykacie, i rozumiem, że w godzinach popołudniowych i druga rzecz czy każdy jest mile widziany, czy raczej macie swoje własne towarzystwo?

Pozdrawiam

Witaj :)

Nie ma ustalonej godziny ,każdy z nas pracuje i w miarę możliwości wpada jak może a spotkanie jest otwarte dla wszystkich i każdy jest mile widziany,wpadnij a zobaczysz super klimat ciekawych ludzi można poznać :) jest OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Nie ma ustalonej godziny ,każdy z nas pracuje i w miarę możliwości wpada jak może a spotkanie jest otwarte dla wszystkich i każdy jest mile widziany,wpadnij a zobaczysz super klimat ciekawych ludzi można poznać :) jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mongo do pierona. Stoja patrza, nawijom przez telefon ze znajomym, a tu mi sprzed nosa odjeżdzo spod zamku jakiś moplik z napisem MONGO na blacie. I nawet rzech sie nie przywitoł :) . Aleeeee do następnego razu. ;)

Ja. I pozdrowiska dla Ani. Dzięęęęęęęęęęęki wielkie. jak zwykle było super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem nie uniknąwszy ustrzelenia, przywitałem się z Anią, wchłonąłem kawę i colę, przeoczyłem wjazd Małego Zła ale Małe Zło mnie znalazło i muszę stwierdzić, że w skórach prezentuje się o niebo lepiej niż w szpitalnych barchanach - ech żeby ja tak był ze pińćset lat młodszy .... :) No ale nie jestem i Małe Zło mnie porzuciło.

Po pogadaniu z przygodnymi ludziami zakamuflowałem się na resztę wieczora w RR, gdzie wykrył mnie wracający z łowów Thabel (zacne to rude trofeum, oj zacne :lol: ino skąpo odziane i przez to z lekką telepką ). Co ciekawe nie mogę pozbyć się wrażenia, że ją skądś znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.