Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

nie no spoko tylko wezcie kanapki i termos na ten chudów. żenada. całe barachło ze śląska tam jezdzi. a miejscówka to typowa pozerka i lanserka i nie mow ze jest inaczej bo nie jest
co w tym zlego ze sie tam spotykamy? jak chcesz mi powiedziec ze czoperowcy z wasem i fredzlami (jak to pisze dragstar) sie tam lansuja to jest to smiechu warte:) chlopaki w niepelnych strojach tez sie tam nie lansuja bo nie maja czym zwykle ich nie stac nakompletny stroj. niektorzy ludzie po prostu maja potrzebe gromadzic sie grupy i se po prostu pogadac. a jak ktos ma wypasny motocykl i stroj to tez jego sprawa jesli go stac. jak czasem czytam tego typu hasla o lanserce to sie chwytam za glowe jakie nasze spoleczenstwo jest zacofane. jak bede chcial to nastepnym razem przyjade na chudow na golasa. moja sprawa co nosze czym jezdze i z kim gadam acha jezdze dosyc leciwa yamaha i mam dosyc stary kombik wiec jakos nie podchodze pod teorie o lansowaniu. znam chlopakow ktorzy tam jezdza nowymi moto w konkretnych ciuchach i tez jada tylko po to zeby sie spotkac w tygodniu i pogadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani termosu ani kanapek nie potrzeba. Dlaczego? Bo na miejscu jest bar z kawą i co tam innego sie do termosu leje a obok baru stoją zawsze urocze panie piekąc kiełbaski. Jeśliby ktoś rzeczywiście chciał się polansować to może iść do stojącej obok wykwintnej knajpy. Ale ostrzegam - paulanerka mają starego:)Pozdrawiamdukeps. jak we wrześniu zobaczycie siedmiolatka szalejącego na mini pocket crossie i gościa który wrzeszcząc go asekuruje to będę ja i mój syn:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.