Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie nie jestem prawdziwą motocyklistką , bo jakoś nie ciągnie mnie w te czwartki do Chudowa ( po wizycie 3 tyg temu 1-szy raz od ostatnich 2 lat ... mam wyrobioną normę na czwartki w Chudowie na następne 2 lata ) No ale to pewnie tylko dlatego , że mam za mało "prawdziwości" :) i nie jestem godna tam przebywać ;] ;P :) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylaD-Team @ 24.07.2010 12:03Widocznie nie jestem prawdziwą motocyklistką , bo jakoś nie ciągnie mnie w te czwartki do Chudowa ( po wizycie 3 tyg temu 1-szy raz od ostatnich 2 lat ... mam wyrobioną normę na czwartki w Chudowie na następne 2 lata ) No ale to pewnie tylko dlatego , że mam za mało "prawdziwości" :) i nie jestem godna tam przebywać ;] ;P :) Pozdr.
Mimo że jeżdżę 1-wszy sezon , tez uważam że trochę "dziwne" te spotkania... Ale jak kto woli ...wole pospacerować na trasie ... :)pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylaD-Team @ 24.07.2010 12:03Widocznie nie jestem prawdziwą motocyklistką , bo jakoś nie ciągnie mnie w te czwartki do Chudowa ( po wizycie 3 tyg temu 1-szy raz od ostatnich 2 lat ... mam wyrobioną normę na czwartki w Chudowie na następne 2 lata ) No ale to pewnie tylko dlatego , że mam za mało "prawdziwości" :) i nie jestem godna tam przebywać ;] ;P :) Pozdr.
ja byłem pierwszy raz i nie zdałem egzaminów o których pisałem, frendzel mialem osowiały a kufer był mało pojemny. Bojkotuję do następnego razu !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma pytanko do posiadacza brata http://picasaweb.google.com/113781521555500294781/Chudow0722?feat=directlink#5496829068753829298czasem latam na chudów i z przyjemnością wymienił bym uwagi, tak więc czekam na ewentualny termin w którym możemy się złapać na chudowiea tak w ogóle to pozdro dla bywalców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wielka impreza na zamku w Chudowie! Czeka nas sporo atrakcji ponieważ patronem tego czwartkowego spędu będzie Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. Będzie to jedyna okazja aby zmierzyć się z najszybszym polskim gołębiem na 1/4 mili.Organizatorzy nie zapomnieli także o oprawie artystycznej. Na scenie gwiazdą dzisiejszego wieczoru będzie zespół pieśni i tańca "Danusia" a to oznacza ,że fani ciężkiego brzmienia nie będą zawiedzeni ! Będzie wystawa motocykli, nowych ras bydła oraz trzody chlewnej.Dowiecie się w końcu dlaczego Chudowskie golonka smakują tak wybornie! Będzie konkurs na najdłuższe frędzle zdobiące nasze maszyny. Nagrodą będzie najszybsza świnia z zagrody (zdjęcie poniżej).Tradycyjnie będzie można się raczyć piwkiem ,golonkami i innymi rarytasami. PRZYPOMINAMY O RABATACH DLA MOTOCYKLISTÓW KTÓRZY PRZYOZDOBIĄ SWOJE MOTOCYKLE FLAGĄ (10% zniżki na browar i na mięsiwo).Największą atrakcją będzie coś co poruszy całym śląskim światkiem motocyklowym !!!!!!! A mianowicie: będzie wreszcie możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia ze stróżem nocnym , który to pilnuje zamkowego kompleksu gdy zapada zmrok. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jaką wartość ma takie zdjęcie. Zaraz za zdjęciem z Wałęsą jest to najpotężniejszy DOWÓD PRAWDZIWOŚCI jaki można okazać gdziekolwiek i komukolwiek. Szacunek gwarantowany!!!d592cc8bbed40c4f12bf77f8d385d3cf.jpgDSC02391.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.