Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Aphexi, spokojnie, nikt Cię nie ma zamiaru od czci i wiar odsądzać Po prostu się naród nabija z wizerunku kanonicznego. A temat poboczny o prawdziwych motórzystach pasi do wątku o Chudowie. Przeczytaj sobie teraz całość od str. 68 mniej więcej. Hurtem brzmi jeszcze srożej. Nawierzchnia, wbrew pozorom, nie jest paskudna. Tzn. drogę z Katowic na Tychy znów posolili z rana, ale poza tym na Śląsku czarny asfalt. Nie mam śladu dziadostwa na oponach. Łapy tylko grabieją. Na mniejszych drogach wręcz luksosowo. Śnieg stopniał, a że to drogi niższej kategorii, to soli i piachu ni ma, bo i nikt ich nie posypywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aphexi, spokojnie, nikt Cię nie ma zamiaru od czci i wiar odsądzać Po prostu się naród nabija z wizerunku kanonicznego. A temat poboczny o prawdziwych motórzystach pasi do wątku o Chudowie.Nawierzchnia, wbrew pozorom, nie jest paskudna. Tzn. drogę z Katowic na Tychy znów posolili z rana, ale poza tym na Śląsku czarny asfalt. Nie mam śladu dziadostwa na oponach. Łapy tylko grabieją. Na mniejszych drogach wręcz luksosowo. Śnieg stopniał, a że to drogi niższej kategorii, to soli i piachu ni ma, bo i nikt ich nie posypywał.
No rozumiem mogę sobie jeździć w tych warunkach tylko problem jest jak chcę sobie odkręcic prawą manetkę to w tych warunkach jest wielki problem. Ale masz rację po łapach pizga Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem mogę sobie jeździć w tych warunkach tylko problem jest jak chcę sobie odkręcic prawą manetkę to w tych warunkach jest wielki problem. Ale masz rację po łapach pizga Pozdrawiam
No to widzisz, masz wybór. Moja się sama odkręca, od drgań. Lewa też Wtedy się zatrzymuję, dokręcam i mam okazje łapska o silnik rozgrzać. (Dżołk)Powyżej pewnych prędkości wygwizdów musi być nieziemski. A teraz kupuję osłony na manety i tito mnie, że "wyglądam źle". Lepiej źle na moto niż przepięknie w fotelu. Polecam, chociaż takie proste jak do MZ robią, jeden odlew, można dobrać do koloru moto. Jak się latem okażą niepotrzebne, to zdejmiesz.W przyszły czwartek ma być już podobno po przymrozkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaki żeście som i tela ! Jo to w taki ziomb to jusz ino sie wcierom w kostury jakie maścidła ( chińskie ) . Na motóra , tego diobła pierońskigo nawet nie pacza , co by mje nie kusioło . FUJ !!! Ida pod pierzina sie legnonć , i jeszcze kajś ze miesionc tak sie poleża cheba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.