Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motor Bike Expo 2010 - Chorzów


Rekomendowane odpowiedzi

Przeniesienie tego do mosiru to bardzo dobry znak, miejsca jest znacznie więcej. Czyżby mieli tylu wystawców, że kapelusz jest niewystarczający? Nie chce mi się wierzyć żeby Ci sami co byli w sosnowcu chcieli się wystawić drugi raz na śląsku, komu się to opłaci? Tym bardziej że duże targi szykują się w Kielcach trochę później. Myślałem, że MBE to będzie nędza jak rok temu, ale może jednak nieEDITData wystawy też się zmieniła? Na początku miało być pod koniec marca chyba.EDIT2Już sprawdziłem, faktycznie zmieniła się data

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj,na podanym link'u:http://www.globeexpo.pl/index.php?id=170jest oto taki m.in. tekst: "(...) 10.04-11.04.2010 Hala MOSIR Zabrze MotorBikeExpo - Targi Motocyklowe Targi MotorBikeExpo to jedyne tego typu targi na Śląsku, w pełni poświęcone tematyce motocyklowej. (...)"hm.... czyżby organizatorzy sugerowali, że Sosnowiec, to jednak nie Śląsk Na pewno tam podjadę, w końcu urodziłem się w Pawłowie w Zabrzu, i trza zajrzeć na "jedyne tego typu targi na Śląsku" Miłego weekendu, Zibi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ahoj,na podanym link'u:http://www.globeexpo.pl/index.php?id=170jest oto taki m.in. tekst: "(...) 10.04-11.04.2010 Hala MOSIR Zabrze MotorBikeExpo - Targi Motocyklowe Targi MotorBikeExpo to jedyne tego typu targi na Śląsku, w pełni poświęcone tematyce motocyklowej. (...)"hm.... czyżby organizatorzy sugerowali, że Sosnowiec, to jednak nie Śląsk Na pewno tam podjadę, w końcu urodziłem się w Pawłowie w Zabrzu, i trza zajrzeć na "jedyne tego typu targi na Śląsku" Miłego weekendu, Zibi.
Już przed 2 wojną światową zosiały poczynione ustalenia aby ten region nazywać Śląsko-dąbrowskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.