Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień Dziecka 2010 - Zagłębie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MIRON SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!Dostaliśmy zaproszenie na Zlot klubowy BMW ZONE będziemy tam kwestować na rzecz naszej zagłębiowskiej akcji na Dzień Dziecka więc przydałoby się pokazać u nich tym bardziej, że wjazd będzie za 2 zeta :) Podaję szczegółowe informacje:1. Zlot odbywa się w dniach 16 maja 2010 roku na terenie Tor Testowy Fiata Tychy, ul .Oświęcimska 2. Zlot jest imprezą niekomercyjną przeprowadzoną przez klub BMW ZONE CLUB oraz Automobilklub Śląski. 3. Zlot dotyczy tylko i wyłącznie pojazdów BMW, inne marki pojazdów zostaną skierowane na parking znajdujący się przed bramą wjazdową, cena: 5 PLN od samochodu za cały dzień trwania zlotu. 4. Uczestnikiem Zlotu jest osoba będąca właścicielem lub miłośnikiem samochodów BMW oraz osoba która uiściła opłatę za uczestnictwo w Zlocie ustalona przez organizatorów. 5. Wjazd samochodem na teren zlotu jest płatny i wynosi 20 PLN od samochodu (niezależnie od ilości osób w nim przebywających) – uczestnik dostaje naklejkę zlotu naklejaną po zewnętrznej stronie szyby przedniej w lewym górnym rogu. Opłata dla osób wchodzących na teren zlotu pieszo wynosi 2 PLN. 6. Na terenie zlotu (oprócz prób sprawnościowych) obowiązuje ograniczenie prędkości do 15km/h. 7. Przez określenie "organizatorzy Zlotu Bmw Zone " należy rozumieć osoby, które na zasadach non-profit i całkowicie społecznie podjęły się zorganizowania imprezy – wyłączając od jakikolwiek odpowiedzialności prawnej za zdarzenia losowe. 8. Parkowanie na terenie zlotu jest wyłącznie w strefach do tego wyznaczonych. Zabrania się parkowania na drogach dojazdowych i pożarowych. Niestosowanie się będzie powodować usunięcie pojazdu z terenu zlotu na koszt właściciela (posiadacza) źle zaparkowanego pojazdu 9. Zabrania się pozostawiania psów i innych zwierząt na terenie Zlotu bez kagańców i należytej opieki. 10. W przypadku poruszania się pojazdem na terenie imprezy w stanie wskazującym na spożycie alkoholu będą pod wpływem innych środków odurzających, uczestnik imprezy zostanie z niej usunięty, bez prawa do ubiegania się o zwrot poniesionych kosztów oraz powiadomiony zostanie odpowiedni organ prawny. 11. Każdy uczestnik zlotu musi przestrzegać zasad ustanowionych przez organizatorów. 12. Udział w konkurencjach sprawnościowych jest dobrowolny i na własną odpowiedzialność. 13. Udział w poszczególnych konkurencjach należy zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej www.bmw-zone.pl lub w punkcie wyznaczonym przez organizatorów, najpóźniej na 20 minut przed ich rozpoczęciem lub w czasie wyznaczonym w programie Zlotu. 14. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ustalenia limitu startujących w poszczególnych konkurencjach. 15. Organizator zlotu nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody i zdarzenia spowodowane przez zawodników, publiczność w stosunku do osób trzecich i ich mienia oraz w stosunku do uczestników zawodów. 16. Uczestnik Zlotu zobowiązany jest do poszanowania mienia znajdującego się na terenie zlotu i ponosi pełną odpowiedzialność za wyrządzone szkody. 17. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian programu imprezy bez powiadamiania o tym uczestników. 18. Wjazd na teren zlotu oznacza akceptację powyższego regulaminu, próby łamania jakichkolwiek z punktów regulaminu skutkować będzie usunięciem z terenu zlotu.SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!!!!----------Program Zlotu BMW-ZONE CLUB „Przeszłość - Teraźniejszość - Sport” TOR Doświadczalny Fiata 16 maja 2010 roku 7.30 Otwarcie bram Zlotu 9.00 Oficjalne otwarcie Zlotu. Przywitanie uczestników Zlotu. 9.15 Przywitanie uczestników Zlotu. Zapisy do konkurencji sportowych. Od 9.30 – 13.00 Konkursowa Jazda Samochodem – kto szybszy ten lepszy. Nieekologiczna utylizacja opon – konkurs palenia gum. Od 13.00 – 16.00 Sprint z nawrotem – coś dla mocnych aut. Drift BMW– czyli jeżdżąc Bokiem Możesz Wariować. 16.00 Rozdanie nagród 16.30 Koncert zespołu NNZS 18.00 Zakończenie Zlotu Ponadto od 11.00 do 15.00: Konkurs dla dzieci malujemy BMW jak nam się podoba oraz konkurencja siłowa dla Pań czyli rzut korbowodem. Konkurs dla dzieci wyścig na Motorkach oraz konkurencja sprawnościowa dla Pań, czyli toczenie koła. Konkurs wiedzy o BMW. Konkurencja siłowa dla Panów- przeciąganie BMW. Konkurs na najładniejsze auto Zlotu; najniższe auto Zlotu; najgłośniejszy wydech, największy przebieg samochodu i wiele innych atrakcji dla wszystkich _________________----------Impreza odbędzie się na profesjonalnym torze testowym fiata w Bieruniu/Tychach za fabryką Fiata.Podaję link do forum BMW ZONE gdzie można znaleźć mapkę i więcej info:http://bmw-zone.pl/forum/viewtopic.php?t=819----------UWAGA,UWAGA!!!!!!!! Jutro czyli 15.05.2010r. o godzinie 16,30 będę pod Domem Kultury w Dąbrowie Górniczej z cegiełkami i puszką na pieniążki jeśli są chętni do nabycia cegiełek albo dorzucenia się do akcji zapraszam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA,UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nasza akcja powoli się rozwija.Miejsce spotkania znacie to Hala Sportowa DORIAN w Sosnowcu na ul. Br. Mieroszewskich o godzinie 10 i jedziemy na paradę-przejazd związany z odwiedzinami w Domach Dziecka a na zakończenie odbędzie się festyn w DD na ul. Koszalińskiej o godzinie 15 (tak się postaramy wstrzelić coby Prezydenci i Radni mogli nas wszystkich zobaczyć. Parada jedzie do 4 DD w Sosnowu (do malutkich dzieci na Szczecińską pojedzie tylko delegacja) a do DD w Sarnowie (ten DD postarają się odwiedzić ludzie z Klubu VC1978) i Dąbrowie Górniczej pojadą delegacje i mam wielką prośbę potrzebne mi są trzy lub cztery motocykle, które będą eskortowały samochód z prezentami do DD na ul. Jasnej w Dąbrowie Górniczej :) no i jeszcze mamy na prośbę BMW ZONE DD w Tychach gdzie BM-ki pojadą w delegacji ale tam też potrzebne są motocykle. Potrzebne mi są też jakieś ładne reklamówki w ilości około 300 szt. może ktoś ma jakieś możliwości załatwić mogą być firmówki.Teraz co do festynu:Zaczyna się o 15 i mamy profesjonalnego DJ-a z pełnym nagłośnieniem, który poprowadzi nam tak około dwie godzinki program, w którym będą cherleederki, zabawy i nasz kolega Bicykl załatwił fanty więc może zrobimy jakąś małą licytację jak myślicie? A kasę damy Pani Kierownik na przebudowę bo troszkę kasy im jeszcze brakuję? :) Będzie również pokaz Policji i Straży Pożarnej(jak się uda załatwić bo mają prawdziwy sajgon z powodzią) związany z bezpieczeństwem i mamy quady ze sklepu PITSTOP w Sosnowcu do wożenia dzieci i przy okazji wielkie podziękowania dla właścicieli Kuby i Oli Su za pomoc (po akcji będę baaaaaaardzo dziękować wszystkim, którzy przyłączyli się i pomogli w naszej akcji).I odezwijcie się a przede wszystkim przyjedźcie na naszą akcję SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!!!!W poniedziałek zaczynam wyliczać ile kasy będziemy już częściowo mieli na prezenty ale nadal czekamy na Waszą wspaniałomyślność bo mamy około 300 dzieci do obdarowania!!!!Bicykl odezwij się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam już maila, na dzień dzisiejszy mamy obiecany patronat medialny TVS ale zależy mi najbardziej na przybyciu jak największej ilości motocyklistów no i oczywiście przydałoby się jeszcze trochę kasy bo na tą pierwszą tak dużą akcję zakupujemy słodycze, tylko do najmłodszych dzieci pojadą maskotki,woda mineralna, kosmetyki i pampersy dla niemowlaków(mam obiecane od jednego motocyklisty) a wszyscy kierownicy Domów Dziecka mówili, że przede wszystkim dzieci czekają na nas. No i mam prośbę nie potrafię wrzucić do tematu plakatu więc jeśli można prosić o pomoc to będę wdzięczna. Post edytowany: 21.05.2010 22:08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bicykl @ 10.05.2010 09:36Witajcie podaje szczegóły "Rajdu Rowerowego" w Będzinie.29.05.2010r. zaczyna się od godziny 10:00 w Będzinie, Trasa ma 20 km planowany przyjazd do Parku Rozkówka- Grodziec około godziny 12-12:30 motocyklistów zapraszamy na godzinę 11:30 lub wcześniej do Parku Rozkówka w Grodźcu. Jest tylko jedna prośba od właściciela terenu na którym odbywa się impreza a mianowicie żeby nie było szaleństw, palenia gumy, strzelania z rury itp ponieważ jest to teren stadniny koni Amigo El Mundo. Pozdrawiam.
Witajcie to znowu ja chciałem przypomniec o rajdzie rowerowym i ponowic zaproszenie będziemy kwestowac do puszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne rozliczenie!!!!!Co prawda pieniądze jeszcze nie do końca zebrane ale już przedstawiam stan kasy, około czwartku podam dokładniejszy stan.Firma Yogiego- 1000,00Firma Kondkowskiego- 500,00zbiórka do puszek- 727,00cegielki- 605,00konto(płyta+wpłaty)- 585,00 ---------------------------------------------------- 3417,00Firma MarkaG ma jeszcze zakupi słodycze za 500,00 Mam już wodę mineralną dla DD najmłodszych i jeszcze coś dostanę ale dam znać jak już będę miała.Przypominam, że to nie jest jeszcze koniec.Bicykl pochwal się co załatwiłeś na aukcję proszę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK chwale się ale tylko na Twoją prośbę Ewo. Ja mam jeszcze jedna puszkę i firma dała mi na licytacje: gogle, koszulkę, kominiarkę, rękawice. Obiecane mam jeszcze spodnie i kask wszystko jest w niebieskim kolorze cały sprzęt jest na motocykl Crossowy. Jak de rade zrobić na miejscu licytacje to dobrze jak nie to wystawie na allegro i pieniążki przekaże.Zebraliśmy jeszcze kilka worków zabawek, gier i artykułów papierniczych. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już w domu maskoty na nagrody dla dzieci na konkursach i w czwartek jadę po kosmetyki,pampersy i chusteczki do pupek dla niemowlaków (obiecał mi lekarz motocyklista) zrobię również zakupy słodyczy w hurtowni, jeśli będzie jeszcze jakaś kasa to zakupimy coś jeszcze w ostatniej chwili.UWAGA, UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!Na pikniku będzie licytacja gadżetów motocyklowych jeśli nie wyjdzie to tak jak napisał Bicykl spieniężymy a zarobione w ten sposób pieniądze przekażemy dla DD na ul. Koszalińskiej na przebudowę bo brakuje im jeszcze trochę na materiały chyba, że ktoś jeszcze ma możliwość coś im załatwić gratisowo?Będzie również stoisko z artykułami motocyklowymi.----------Mama prośbę potrzebuję 3 samochody w razie awarii bo wyścigowe autka trzymają nas do soboty w niepewności.----------Dziękujemy za wpłacone na naszą akcję pieniążki http://forum.motocykle.slask.pl/dzialalnosc-forum/18/13590/page/1oraz artykuł na stronie głównej.Przyłączają się do nas jeszcze jedne wyścigówki w piątek podam kto to taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO, BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!Info o akcji jest już puszczane w Radio Planet i Radio Eska!!!Jatromb może pojechalibyście z żoną (Ona w samochodzie Ty oczywiście na moto) do DD w Dąbrowie Górniczej na ul.Jasną? Potem przyłączycie się do nas po jakichś dwóch godzinach?Potrzeba jeszcze ze dwa motocykle do Dąbrowy bo tam jest 10 dzieci na miejscu a dla 33 szykujemy paczki.Na spotkaniu okaże się jeszcze czy VC1978 stawi się w licznej grupie to już nikogo nie poślemy wtedy do Sarnowa.Wydałam już cała kasę (około 4900,00) mieszkam w magazynie słodyczy,pieluch, mydełek, oliwek i maskotek. Mamy 278 dzieci w siedmiu Domach Dziecka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ W IMIENIU DZIECI I SIEBIE ZA WSPARCIE,ZAANGAŻOWANIE I OBECNOŚĆ NA AKCJI, MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ PODOBAŁO I BĘDZIE NASTĘPNA!!!! Na razie tyle bo padam odjeżdżałam z Yogim i Mrową66 jako ostatnia. Podziękowania będą dokładniejsze jak troszkę odeśpię Post edytowany: 30.05.2010 19:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODZIĘKOWANIA!!!!Najpierw Komitet Organizacyjny DAWCY UŚMIECHU dziękuje osobowo : Mrowa66, Yogi i jego żona Justyna, Bicykl, MarekG, Kondkowski, Misiek CBR, Tomek Tm, Jatromb, Patra,Morena, Gruzin, Ola i Kuba z Pitstopu, Miron, Adrianna i wszyscy, którzy uwierzyli w naszą zagłębiowską akcję DAWCÓW UŚMIECHU pomogli i przybyli i bawili dzieciaki z Domów Dziecka.(jeślo kogoś pominęłam przepraszam ale doceniam wszystkichNasza ochrona w postaci motocyklistów blokujących skrzyżowania: jesteście rewelacyjni zapraszamy na każdą akcję bo czuliśmy się bezpieczni.Panowie Policjanci,obsługa motocykla ratowniczego i straż pożarna z OSP w Wojkowicach: takich wspaniałych ludzi oczekiwaliśmy i przybyli aby chronić nas i uatrakcyjnić dzieciom z DD Dzień Dziecka.Cherlideerki GALAKTYKA z Domu Kultury w Będzinie Filia w Grodźcu: pokazałyście jakie jesteście wspaniałe.Klub Samochodowy BMW ZONE, Stowarzyszenie Samochodowe S4, Klub VC1978, Studio BICYKL w Będzinie, Wałczyk ASO Fiat : Dziękujemy za pomoc, wsparcie i obecność.Forum Śląskich Motocyklistów (stare: wpłaciło nam ponad 400 zł. na akcję i dodało info na stronie głównej o akcji), Forum Miłośników Virago (za wparcie finansowe i liczną obecność Grupy Śląskiej)Firmy:V MAXCEMET. S.AKoksownia PRZYJAŹŃ Sp. Z o.o.Sklep i Serwis PITSTOPDrukarnia GRAFPRINTMOTOEXTREME z Będzina (gadżety podarowane przez tą firmę zostaną zlicytowane na allego i przekazane dla DD na ul.KoszalińskiejDJ DYBICZ - Grzegorz Dziubek za pięknie i gratisowo zapewnione nagłośnienie.I wszystkim, którzy przybyli a w szczególności tym, którzy dotrwali do końca akcji pomimo małego schłodzenia deszczem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.