Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień Dziecka 2010 - Zagłębie


Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1W SOSNOWCU W PARKU SIELECKIM MA BYĆ ORGANIZOWANA MAJÓWKA I JEST PROPOZYCJA ZROBIENIA ZBIÓRKI PIENIĘDZY NA NASZĄ AKCJĘ DLA DD ZA PRZEJAŻDŻKĘ MOTOCYKLAMI CZY JEST KTOŚ CHĘTNY DO UDOSTĘPNIENIA SWOJEGO CZASU I MOTOCYKLA ??????????????JEŚLI TAK PROSZĘ DZWONIĆ DO YOGIEGO POD NUMER 506 266 267

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście Cheerleaderki będą na 100% już próby trwają. A jak dzieci nie dopiszą to pani instruktor wystąpi sama. :)Mam jeszcze jedną propozycje odnośnie cegiełek w Będzinie - Grodźcu odbędzie się rajd rowerowy i my jako Bicykl będziemy tam pomaga przy organizacji jak by ktoś mógł podjechać na motocyklach żeby było tak oficjalnie to było by suuuuper.Termin prawdopodobnie 29.05.2010 miejsce Park Rozkówka - Stadnina koni Amigo EL Mundo. Dzisiaj odbyła się akcja cegiełek "DAWCÓW UŚMIECHU" w MZS nr 3 w Będzinie, nie wiem czy się chwali czy się żalić ale sprzedaliśmy 11 sztuk w ciągu pierwszego dnia. Akcja trwa nadal.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizuję motocykle na ten rajd, jeśli chodzi o akustykę to musimy poczekać do poniedziałku bo pani kierowniczka jest na urlopie i nie chcę jej przeszkadzać ale w poniedziałek zaraz się do niej dobijam i uzgadniam wszystko.Cieszę się,że cegiełki się sprzedają :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAMKA ZAPADŁA ZAPROSZENIA DLA PREZYDENTÓW I RADNYCH MIASTA SOSNOWCA ZOSTAŁY DOSTARCZONE.POKAŻMY, ŻE STAĆ NAS NA WIELE I NAPRAWDĘ NIE TYLKO RAZ POTRAFIMY COŚ ZORGANIZOWAĆ, CZEKAMY NA WASZE WSPARCIE FINANSOWE!!!!!!!!!!!!!!----------Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na spotkanie i dołożyli się do naszej akcji!!!!!!!!!!!!!----------UWAGA!!!NA DZISIEJSZYCH SOSNOWIECKICH JUWENALIACH ROBILIŚMY PARADĘ I KWESTOWALIŚMY NA RZECZ NASZEJ AKCJI POTEM POJECHALIŚMY NA SPOTKANIE FORUMOWICZÓW, NA KTÓRYM RÓWNIEŻ USTAWILIŚMY PUSZKI I ZEBRALIŚMY 470 ZŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączył się do naszej akcji już oficjalnie Klub Motocyklowy VC1978 i Klub BMW ZONE oczywiście samochodów BMW, jutro mam spotkanie z panią Kierowniczką w DD na ul. Koszalińskiej i uzgodnimy już cały program pikniku wstawię go jutro po wizycie. NADAL CZEKAMY NA WPŁATY BO KASY MAMY NAPRAWDĘ MAŁO.Szczegóły imprezy rowerowej podamy w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie podaje szczegóły "Rajdu Rowerowego" w Będzinie.29.05.2010r. zaczyna się od godziny 10:00 w Będzinie, Trasa ma 20 km planowany przyjazd do Parku Rozkówka- Grodziec około godziny 12-12:30 motocyklistów zapraszamy na godzinę 11:30 lub wcześniej do Parku Rozkówka w Grodźcu. Jest tylko jedna prośba od właściciela terenu na którym odbywa się impreza a mianowicie żeby nie było szaleństw, palenia gumy, strzelania z rury itp ponieważ jest to teren stadniny koni Amigo El Mundo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam możliwość zorganizowania w Będzinie imprezy motocyklowej na Dni Będzina 12-13 czerwiec. Dlaczego tu o tym pisze? Można to połączyć czyli w Będzinie na imprezie też pozbierać pieniądze na dzieciaki. To będą Dni Będzina wiec ludzi trochę będzie. Jeśli macie gdzieś znajomych którzy stuntują lub potrafią coś na maszynach to dajcie znać, zależy mi żeby było jak najwięcej atrakcji typowo motocyklowych bo wiadomo, wtedy też więcej nas przyjedzie, więcej do pomocy.Zostawiam numer w razie czego 790 459 844-Robert.Pomagajmy zawsze, na zlotach na imprezach, zawsze jakieś grosze uzbierane można przekazać.Pozdro dla Wszystkich!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poldek13 @ 10.05.2010 11:51Witam!!! Mam możliwość zorganizowania w Będzinie imprezy motocyklowej na Dni Będzina 12-13 czerwiec. Dlaczego tu o tym pisze? Można to połączyć czyli w Będzinie na imprezie też pozbierać pieniądze na dzieciaki. To będą Dni Będzina wiec ludzi trochę będzie. Jeśli macie gdzieś znajomych którzy stuntują lub potrafią coś na maszynach to dajcie znać, zależy mi żeby było jak najwięcej atrakcji typowo motocyklowych bo wiadomo, wtedy też więcej nas przyjedzie, więcej do pomocy.Zostawiam numer w razie czego 790 459 844-Robert.Pomagajmy zawsze, na zlotach na imprezach, zawsze jakieś grosze uzbierane można przekazać.Pozdro dla Wszystkich!!!!!!!!!
Załóż nowy wątek dla tej imprezy to więcej ludzi przeczyta, jeśli to będzie w czerwcu to możemy pozbierać kasę już na mikołaja bo strasznie ciężko nam z tą zbiórką idzie. Ja mogę być 13 bo sobotę mam zajętą.Co do motocykla medycznego to yooouuupi yoooooouuuuuuuuuuu!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ewo czy mamy już jakiś plan właśnie się dowiedziałem, że mamy już dwie grupy Cheerleaders. Jak będziesz miała już jakąś rozpiskę co gdzie kiedy to proszę przyślij mi bo ja muszę ustalić ze Strażakami i z Cheerleaderkami mniej więcej na którą godzinę mają być. ----------Jeszcze zapomniałem zapytać co z piątkiem czy będą motocykliści podczas zbiórki w Wojkowickich szkołach. Proponuje spotkanie przy OSP Wojkowice ul.Sobieskiego o godzinie 11:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.