Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Częstochowa 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze nie wiem z którą ekipą się zabiorę, ale z Gliwic mógłbym potyrać :-)Powiedzcie doświadczeni (bo ja pierwszy raz) jak jest w ten dzień z kontrolami? Wyłapują samotnych, czy też zatrzymują całe kolumny i trzepią? U mnie wszystko w porząsiu z prawem - pytam czysto teoretycznie czy mam się przygotować psychicznie na kontrole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem z którą ekipą się zabiorę, ale z Gliwic mógłbym potyrać :-)Powiedzcie doświadczeni (bo ja pierwszy raz) jak jest w ten dzień z kontrolami? Wyłapują samotnych, czy też zatrzymują całe kolumny i trzepią? U mnie wszystko w porząsiu z prawem - pytam czysto teoretycznie czy mam się przygotować psychicznie na kontrole?
Nie bardzo rozumie: Prawo Jazdy masz, motorek legalny, opłacony i sprawny; w czym problem? Nawalony chcesz jechać? Jakiś uraz psychiczny do kontroli drogowej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Tychów ze Śląskim klubem Skuterowym się spotykamy i spokojnie wszyscy będziemy jechać, więc jak ktoś ma jakąś mniejszą pojemność, czy po prostu woli wolniej to zapraszam do nas. Na pewno będzie zbiórka w Tychach na BP, wiadomo, że jeszcze odpowiednio wcześniej będę pisać. Obyśmy wszyscy byli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niezdecydowanych: tylko podczas corocznego święcenia motocykli na Jasnej Górze podczas mszy można przeżyć trąbienie podczas podniesienia kilkunastu tysięcy motocykli stojących w metrowych odstępach od siebie. Na koniec, po poświeceniu kiedy każdy się zbiera, ziemia drży... Każdy przeżywa to inaczej i inaczej do tego podchodzi, wiec nie bazuj na doświadczeniach płytszych i głębszych- przyjedź i sam zdecyduj na rok następny. Ja będę tam już po raz czwarty.P.S. Podczas święcenia na Jasnej Gorze zbierani są również potencjalni uczestnicy Rajdu Katyńskiego, ale to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.