Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień Dziecka -propozycja Współpracy Przy Nowej Akcji


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce wgłębić się bardziej w początek tego tematu ( i kto lubi czytać moje elaboraty ) - odsyłam do działu Działalność Forum http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=29128......................................................................................................................... Od teraz zaczynamy tylko konkrety 1. 5-ego czerwca w Katowickim "Spodku" odbędzie się Akcja "Dzień Dziecka -Śląsk " 2. Akcja obejmuje 51 Domów Dziecka z całego Śląska 3. KZK GOP udostępnia nam swój tabor do przewozu dzieci - trwają negocjacje ile charytatywnie a za ile trza będzie zapłacić przy obniżonej specjanie dla nas taryfie za kilometraż 4. w " Spodku " "naszym "dzieciom atrakcje zapewnia profesjonalna Agencja - charytatywnie - będzie to specjalnie przygotowany na tą okazję program artystyczny z udziałem telewizji 4. trwają negaocjacje w sprawie samolotów ,które będa krążyć nad "Spodkiem " podczas całej Akcji ( baner z Haslem Akcji co ma latać po niebie - juz się "produkuje " )5. obok "Spodka" przygotowujemy atrakcje dla dzieci ,które nie są wychowankami DD 7. aby zaakcentować Akcję -odbędzie się Parada ( od "Silesii " do "Spodka" ),na którą wszystkich serdecznie zapraszam ( liczę na " przebierańców " - liczę na Waszą pomysłowość ) 4. stronka ruszy lada dzień - konto już jest 5. do czasu Akcji odbędzie się parę koncertów charytatywnych na rzecz dzieci z Akcji - Wy tez u siebie ruszajcie z takim koncertami -bo im więcej koncertów tym więcej kasy dla dzieci 6. potrzebna motocyklowa eskorta dzieci z poszczególnych DD - 3 motory i eskorta Policji -Policja z miast co z nimi już rozmawiałam - jak na razie jest za- ten punkt programu zależy od WAS - czyli od tych co maja obok siebie DD i daliby radosc dzieciakom przez towarzyszenie im w trasie do i ze "Spodka" - gorąco ZAPRASZAM Kto zechce osobiście brać udział w tak wielkim przedsięwzięciu - zapraszam - LISTA DD , KTÓRE SĄ OBJĘTE AKCJĄ Wcześniej było podzielone na okręgi - teraz podzielcie sami wg zamieszkania Tu podaję linki ,które Wam się przydadzą :1 http://katalog.pf.pl/%C5%9Al%C4%85skie/Dom...P0R10C-m13.html2. http://katalog.pf.pl/%C5%9Al%C4%85skie/sto...P0R10C-m10.html3. http://katalog.pf.pl/%C5%9Al%C4%85skie/fun...P0R10C-m10.html 6. Macie spisy Domów Kultury - Stowarzyszeń i Fundacji - aby mieć za darmo salę w Domu Kultury musicie zaproponować jakiejś Fundacji lub Stowarzyszeniu ,które mają u Was siedzibę -aby wystąpili o salę na koncert za darmo więc tylko dopasowywać i znowu do przodu A oto konto ,które zostało nam udostępnione do Akcji "Dzień Dziecka -Śląsk " Kościół Boży ING Bank Śląski nr.konta 39 1050 1214 1000 0022 8079 0573z dopiskiem Akcja " Dzień Dziecka -Śląsk" stronka ruszy lada dzień - pod okiem fachowca przechodzę różne szkolenia - i odnośnie stronki też - więc już ja mam to na głowie Kocham Was moi Kochani PO ROZMOWACH Z TYMI DD WIEM TYLKO O NICH - TAMTE CO BYŁY WCZESNIEJ NA WCZESNIEJSZEJ LISCIE MAJA JUZ NIE ISTNIEĆ - ALE MOZE SA JESZCZE JAKIES O KTÓRYCH JESZCZE NIE WIEMY... PROSZE O KONTAKT I INFO JAK COŚ WIECIE ABY JAK NAJSZYBCIEJ ICH POWIADOMIĆ O KCJI -ZAPROSIĆ NO I ZAŁATWIC TRANSPORT - BO JAK ZAKOŃCZA SIE NEGOCJACJE Z KZK GOP -TO TRZA BEDZIE JUZ SAMEMU KOMBINOWAĆ - CHOC WIEM ,ZE I W TYM POMOŻECIE 1. Pszczyna - Ania _ P 2. Mysłowice - Mała Mi3. Chorzów - Parys 4. Tychy - Gwiazda5. Bytom - Gregor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitajPozwól że przedstawie mój punkt widzenia - 11 organizatorów ? 11 parad motocyklowych na Śląsku ? Nie chce marudzić i narzekac ale albo to nie wypali albo bedą to parady w ilości 10 motocykli . . . fajna akcje w Bielsku Monia zorganizowała z tego co pamietam - no ale twojej akcji (bo Tobie zawdzieczamy całe powodzenie) MIKOLAJE NA MOTO nie jest w stanie przebic nic - i taka forma - na duza skale, w kupie sila itp ma zajebiscie duza sile przebicia. No i data - Mikołaj miał być 12 grudnia, dzień dziecka 5 czerwca ? Zdecydowanie bardziej pasuje koniec maja - niedzielaPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do świata motocyklistów - na pierwszym Zlocie - jakże zapadły mi w serce słowa uczestników tamtego pamiętnego Zlotu - " Motocykliści to wielka rodzina trzymająca się razem - w szczęściu -a tym bardziej w kłopotach "... Od tamtego czasu już kilka razy miałam okazję przekonać się o tym -ale...również o tym ,że jak w każdej rodzinie -są kłótnie -zwady - a nawet wręcz nienawiści.... cóż...smutne to ale jakże prawdziwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga czytając post Pajdy, powinnaś jeszcze dodać, że w rodzinie są: "złośliwości...", tylko czemu one służą ?Ale wracając do tematu, to pomocy i radości dla Dzieci, szczególnie z Domów Dziecka, czy Rodzin Zastępczych, nigdy nie za dużo. Należy się nad tematem pokłonić. Trzy duże akcje Motocyklistów (Motoserce, Dzień Dziecka i Mikołaje) pokazują/pokażą, że potrafimy się zorganizować oraz służyć pomocą innym. A co najważniejsze zmieniają wizerunek Motocyklistów oraz obiegową o nas opinię.Dobrze, że wśród nas są osoby, którym chce się... powtórzę, chce się organizować i brać udział w tego typu imprezach.Również wydaje mi się, że lepszym terminem dla akcji z okazji Dnia Dziecka, jest koniec maja, ale najlepiej sobota lub ostatecznie niedziela po 13-tej, bo pierwszy weekend czerwca to cztery dni wolnego z Bożym Ciałem, a ostatnia niedziela maja, to męska Pielgrzymka do Piekar Śl. Pozdrowionka, Zibi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kingunia!!! Tak jak obiecałam gdy spotkałysmy się przeddzień akcji MotoMikołaje ,ja i Red Route Tychy pomożemy przy Dniu Dziecka.Mamy też kilka zaprzyjaźnionych zespołów które myśle z chęcią zagrają Koncert charytatywny.Akcja wspaniała !!!!!!!!!Możesz na mnie liczyć!!!I gdyby było więcej takich ludzi jak wy,to świat byłby zajeb.. kolorowy!!!!! POZDRO I BUZIAKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitajPozwól że przedstawie mój punkt widzenia - 11 organizatorów ? 11 parad motocyklowych na Śląsku ? Nie chce marudzić i narzekac ale albo to nie wypali albo bedą to parady w ilości 10 motocykli . . . fajna akcje w Bielsku Monia zorganizowała z tego co pamietam - no ale twojej akcji (bo Tobie zawdzieczamy całe powodzenie) MIKOLAJE NA MOTO nie jest w stanie przebic nic - i taka forma - na duza skale, w kupie sila itp ma zajebiscie duza sile przebicia. No i data - Mikołaj miał być 12 grudnia, dzień dziecka 5 czerwca ? Zdecydowanie bardziej pasuje koniec maja - niedzielaPozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamAkcja bardzo fajna i dobry pomysł, a czy np. nie można by zorganizować tak właśnie jak zostało powiedziane wielkiej imprezy pod Spodkiem z koncertami klaunami itd. i właśnie tam przywieźć dzieci z placówek? Załatwić transport jakieś autokary czy busy nie wiem ile osób byłoby w takich placówkach. Przyjechałyby dzieci wraz z opiekunami, każde dziecko mogłoby dostać podarek. Na miejscu czekałaby moc atrakcji, motocykle, maskotki gry i zabawy. Zaparkowane motocykle cieszyłyby się wielkim wzięciem, dzieciaki chciałyby na pewno siadać na maszynach i mieć na nich zdjęcia. Można wymyśleć tysiące rzeczy , a wszystko to w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamAkcja bardzo fajna i dobry pomysł, a czy np. nie można by zorganizować tak właśnie jak zostało powiedziane wielkiej imprezy pod Spodkiem z koncertami klaunami itd. i właśnie tam przywieźć dzieci z placówek? Załatwić transport jakieś autokary czy busy nie wiem ile osób byłoby w takich placówkach. Przyjechałyby dzieci wraz z opiekunami, każde dziecko mogłoby dostać podarek. Na miejscu czekałaby moc atrakcji, motocykle, maskotki gry i zabawy. Zaparkowane motocykle cieszyłyby się wielkim wzięciem, dzieciaki chciałyby na pewno siadać na maszynach i mieć na nich zdjęcia. Można wymyśleć tysiące rzeczy , a wszystko to w jednym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kinga No i wszyscy pozostali. Ja sadzę, że ta opcja ma szanse bycia zrealizowaną.Co do takiego przebiegu imprezy to jestem za.Przewoźnik jest jeden duży KZK GOP.http://www.kzkgop.pl/start/?type=htmlMa środki i mógłby pomoc pewnie zapewnić?!A na swojej stronie ma coś takiego:http://www.kzkgop.pl/kampanie/To też była by w jakimś sensie kampania społeczna czyż nie?.Trzeba by do pana Przewodniczącego Zarządu:Roman UrbańczykaSkrobnąć parę słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Gregor myślę że to dobry pomysł : jedna impreza, jedno miejsce , jeden przewoźnik , jedna agencja, a motocykliści mogliby eskortować autobusy z poszczególnych placówek do spodka , to też była by atrakcja dla dzieciaków. I chyba dużo łatwiej będzie przywieźć dzieciaki w jedno miejsce niż pojechać do wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim- szczególnie tym co trzymali kciuki... . A więc - prawdopodobnie robimy całość w Spodku... na razie po dzisiejszych emocjach muszę dojść do siebie- ale od poniedziałku ruszam ze "Spodkiem " i KZKGOP - ... osobiście...szkoda ,ze nie daliśmy rady zakończyć prezentacji z ostatniej Akcji -ale cóż awaria sprzętu zmusiła mnie do szukania kogoś kto by to zakończył... no ale mam jeszcze płytki dla sponsorów z pierwszej Akcji -wiec dołączy się płytki -nie prezentacje - do tego i heja w długą.... zresztą od poniedziałku ruszam ze wszystkim więc - na razie nie patrzę na problemy ale z wiarą i nadzieją przyszłościowo ... jak już tyle udało sie pokonacć-to reszta to mały pikuś... UWAGA - 5-ego marca godz 17.00 zbiórka w sprawie Dnia Dziecka - wszyscy co zechcą współuczestniczyć w organizacji niech przyjadą do "Druida " - Ruda Ślaska - za Domem Kultury -wejście boczna brama -od tyłu MDK - ul .Niedurnego - tam miał byc pierwszy ( i ostatni ) Zlot -ale został przeniesiony na "Przystań " to co i jak będzie z Akcją Dnia Dziecka - która wersja - zależy od tego ilu Was przyjedzie ale Akcja i tak będzie no i na Rozpoczęcie sezonu na Jasna Górę -chce mieć już plakaty z Zaproszeniem do współpracy i z prośba o Sponsoring ....chciałam na Akcje Moto-serce -ale chyba tylko zostane przy opcji ogłoszenia przez organizatorów Akcji Moto-Serce i plakaty w punktach Akcji Moto Serce tak samo chciałam aby juz z dniem 10-marca ruszyła stronka "Dnia Dziecka -Śląsk " ale z powody ciągłych awarii neta u mnie na Chebziu - nawet Mikołajów nie mam jak zakończyć( ale obiecuje do środy ,ze lista Sponsorów - i moje podziękowanie oraz zapowiedź nowej Akcji - będzie zrobione ... Dzwońcie do mnie - bo....naszego neta przejął już trzeci właściciel - i każdy z nich obiecuje - ze na początku to oni się "orientują " co i jak i potem będą remontować" - ale ,myśmy nigdy sie doczekali aby co sie zmieniło na lepsze -.... a jak dwa dni na miesiąc jest net - to wierzcie mi ale człowieka szlag trafia - gdy jest "gorączka " danej Akcji ... a ja muszę latać po znajomych , do kawiarenki ,lub do UM by udostępnili mi szybko neta... prasa i media już od tego tygodnia będą rozbębniac o tym - oczywiscie ,które media i która prasa sie zgodzi... od teraz już właczm licznik czasu - im dłuzej bedziecie zwlekac z namysłem czy dacie rade -tym czas szybciej minie i si e tego nigdy nie dowiecie - a warto -wierzcie mi - warto dla tak pieknych z dzieciakami chwil ... wiem cos o tym P.S. Cudownym balsamem na rany i ból jest ryk silnika mijającej mnie maszyny - cudownie ,ze słońce już mocno zaczyna grzać - choć sama jeszcze nie jeżdże -tez mam dośc tej zimy.... lecz błagam Kochani - niech ta szaleńcza radosc nie przyćmiewa rozsądku - spokojnie z manetką - a bedzie wszystko w porzadku ... a ja - jak i moze inni - nie bedziemy łez wylewać - gdy nie daj Boze żałobny chór bedzie musiał komus zaspiewać ... Pa i lewa w górę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim- szczególnie tym co trzymali kciuki... . UWAGA - 5-ego marca godz 17.00 zbiórka w sprawie Dnia Dziecka - wszyscy co zechcą współuczestniczyć w organizacji niech przyjadą do "Druida " - Ruda Ślaska - za Domem Kultury -wejście boczna brama -od tyłu MDK - ul .Niedurnego - tam miał byc pierwszy ( i ostatni ) Zlot -ale został przeniesiony na "Przystań " to co i jak będzie z Akcją Dnia Dziecka - która wersja - zależy od tego ilu Was przyjedzie ale Akcja i tak będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - przypominam o jutrzejszym spotkaniu .... Wiem ,że co niektórzy mogą pracować o tej porze ale są chętni do współpracy - czekam na fonie .... 513 676 199 Jeszcze raz ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY WSZYSTKICH i..... LICZĘ NA WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i hejka wszystkim ,szczególnie w tak pięknym słonecznym Wiem ,ze co niektórzy mogli nie wiedzieć o spotkaniu przez awarię serwisu Interneti - bo u mnie tez się FŚM nie otwiera - no jeszcze im dam czas a potem inaczej z nimi pogadam... ;) Tak więc Kochani- jak zwykle Ci co byli- wiedzą - Ci co nie .. teraz sie dowiedzą ... 1. w poście pierwszym dowiadywać się o Akcji - a wszelkie propozycje ,uwagi itp - oczywiście jak zwykle bez pociskania... Pszczyna już jest objęta przez naszą forumową Anię_P - a więc bierze okręg X Czekam na pozostałe osoby na pozostałe okręgi dla tych co śmigają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dla przypomnienia tematu a trochę i dla wywindowania go na 'górę" Kochani papiery zostały złożone w zeszłym tygodniu - czekam teraz na pisemne odpowiedzi i ruszamy z kopyta... Przepisowo mają miesiąc -ale mi wszędzie obiecują ,ze dostanę to wcześniej... Chociaż ...miesiąc -to i tak potem zdążę ze wszystkim... Spoko - jak na razie wszystko opanowane... 'Spodek " zarezerwowany ... Firma co ma zrobić impre dla dzieci w 'Spodku " opracowuje program ... KZK GOP 'przemysla ' ile nam dac taboru za darmo a ile i po ile resztę... Konto macie podane... Co jeszcze?...Fliger nad 'Spodek " też jest w negozcjacji... Co z koncertami charytatywnymi w Waszych stronach? To jest 80 DD -więc i kwota potrzebna na nich jest wieksza ... choc po rozmowach z DD wiem,że dzieciaki wola nic nie dostać ale chca być w 'Spodku"... szczególnie wzruszajace są rozmowy z tymi DD co sa najdalej Katowic... Wiem ,ze dopóki Kongres sie jeszce nie odbył- Kluby nie podejmą decyzji - ale z tym mamy jeszcze czas... do końca kwietnia czekam na współorganozatorów... potem muszę podać do Wojewódzkiej Komendy kto czym sie zajmiue i kto za co odpowiada... Dla informacji w sprawie kontaktów ze mną do godz 15-ej prosze dzwonić do mnie na nr 0 (32) 243 50 21 potem na moja komórkę 0 513 676 199jesli nie ma mnie pod nr stacjonarnym - to jstem w terenie i dzwońcie na komórkę Niech Was nie zaszokuje ,gdy usłyszycie moje przywitanie 'Słucham - ttu Koscół Bozy Ruda Śląska ". .. od dwóch tygodni urzęduję w tamtejszym biurze... w podzięce za darmowe udostępnienie biura i telefonu do organizowania Akcji zajmuję się sprawami biurowymi tego Kościoła... czy współpraca będzie trwała nadal ,na inne Akcje - nie wiem... Same koszta za fona z tej Akcji będą chorendalne -wiec czy zechcą -nie wiem... Najwyżej będzie to jedyna tego typu Akcja Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.