Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piramida - Piątek - 18:00...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka wszystkim !!!! W sobotę sprzedałem mojego kochanego kotka Yamahe Thundercata ( No i teraz jestem bez moto :-((((( ale zastanawiam się nad kupnem Hondy Varadero, zna może ktoś kogoś kto ma taki motor w Tychach i może mi coś powiedzieć ????
Siema brzoziu tak sie składa ze kolega w pracy mam Varadero i miałem okazje nawet sie nim przejechac musze powiedziec ze moto bardzo wygodne no i przyspieszenie tez ma niezłe nie wiem jak sie zachowuje z pełnym ekwipunkiem ale mysle ze nie bedzie najgorzej. Ogolnie moto bardzo komfortowe jesli chodzi o pozycje jazdy jedynie co moze przeszkadzac to chyba wysokie spalanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mdevil @ 27.05.2010 11:40Ja moze bym wpadl tylko hmm gdzie to jest:P ktos moze pokierowac jak z zor pod te piramide podjechac?:(
to prosrte wpadasz na wislanke smigasz na mikołów potem na tychy jedynka koło strazy skrecasz w prawo na swiatłach potem nastepne swiatłach w lewo nastepnie masz cały czas prosto do pierwszego ronda na rodzndzie lewo i jestes pod piramia jak gby co to dzwon 792291108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
suzukigsx600F @ 28.05.2010 15:34Mdevil @ 27.05.2010 11:40Ja moze bym wpadl tylko hmm gdzie to jest:P ktos moze pokierowac jak z zor pod te piramide podjechac?:)to prosrte wpadasz na wislanke smigasz na mikołów potem na tychy jedynka koło strazy skrecasz w prawo na swiatłach potem nastepne swiatłach w lewo nastepnie masz cały czas prosto do pierwszego ronda na rodzndzie lewo i jestes pod piramia jak gby co to dzwon 792291108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na prośbę Państwa Młodych :)PantherMXR (Dominika) i cybek1984 (Adrian)Kompletnie Nieświadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, uroczyście oświadczamy, że zamierzamy się pobrać zawierając związek małżenski :) w Lędzinach dnia 10 lipca 2010 roku Pańskiego.W związku z tym zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół i nieprzyjaciół, a także tych którzy chca nas poznać i nam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu do udziału w paradzie motocyklowej która poprowadzi nas ku dalszemu zyciu. Dla wszystkich przewidzielismy maly poczestunek przy domu weselnym.DSC05321.JPGZbiórka na parkingu przy hotelu PIRAMIDA w Tychach o godz. 9:30 dnia 10 lipca 2010 r. +15 min dla spoznialskich. Potem wyruszamy do domu Pana młodego i z nim jedziemy po Pania młoda do Ledzin. Potem pod kosciół i dom weselny. W sumie niedaleko. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!Dominika i Adrian.Link do mapy dla nieznajacych okolic.MAPADSC00711.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.