Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piramida - Piątek - 18:00...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nio bylo tego troszke ale nie porazajaca ilosc. coraz wiecej kobitek przyjezdza na moto ;] i to calkiem fajnych. Choc i traqfiaja sie tez buraki vel lansy Smignol mi tam strqazak gdzies ale nikogo wiecej od nas nie widzialem
ale chyba jako pleck hahahahaha bo raczej zeby same prowadziły to wczesniej nie widziałem moze pare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt na chudowie wiało nudą zreszta jak zawsze. szybka kawa i do domku. teraz zasłuzony odpoczynek . A co do smignięcia to fakt musiałem smignac szybko bo nawet nie zdążył się pan kosma przywitac hihihih
Kiwalem Ci Mariusz bo widzialem ze miales problemy z odpaleniem ale bylem w trakcie rozmowy. A jak skonczylem to ruszales.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na wstępie chciałem się przywitać.Czekając na kuzyna pod piramidą całkiem przypadkowo natknąłem się na Waszą grupę.Mam nadzieję, że będę mógł się z Wami co jakiś czas spotykać. Niestety z racji zawodu i częstych dyżurów przynajmniej 2 piątki w miesiącu mam zajęte.Napiszcie mi proszę, w jakim tempie robicie forumowe wycieczki, bo jestem baaardzo początkujący i nie wiem, czy mnie to nie przerośnie?Pozdrawiam serdecznie, Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na wstępie chciałem się przywitać.Czekając na kuzyna pod piramidą całkiem przypadkowo natknąłem się na Waszą grupę.Mam nadzieję, że będę mógł się z Wami co jakiś czas spotykać. Niestety z racji zawodu i częstych dyżurów przynajmniej 2 piątki w miesiącu mam zajęte.Napiszcie mi proszę, w jakim tempie robicie forumowe wycieczki, bo jestem baaardzo początkujący i nie wiem, czy mnie to nie przerośnie?Pozdrawiam serdecznie, Wojtek
Tempo zawsze dostosowujemy do grupy, nikt jak nie chce sie nie gubi, zapraszamy w piątki lub czwartki na Chudów jezeli jest czas.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.