Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piramida - Piątek - 18:00...


Rekomendowane odpowiedzi

Układaj sobie jazdy tak żeby miec albo przed 18 albo wieczorkiem a piatki najlepiej wolne ja też musze sie wziasc w garsc, pokonać lenia i zaczac chodzic tak co w tym roku jeszcze wysiedle Adriana na plecy
Mam jazdy zazwyczaj od 17 po 2h:(Już i tak ustaliłam, że prosto po pracy moge się pchać w grafik bez wcześniejszej zapowiedzi, bynajmniej do momentu aż nie wyjadę z placu:)Dobrze, że Adrian to filigranowy chłopak:) bo nie wiem jak ja Marka wpasuje jako plecaczek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam jazdy zazwyczaj od 17 po 2h:(Już i tak ustaliłam, że prosto po pracy moge się pchać w grafik bez wcześniejszej zapowiedzi, bynajmniej do momentu aż nie wyjadę z placu:)Dobrze, że Adrian to filigranowy chłopak:) bo nie wiem jak ja Marka wpasuje jako plecaczek:)
Nie wiem czy taki filigranowy Z Markiem nie bedzie problemu, macie dwa motóry. To bedziesz sobie sama śmigac Zreszta ja sie rozgladam za praca, mam nadzieje ze na przyszly sezon juz bede miec cos swojego. Bedziemy razem śmigac kobito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki filigranowy Z Markiem nie bedzie problemu, macie dwa motóry. To bedziesz sobie sama śmigac Zreszta ja sie rozgladam za praca, mam nadzieje ze na przyszly sezon juz bede miec cos swojego. Bedziemy razem śmigac kobito
Oby tak było, bo na ta chwilę to ten kurs mi idzie jak krew z nosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadaj sie z nim, wyjezdzij tak z 6 godzin powiedz zeby Cie zapisal na teorie ( i tak trzeba conajmniej miesiac czekac, to troche pojezdzisz), a po teori masz z 2 miechy conajmniej czekania na praktyke wiec sie nauczysz do tego czasu. Przed egzaminem jezdzić po 4 godzinki i zdasz jak po masełku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio to kolejne spotkanko sie udalo tylko bez jazdy bo nie kiedy sie da zgrac zeby gdzies smigac i jakis plan miec na jaks wycieczke wiec spoko by bylo żeby moze zapodawac jakas trase przed spotkabniem i wtedy moze jakos to wyjdzie a tak apropo NIEDZIELA wycieczka do krakowa godz. 13.00 piramida ktos chetny to zapraszam na małe zwiedzanko i mysle że miło sie dzionek spedzi jak pogoda na to pozwoli pozdrwionka dla wszystkich post-13388-1246046665.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś wiadomo o dzisiejszym wypadku ? nie wiem gdzie napisać, wracając z pracy na wysokości bierunia starego widziałem rozbite suzuki na blachach st wiecej nic nie wiem
Nie był to biało- niebieski gsxr srad?? Próbowałam sie dodzwonic do Adriana ale jest pozazasiegiem, a to cholera nie jest normalne bo on zawsze jest pod telefonem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wiec tak to było bialo niebieskie K1 gosciu wpadl w poslizg, wylecial z drogi zaraz tlum ludzi sie zebrał podobno nic sie nie stalo bo na trawie ladował jeśli chodzi i tablice to sta nie st czyli tarnowskie góry, to wszystko co się dowiedziałem pozdrawiam "Dzieki Darek...Ale i tak Adrian dostanie po głowie za telefon poza zasiegiem, jeszcze był na necie ale mi na wiadomosc nie odpisał !!! tyle stresu to ja sie jeszcze nie najadłam, na sama mysl to... nerwy na agrafce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadam!!!W niedziele zaliczylismy bardzo udany wypad.Obecni: Justyna, Gracek, Rafał, i ja Marek Bylo super choc kombiki beda schly chyba z tydzien. Wrocilismy do Tychow w ta najwieksza ulewe W sumie natrzaskalismy 240 km z czego ostatnie 25 km przez sciane wody. Do tego burza i ciemno jak cholera Tak czy owak bylo zajebiscie :>ZDJECIA SA TUTAJLINK DO MAPY Z TRASA JAKA JECHALISMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadam!!!W niedziele zaliczylismy bardzo udany wypad.Obecni: Justyna, Gracek, Rafał, i ja Marek Bylo super choc kombiki beda schly chyba z tydzien. Wrocilismy do Tychow w ta najwieksza ulewe W sumie natrzaskalismy 240 km z czego ostatnie 25 km przez sciane wody. Do tego burza i ciemno jak cholera Tak czy owak bylo zajebiscie :>ZDJECIA SA TUTAJLINK DO MAPY Z TRASA JAKA JECHALISMY
do dzis mi sie wszystko suszy i jakos wyschnac nie chce hahaha macie wszyscy pozdro od tomka z kawasaki zzr110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.