Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piramida - Piątek - 18:00...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siema!! Na czwartek coś planujecie? Bo według moich informacji szykuje się wolne Jak pogoda bedzie znośna to od rana w trasie... jacyś chętni??
dwa pytania o której bo bede po nocce a drugie spacerowo czy zapierdalanie bo jak zapirdalanie to ja po dziekuje nie bawi mnie to po wczorajszym kosma cos moze powiedziec na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Nie nalezy nikogo dyskriminowac.Po prostu nalezy z gory ustalic tempo ktorym porusza sie grupa i tyle.Prowadzacy tez jest jeden a nie kurfa wyscig kolarski czy peleton.Ktos sie chce wyrwac to niech rwie i tak bedzie musial poczekac.
dokładnie tak panie hawranek hihihihi mozesz dzwonic najwyzej esa mi wyslij czy dzwoniłes i załatwiłes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Nie nalezy nikogo dyskriminowac.Po prostu nalezy z gory ustalic tempo ktorym porusza sie grupa i tyle.Prowadzacy tez jest jeden a nie kurfa wyscig kolarski czy peleton.Ktos sie chce wyrwac to niech rwie i tak bedzie musial poczekac.
Rzeczywiscie chyba nienajgorszy pomysl z tym czekaniem z przodu. Nie wiem jak wy ale ja jezdze dla przyjemnosci - a to oznacza tak jak mam ochote - mam ochote na 260 - to odkrecam - mam ochote na 90 - to przecie nie bede gonil tego z przodu bo to totalnie bez sensu, a i bezpieczne pewnie tez nie. Moze daloby sie na przyszlosc umowic na jakies 'punkty kontrolne' czy cus - po prostu miejsca na trasie gdzie wyrywajacy do przodu czekaja na reszte. A co do wczorajszego wypadu to chcialbym podziekowac 'prowadzacym' (ilu ich tam nie bylo, hehehe) za wyznaczenie trasy bo sliczna byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania o której bo bede po nocce a drugie spacerowo czy zapierdalanie bo jak zapirdalanie to ja po dziekuje nie bawi mnie to po wczorajszym kosma cos moze powiedziec na ten temat
Siemka ja bym wolal jakąś trase spokojna ustalić i śmignąć dla przyjemności i odmiany wolniej ;) , można po obiedzie jak bardziej pasuje, ja rano czyt. kolo 10 tez bede lecial może na jakies winkle, ale od obiadku 15-16 tak do 21-22 bym się gdzieś puścił dalej , trasa do ustalenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja bym wolal jakąś trase spokojna ustalić i śmignąć dla przyjemności i odmiany wolniej ;) , można po obiedzie jak bardziej pasuje, ja rano czyt. kolo 10 tez bede lecial może na jakies winkle, ale od obiadku 15-16 tak do 21-22 bym się gdzieś puścił dalej , trasa do ustalenia
ja sie pisze w czwartek na górze zar młodzi smigaja na kładach i krosach mozna luknac jak tam lataja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.