Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Koszęcin 2010 30.04-03.05 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz VI mamy przyjemność zaprosić na nasz coroczny zlot organizowany w Koszęcinie k/ Częstochowy lub jak kto woli k/ Lublińca Informacja na temat zlotu :VI Zlot ogólny " Road Runners Party Koszęcin 2010 "organizowany przez Road Runners MC Chapter ZabrzeTermin : 30.04 - 03.05 2010 r. Miejsce: Ośrodek GOSIR w Koszęcinie koło CzęstochowyKontakt tel. 601 300 451Więcej informacji wkrótce na stroniewww.zlot.rrmc.pl , email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm za wiele nie pamiętam ale była wodzionka, leciało śląskie rege, szanty ;) i jakiś napaleniec co palił gume co 30 min.najważniejsza była dla mnie możliwość poznania fajnych ludzi ;] no i 3 dni przed zlotem kupiłem frezarke, to mnie wszystko w sumie cieszyło a tak to typowo, ognicho, muza, parada, konkursy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

!!!!! UWAGA !!!!!TO TYLKOWstępny program imprezyPiątek 30 kwietnia 20109.00 - otwarcie terenu zlotu16.00 - powitanie uczestników18.00 - ognisko integracyjne ,muzyka "mechaniczna"20.00 - Disco - Rockoteka ,Teledyski i "róbta co chceta" :) do białego rana...Sobota 1 maja 2010 17.00 koncert zespołu Dysonans 19:00 koncert zespołu Nutshell21:00 koncert zespołu Highway około 22.00 niespodzianka DLA DOROSŁYCH :)Niedziela 4 maja 200811.45 zbiórka na paradę12.00 wyjazd na paradę ,12.30 pierwsza część konkurencji zlotowych13.15 powrót na teren zlotu15.00 początek drugiej części konkurencji zlotowych 17.00 koncert zespołu Kalczynski Band19:00 koncert zespołu Lazareth SKokoło 20:00 wręczenie nagród za konkurencje zlotowe 22:00 koncert zespołu ZŁE PSY około 22.30 w przerwie koncertu niespodzianka DLA DOROSŁYCH :)PROGRAM ZLOTU JEST NA BIEŻĄCO UZUPEŁNIANY O NOWE PUNKTY W MIARĘ POTWIERDZANIA KOLEJNYCH POZYCJIPonadto od 20 kwietnia na antenie ANTYRADIA codziennie do wygrania specjalne zaproszenia na zlot podczas audycji saySMOLOgia między godziną 13 a 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w piątek na moto gdzie ekipa dopiero się zjeżdżaław sobotę moto w trasie (Tworóg) padło, ładowanie siadłotutaj ogromne podziękowania dla rajdera z T.G. na CBRcedojechałem potem autem ale nie umiałem go spotkać - może się do mnie odezwie wiszę mu obiecaną colew niedziele więcej było spacerujących ze wsi niż ludzi na zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.