Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WooeReMka - 2010 - Nowy termin: 18-20 czerwca 2010r.!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Roksiu @ 14.04.2010 21:13Szklarz - słyszałem , że zmieniasz zawód: ze szklarza na górnika.Jestem ciekaw jak teraz wyglądasz-więc muszę przyjechac.Pozdrawiam
No widzisz - mogę przeryć nie jeden przodek i to niekoniecznie ten pod ziemią:)BTW to Przypominam o wcześniejszej konieczności zapisania się związanej z możliwością zwiedzania kopalni.Jako grupa zorganizowana musimy odpowiednio wcześniej zaklepać miejsce i w zależności od ilości chętnych okaże się czy podzielimy to na dwie grupy tzn. sobota i niedziela lub tylko niedziela. Zgłoszenia przyjmuje Młody: adres email: [email protected]; tel: +48 609 172 058Szegóły na Naszej Stronie Internetowej oraz w Gazecie zlotowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gregor2105 @ 10.05.2010 22:09Arku wyjazd na paradę o której godzinie i o której powrót.Nie umie jakoś odnaleźć.A chcielibyśmy podłączyć się jak będziecie w Gliwicach a nie wiemy na którą się ustawić?
Grzesiu, dokładnie tak jak Aparatka napisała wyżej. Więcej szegółów znajdziesz w specjalnym wydaniu Gazety Zlotowej ;) oraz na Naszej Stronie Internetowej Post edytowany: 11.05.2010 20:20 Post edytowany: 11.05.2010 20:21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda @ 13.05.2010 12:42Zrobicie żeby tym roku była czynna zjeżdzalnia ?
Pajda - jak nie zdąży się wypogodzić to zjeżdżalnia napwno będzie czynna :) tylko że wtedy chętnych na nią nie będzie :).Ale spoko - nie martw sie - pogodę mamy zamówioną - nie gwarantujemy deszczu :)Co do kopalni - jak jest jeszcze ktoś chętny to niech się zapisuje u Młodego - namiary podano w postach powyżej ponieważ powoli kończy się nam miejsce - wycieczka zaczęła cieszyć się dużym zainteresowaniem :)Post edytowany: 17.05.2010 21:43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że na Nasz Zlot przybędziecie liczniePrognoza Pogody jest całkiem obiecująca W końcu gra 12 kapel rockowych a w tym AC/DC - taka mała ostania próba przed czwrtkiem W Gazecie Zlotowej znajdziecie wszystkie aktulane informacje Post edytowany: 18.05.2010 20:45 Post edytowany: 18.05.2010 20:46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podjechałem zobaczyć do Energetyka, niestety jest cały pod wodą. Ja miałem mieć przyjecie komunijne w Łabedziu i mi odmówili z powodu zalania ,wiec myślałem zeby sie przenies tu. Woda jest już przy tej budce jak sie wjeżdżało do Energetyka ,wiec impreza stanie pod wielkim znakiem zapytania.Wiem ze mają spuszczac z dzierżna wod ,le niewiadomo czy im sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamAby nie siać tutaj paniki i zamętu chciałem poinformować iż z wiadomych przyczy jesteśmy w stałym kontakcje z szefową Energetyka oraz z strażą pożarną.Peter 6969 to co widziałeś to prawda z tym że:- zalany jest tylko wjazd od budki do hotelu a nie cały ośrodek ponieważ ścieżka dojazdowa jest w dołku zlanie w najgłębszy miejscu sięga ok 40cm - reszta ośrodka jest ok- z informacji z straży pożarnej wiadomo juże że do zalewu nadupcyło tyle wody bo gdzieś tam jakiś baran zapomniał sobie śluzy zamknąć i stąd te podtopienia - nie wynikają one z dużej wody jaka do nas przyszła- od straży pożarnej wiemy też że śluza ta jest już zamknięta od wczoraj od godz. ok. 17.00- z informacji od szefowaej Energetyka która już tam nie jedno przeszło wynika że aby ośrodek funkcjonował w pełni - czyli udrożnił się dojazd - bo reszta ośrodka jest ok - potrzeba na chwilę obecną 36-48h także praktycznie jutro po południu powinniśmi normalnie wchodzić i wjeżdżać na ośrodek.Oczywiście obserwujemy co się dzieje i będziemy informować na bieżąco - praktycznie sprawa rozstrzygnie się na przełomie dzisiejszego dnia.My jeststeśmy dobrej myśli, prognoza na weekend też jest łaskawa i trochę za dużo pracy już włożyliśmy w to wszystko aby teraz przenosić imprezę na inny termin także mam nadzieję że frekfencja dopisze i przybędziecie licznie :)Jak by ktoś miał jakieś pytania bezpośrednio to podaję mój nr tel.: +48 603 115 829Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia.Dzisiaj wieczorem lub jutro z rana dam jeszcze informację o beżącej sytuacji ośrodka oraz imprezie. Post edytowany: 19.05.2010 07:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNiestety z przykrością muszę poinformować że Zlot Motocyklowy WooeReMka - 2010 zapowiadany na bieżący weekend zostaje przeniesiony na termin 18-20.06.2010r. z przyczyn ogólnie nam znanych :) i nie zależnych niestety od nas :(Jezioro niestety nie dało nam za wygraną :(Na wjeździe do ośrodka oraz na większości terenu nadal zalega woda i w chwili obecnej spada ok. 1-1,5cm/h. W najgłębszym miejscu na jedynym wjeździe na teren ośrodka w dniu dzisiejszym ok. godz. 13.00, głębokość przekraczała 110cm (w poniedziałek było wszytko ok.; w wtorek było to tylko 40cm) w związku z czym, łatwo policzyć, że do piątku raczej nam się nie uda przywrócić terenu do stanu normalnego funkcjonowania, a choćby nawet, to i tak teren będzie tak nasiąknięty, że rozstawienie namiotu = basen wewnątrz. Szczegółowe informacje wraz z zdjęciami ośrodka na chwilę obecną znajdziecie na Naszej Stronie InternetowejInformuję również, że będziemy się starać aby program imprezy nie uległ znacznej zmianie i mam nadzieję, że wszyscy którzy mieli ochotę przyjechać do nas na zlot w maju, zawitają również w czerwcu aby przechylić niejedno zimne lane. Jeszcze raz zapraszam do odwiedzania Naszej Strony Internetowej, gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać aktualne informacje.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lawka - tak jak mówiłem - wszystkim nie dogodzimy - niestety nie da się tego zrobić inaczej a nie sztuką jest całkowite odwołanie imprezy - kapele mamy nagrane i to nie byle jakie i szkoda by było aby do nas nie przyjechały.Biorąc pod uwagę większość imprez motocyklowych zaplanowanych już wczesniej na dany weekend oraz terminaż ośrodka niestety, ale decyzja padła na 18-20.06.2010r. - jedyny możliwy wolny i rozsądny termin licząc się z całą resztą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam napisze że się ciesze że zlot jest przeniesiony na inny termin bo w ten weekend by mnie nie było (egzaminy w szkole), a jestem co roku na takim zlocie.Szklarz ma rację nikomu nie da się dogodzić ale przynajmniej ja jestem zaa.... Tak dla przypomnienia to *Jarecki* ma dzisiaj urodzinki jakby ktoś zapomniał ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lawka - wszsytko ok też to tak odebrałem :) mój post też nie był kierowany do Ciebie :) a na Pana to trza mieć wygląd i pieniadze :)A poza tym to włśnie sprawdziłem że MotoDevilShow jest o tydzień wcześniej ;)Post edytowany: 20.05.2010 13:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.