Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak czytam i czytam i oczom nie wierze. W końcu naprawiłem maszynę i chciało by się polatać a tu kółko różańcowe ... stare baby płaczą jak to kiedyś było a teraz jak jest źle !!! Przecież to zależy tylko od nas. Dawałem parę propozycji nikt się nie odezwał więc niech nikt nie mówi że nic się nie dzieje. To poprostu Wam nie chce się dupy ruszyć. Mam swoje lata a mi się chce i prawie w każdą niedzielę śmigam z Wami czy bez Was a Wy młodzi ludzie zamiast tryskać pomysłami i energią to tylko narzekacie i narzekacie. Ruszcie tyłki i zaproponujcie coś a potem dopiero krytykujcie. To tyle odemnie życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje zarazem jej nie masz jak zdazyłes zauważyc młodzi ludzie wola rzucac ścierwem na forum zamiast ruszyc dupe i zrobić cos samemu.Kiedys było inaczej, do czasu gdy ktos miał "lepszy" pomysł, potem obrzucał mnie gó&^% więc ustapiłem miejsca nie bede sie zniżał do takiego poziomu.później zrobiło sie wielkie "nic"do momentu Twojego pojawienia.Tak naprawde gdyby nie Ty Psey to byłoby Gó%$& przez wielkie G..Starasz sie i proponujesz, jestes równy gość, jeżeli Ci zalezy działaj z Klimontem.byle by Cie kiedys ktos nie nazwał fidelem.Ja z Klimontem więcej nie chce miec nic do czynienia. Jeżdzą tam fałszywi i niedorośli ludzie, którzy spieprzyli jedne z wiekszych na śląsku spotów. Nie chce mi sie brudzic rak 2 raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Robert nie chce mi sie nawet wypowiadac na ten temat rece opadaja Z jednej strony masz racje. Ale co Ty robisz zeby bylo lepiej? Sam sobie na to odpowiedz.-Żaluje ze nie mam moto bo bez moto nie mam motywacji-Ale przeciez nie ma prezesa i nie bylo kwestia kto na ta chwile ma propozycje -Nie zniechecaj sie Pseyy z nowym sezonem beda nowe mozliwosci teraz jest zima i wielu zapadlo chyba w zimowy sen motocyklowy. Czy bedzie nas 5 czy 50 w dany dzien spotykamy sie jak kumple ktorych laczy jedna pasja do poki ktos to czyta do poty jest sens pisac i cos robic. A przy okazji mozna zrobic cos dobrego wiele razy jest tak ze ktos nie ma czasu ochoty czy mozliwosci i spoko nie ma przymusu ale osobiscie zaluje ze nie moge z wami latac bo nie mam mozliwosci a kto ma mozliwosc a nie chce ten niech zaluje bo ostatnia wycieczke do Żywca bardzo milo wspominam.Pseyy szukaj nowych poznawaj ludzi niech Klimont żyje SBL to nie tylko my ale tez Ci ktorzy dopiero tu przyjada i zechca cos zrobic bez interesownie lub rekreacyjnie aby spedzic milo czas i to jest cala filozofia a jak ktos chce miec szefa w pracy i szefa poza nia to niech inna droge wybierze Ale checa Dawid sie nagle ujawnil i to pod swoim nikiem - medal za odwage i order usmiechu Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalo kto tu mówi o zakończeniu sezonu ?? Skończył się letni a zaczyna letni inaczej. Planujemy wycieczkę w niedzielę. Mam nadzieję, że pogoda nie zepsuje tych planów. Zamierzamy zrobić jakeś 200-300 km. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to w sobotę pod wieczór napiszę posta z info gdzie się spotkamy. Już będzie wiadomo jaka będzie pogoda. Tak że panowie kalesony i w drogę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro spotykamy się w Alwerni kilka maszyn ibędziemy latać Jeżeli ktoś jest chetny to zapraszam. Będe wyjeżdżał z Chełmu o 10.15 Jeżeli ktoś ma ochotę to niech da znać na forum. Rano o 9.00 będe na forum i jak ktoś się zgłosi to możemy się umówić na spotkanie gdzieś tutaj Ciekaw jestem czy znajdzie się jeszcze jakiś świrus w naszym powiecie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili Zebrało się już prawie 10 maszyn Jeżeli ktoż z SBL reflektuje to wyjazd będzie o 10.15 ze stacji będzynowej międzu Bieruniem Nowym a Chełmem Śląskim ( zielona tanksztela) a potem na spotkanie do Alwerni gdzie dołaczą koledzy z Krakowa i w drogę .... Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już jestem 150 km pękło Babice, Wadowice, Andrychów, Kęty Rybnik. Było super:)Niestety jak to było do przewidzenia nikogo z SBL-u nie było. Już dawałem kilka propozycji i widzę, że nikt nie ma ochoty jeździć ani naewt nie pofatyguje się aby napisać że nie jedzie. Jest jeszcze Grupa SBL ???????? Chyba nie bo gdyby była ktoś by się odezwał. Widzę, że to forum odżywa jak zapragniecie się obrzucać inwektywami a jak chodzi o jezdżenie to nie ma nikogo, Żadnego motocyklisty Szkoda Ale cóż ja z mojej pasji nie zrezygnuję.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest grupa SBL i co oznacza nazwa to klub motocyklowy?
CześćSBL sa to 3 litery na rejestracjach oznaczające województwo i powiat lub miasto.S-Ślask BL- powiat Bieruńsko-LędzińskiA SBL ponieważ na początku jak zaczęliśmy się spotykać na Klimoncie zjeżdżały sie głównie motocykle z rejestracja SBL później się to zmieniło w miarę poznawania ludzi ale SBL zostalo. Grupa SBL gdy zostaliśmy zaproszeni na pewien festyn na plakatach pisało grupa SBL ktoś w Urzędzie tak napisał czy tez Dasiu tak podał nie wiem poprostu tak zostało.Chcieliśmy aby wszyscy motocykliści z Powiatu się spotykali na klimie takie byly marzenia no cóż może kiedyś się uda. Nie jesteśmy klubem ani żadną organizacja itd. Raczej paczką znajomym co maja znajomych hehe i tak tez sie spotykamy aby razem pojeździć pogadać wpaść na jakiś festyn czy imprezę pokręcić się zrobić coś charytatywnie po prostu miło spędzić czas i poczuć klimat o to chodzi.Pozdro Majcher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice a potem przelot do Zatora i spowrotem do domu. jakeis 90 km
Ja w sobotę 155km Dąbrowa, Tychy, Pszczyna, Żory, Mikołow, Katowice, Dąbrowa...Pogoda śliczna się udała...Może jeszcze podobny weekend się trafi w najbliższej przyszłości...Grupa SD pozdrawia inne grupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.