Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Masz rację Skipi normalnie tłumy Wszyscy się interesują.Ale tym co mają na kompie i jak tu mile spędzić czas.Więc ja totalnie odpuszczam spoty Kamea i podobne. Jak trochę dorośniecie to pogadamy.Dwa sezony i po paczce ludzi którzy coś chcieli zrobić,pokazać się.Ale w większości małych miasteczek tak się dzieje.Każdy goni za swoim i swoimi sprawami.To było do przewidzenia Ja od razu to powiedziałem po odejściu Davida. Jedynie on trzymał ludzi w kupie. Trzymcie się motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego że kupił HD? masz jakies kompleksy?Robson masz racje każdy coś tam ma w zyciu..sraty taty jak był Dan to tez tak było? nie znam goale widziałem na imprezach jak jest. wiele razy widziałem na forum pyskujących cwaniaczków którzy gówno soba reprezentują to norma nagadali sie i na tym sie skonczyło ale jak Dan cos powiedział ze bedzie to było nie ma to tamto! Zawsze dotrzymywał słowa robił wyjebiste imprezy, dobrze zrobił co sie ma szczypać z kolesiami którym cos nie pasi. Nie pasi to bier rometa i do haupy proste! Olał Klimontów i nadal robi imprezy odjebane! I widac że to nie ludzie ani miejsce a on to robi. Nie walił w bułe nigdy nie wział kasy, wolna amerykanka. Zjebał mi sie sprzet w trasie tak samo mi pomógł No nic, co trafi sie paru ciuli kozaków wiejskich i spieprza wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~quest robert - Danvield nie ośmieszaj sie już i nie rób sobie setnego nowego użytkownikaja napisałem że mnie nie będzie bo nie mam czasu Robson Ty też go często nie masz więc o co halo? spotkania z Danvieldem były najlepsze bo przynajmniej szło się pokłócić o logo ;) na forum mało piszemy ale jest nas grupa ludzi którzy co weekend gdzieś jeździliśmy ale głównie to grupa 1000 cm i jakiśHD by za nami nie nadążył, nie musieliśmy tego pisać na forumRóbcie sobie dalej imprezy i jeździjcie ale od tego tematu sie odpieprzcie bo nikomu z nas sie tu nie chce czytać waszych wypocin i śmiesznych przemyśleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.