Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

siemankochyba wszyscy powyjeżdzali...Ja z Skipim bylismy dzisaj w Jaworznie tam gdzie nurkują...fajna miejscówka na wypoczynek...niestety teren prywatny i nie da sie tam odpoczac jesli nie jestes członkiem klubu nurkowania...i pozatym wstep 22 zł na dzień....kurs około 1200złi sprzet lepszej klasy około 10000złwięc niech sie walą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hej Bylismy z Piotrem dzis na Chudowie Piotrek zaoferowal sie ze moglby zorganizowac impreze nad zbiornikiem Dzieckowickim w jakąś sobote. Impreza plenerowa nad wodą ognicho gadu gadu namioty wino kobiety i spiew palenie kielbachy palenie gum itp Dodatkowe info przekarze Psey Świerzy temat szczegóły do ustaleniaCo Wy na to ????? Ktos sie pisze???????

Głupio brzmi ale gratki sprzedanego sprzętu. tylko nie kupuj puszki.... Zamień gotówę na inne 2 kółka
Heej Damiano niestety zycie ustala sobie jak mamy sie do niego dostosowac na ten rok z 2 kółek nici cos za cos nie mozna miec wszystkiego byle by ludzie zostali a maszinke kupie w przyszlym roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bylismy z Piotrem dzis na Chudowie Piotrek zaoferowal sie ze moglby zorganizowac impreze nad zbiornikiem Dzieckowickim w jakąś sobote. Impreza plenerowa nad wodą ognicho gadu gadu namioty wino kobiety i spiew palenie kielbachy palenie gum itp Dodatkowe info przekarze Psey Świerzy temat szczegóły do ustaleniaCo Wy na to ????? Ktos sie pisze???????
Dobry pomysł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prowda "skutku" Pamietom jak przyjeżdzołes pod moją solarke. Stołes czekając na łatwo dziołcha Czy to niye je dresiarstwo przypadkiem?za nim ło mie naskrobiesz to se przypomnij ciuliku jak jeździsz bez prawka.Tys zes mioł wypadek. Miołek ta samo sytuacja co Dasiu i co ło mie źle piszecie a łon to niewinny ponoćNiye życza se zeby ło mie szkrobano na forum. Klupnij sie w dekiel rylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prowda "skutku" Pamietom jak przyjeżdzołes pod moją solarke. Stołes czekając na łatwo dziołcha Czy to niye je dresiarstwo przypadkiem?za nim ło mie naskrobiesz to se przypomnij ciuliku jak jeździsz bez prawka.Tys zes mioł wypadek. Miołek ta samo sytuacja co Dasiu i co ło mie źle piszecie a łon to niewinny ponoćNiye życza se zeby ło mie szkrobano na forum. Klupnij sie w dekiel rylu
no nie ciekawe to jak miałeś to samo co ja a powiedz jak sie czujesz dużo masz otarcia naskurka???bo ja dwa tygodnie spałem na stojaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prowda "skutku" Pamietom jak przyjeżdzołes pod moją solarke. Stołes czekając na łatwo dziołcha Czy to niye je dresiarstwo przypadkiem?za nim ło mie naskrobiesz to se przypomnij ciuliku jak jeździsz bez prawka.Tys zes mioł wypadek. Miołek ta samo sytuacja co Dasiu i co ło mie źle piszecie a łon to niewinny ponoćNiye życza se zeby ło mie szkrobano na forum. Klupnij sie w dekiel rylu
Nie umiesz po polsku pisac??Znowu jeden post i znowu ktos wkreca wiec nie dajcie sie wkrecic.Osoba ktora miala wypadek jest z Chelmu i wiem kto to wiec nie robcie sobie jaj jest ok tylko sie odarł trochePozdroPsey miales cos pisac na temat imprezy co tak cicho ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Mamy taki pomysł z Michallo aby pod koniec lata zrobić spotkanie członków SBL aby można było posiedzieć, napić się przy ognisku, upiec kiełbasę a potem przespać się w namiocie i rano rozjechać się. Można by to zrobić nad zalewem na terenie klubu Opty. Jest tylko mały problem nie chciałbym pozałatwiać wszystkiego a potem okaże się, że przyjadą dwie osoby dlatego proszę o zgłoszenia. Jeżeli zgłosi się conajmniej dziesięć osób to będziemy dalej organizować to spotkanie. A tak poza tym może by zrobić w niedzielę jakiś spot?? Może ok 17-tej dajcie znać czy są jacyś chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.