Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hej witam wszystkichJestem tu nową osobą i cieszy mnie to że na naszym lędzinskim terenie tworzy się taka fajna ekipa ludzi Ja dopiero zaczynam przygode z motorem i jeżdże tylko na TZR ale mysle że to nie przeszkadza w rozmowie. Mam do was pytanko, trochę z innej beczki: Co sądzicie o firmie Chrzanowski bo wybieram się na prawko i mam dylemat gdzie iśc ? Proszę doradzcie albo podajcie jakąś inną konkretną firmę Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Ja u nich robiłem prawko... Dali mi ETLE abym sobie 8 porobił na placu i tyle. Bez instruktora itd, bez jazdy po mieście i wogóle kaplica ale to było dokładnie 14 lat temu Więc mogło się trochę pozmieniać. Poszperaj trochę po forum bo takie tamty już widywałem. Myślę, że czasem jest lepiej znaleźć coś dalej ale konkretnego. O ile się nie mylę to pochlebne opinie miała jakaś szkoła w Gliwicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziekuje wszystkim Krasowy,Myslowice i Lędziny dopisały pozdro chlopaki Myślałem ze deszcz bedzie w stanie nam przeszkodzic ale na szczeście myliłem się. Zapewne dużo lepiej było by jak by nie ta pogoda ale cóż "misja wykonana" Dzieki nam zebrali wiecej funduszy i o to chodzilo!! Wspólnie z chłopakami wylicytowaliśmy koszulkę z podpisami "Kombi" którą ponownie przekazaliśmy do licytacji "większą satysfakcje z samego wydawania pieniedzy jest ich wydawanie w szczytnym kierunku " Wszyscy dobrowolnie się zrzucili i szacun wielki za to wspomne ze smiesznie bylo jak miedzy sobą się licytowaliśmy Wszyscy pojedli i popili herbatką i poszlo nam gladko Póżniej chyba godzine wozilismy chetnych zjechalem do domu okolo 19.20 nawet nie wiem kiedy ten czas uciekł. Nasza akcja wraz ze zdjeciami bedzie w lipcowym Lędziny Teraz i w Dzienniku Zachodnim. Ponadto szykuje sie coś większego ale poinformuje o tym w odpowiednim czasie ponieważ nie jest to jeszcze pewne Nie wiem jeszcze ile zebrali środków ale jak sie dowiem to dam znać PozdroTymczasem kilka fotek z imprezkipost-8883-1245672288.jpgpost-8883-1245672295.jpgpost-8883-1245672389.jpgpost-8883-1245672309.jpgpost-8883-1245672397.jpgpost-8883-1245672407.jpgpost-8883-1245672415.jpgpost-8883-1245672426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew i info Na forum poszperam jeszcze na pewno. No i czekam może jeszcze ktoś się na ten temat wypowie Pozdrawiam
Ja robilem 9 lat temu tam dali mi MZ 125 w ktorej strasznie sprzeglo sie slizgało jak umiesz jeździc to kurs to tylko formalność. Ja jeżdze od dziecka z duzymi przerwami tego sie nie zapomina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkichJestem tu nową osobą i cieszy mnie to że na naszym lędzinskim terenie tworzy się taka fajna ekipa ludzi Ja dopiero zaczynam przygode z motorem i jeżdże tylko na TZR ale mysle że to nie przeszkadza w rozmowie. Mam do was pytanko, trochę z innej beczki: Co sądzicie o firmie Chrzanowski bo wybieram się na prawko i mam dylemat gdzie iśc ? Proszę doradzcie albo podajcie jakąś inną konkretną firmę Pozdrawiam wszystkich serdecznie
ja robiłem w 2005 roku to było już troche lepiej, jeździłem jakąś 500 setką, na mieście mnie gościu cały czas opierniczał poszli mi tyle na ugode, że jak miałem już prawko na auto to nie musiałem chodzić na wykłady... ale wiem że są bardziej tańsze firmy w okolicyMichał no mamy raczej wszyscy tablice SBL to chyba możemy tak o sobie mówić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziekuje wszystkim Krasowy,Myslowice i Lędziny dopisały pozdro chlopaki Myślałem ze deszcz bedzie w stanie nam przeszkodzic ale na szczeście myliłem się. Zapewne dużo lepiej było by jak by nie ta pogoda ale cóż "misja wykonana" Dzieki nam zebrali wiecej funduszy i o to chodzilo!! Wspólnie z chłopakami wylicytowaliśmy koszulkę z podpisami "Kombi" którą ponownie przekazaliśmy do licytacji "większą satysfakcje z samego wydawania pieniedzy jest ich wydawanie w szczytnym kierunku " Wszyscy dobrowolnie się zrzucili i szacun wielki za to wspomne ze smiesznie bylo jak miedzy sobą się licytowaliśmy Wszyscy pojedli i popili herbatką i poszlo nam gladko Póżniej chyba godzine wozilismy chetnych zjechalem do domu okolo 19.20 nawet nie wiem kiedy ten czas uciekł. Nasza akcja wraz ze zdjeciami bedzie w lipcowym Lędziny Teraz i w Dzienniku Zachodnim. Ponadto szykuje sie coś większego ale poinformuje o tym w odpowiednim czasie ponieważ nie jest to jeszcze pewne Nie wiem jeszcze ile zebrali środków ale jak sie dowiem to dam znać PozdroTymczasem kilka fotek z imprezki
Hej Fotki super no i dzieciaki miały radości co niemiara. A to najważniejsze Szkoda tylko że nie udał się wasz przyjazd do SP 3 - 06.06.2009r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkichJestem tu nową osobą i cieszy mnie to że na naszym lędzinskim terenie tworzy się taka fajna ekipa ludzi Ja dopiero zaczynam przygode z motorem i jeżdże tylko na TZR ale mysle że to nie przeszkadza w rozmowie. Mam do was pytanko, trochę z innej beczki: Co sądzicie o firmie Chrzanowski bo wybieram się na prawko i mam dylemat gdzie iśc ? Proszę doradzcie albo podajcie jakąś inną konkretną firmę Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Hej. Moja żona właśnie jest trakcie robienia prawka u Chrzanowskich. Powiem tak. Samo przygotowanie teoretyczne jak to teoria, wykłady, kursy itd. Natomiast praktyka. Dokupili teraz jeszcze jedną CB500 i jeżdżą na dwa moto, więc idzie to w miarę sprawnie. Kumpel teraz zakończył i był zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Moja żona właśnie jest trakcie robienia prawka u Chrzanowskich. Powiem tak. Samo przygotowanie teoretyczne jak to teoria, wykłady, kursy itd. Natomiast praktyka. Dokupili teraz jeszcze jedną CB500 i jeżdżą na dwa moto, więc idzie to w miarę sprawnie. Kumpel teraz zakończył i był zadowolony.
Dzieki za info własnie słyszałam rózne teorie na ich temat i miałam wątpliwości. Jak juz mnie poinformowali inni forumowicze fajna szkoła jest w Oświęcimiu, no ale Chrzanowscy są zdecydowanie najbliżej. Pozdrawiam i dzięki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie mogłem być na festynie ale jeszcze nikt nie wymyślił sposobu aby być w dwóch miejscach na raz. Bardzo się cieszę że impreza się udała. yamaha_35 Co do Chrzanowskich to robiłem tam prawko z żoną w zeszłym roku i jestem zadowolony. Oboje zdaliśmy za pierwszym podejściem. Jak Ci będie zależało i wykażesz trochę uporu i wyegzekwujesz co Ci się należy to spoko MichalloCo do nazwy może by tak "Grupa Klimont" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , fajnie jest zrobić coś fajnego dla dzieciaków , widzę że nawet mimo złej pogody było pogodnie duży szacun . Ja niestety ciągle poza granicami kraju i zawsze takie imprezy mnie omijają. pozdro dla całej grupy SBL, KLIMONT czy jeszcze inaczej ale wiadomo o co kaman , szerokośći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to niech kazdy przemysli propozycje nazwy. Moze zgadamy sie na sobote w Kamei 17.00 licze ze bedzie stare SBL i kto ma tylko ochote wybierzemy nazwe a pozniej posmigamy do wieczora.Co Wy na to??????????
Jak tak dalej będzie lało to na skuterach ale wodnych pośmigać pójdzieNatomiast co do nazwy to SBL jest fajna i zrozumiała!!! - chyba, że ktoś ma prawa autorskie do tej nazwy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.