Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki z sobota jest tako godzinie 14.00 mamy pokazy nad zalewem do 16a o 1730 na crossa wjezdzamy na stadion do 1800a na plakacie napisane ze reszta moto wjezdza okolo 20.15nie wiem czemu tak późno\troche kapa z tym wyjazdem
Dasiu jesteś w temacie napisz o której najlepiej przyjechać na 14 czy na 20.15 godzina 20.15 to jakas lipa no ale jak trzeba to będziemy zbiórka na Klimoncie o 19.00 a 20.00 wyjazdpozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję za miłe spotkanie po raz pierwszy widziałem na Klimoncie tyle maszyn Po raz pierwszy ale mam nadzieję że nie po raz ostatni Pozdrawiam wszystkich
Ja za to wjężdzając na Klimont zobaczyłem że nie dokońca ta impreza :Pgratuluje udanego spodkania Pan Burmistrz pytał skąd Ci się ludzie biorą...a Ja mu na toNiech Pan zobaczy rejstracje....a tam SBL....(i troszke inne... :P)tutaj macie linka do strony z zdjęciami z zalewu...http://picasaweb.google.com/naz.baran/ledziny2009#pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko jak na I raz ( mam na myśli imprezę krosową nad zalewem ) to wyszło prawie OK. Piszę "Prawie" bo miały być "Zawody Quadów", których nie było!!! Dobrze, że chociarz naj-młodsi uratowali honor quadowców i 3 maszyny wymiatały na Rogalu. Wielki szacun dla krosowców:1. Za zorganizowanie imprezki2. wykarczowanie rogala3. przygotowanie toru4. no i oczywiście za pokazGłęboki ukłon dla małego na KTM 50cm - kolo wymiatał aż miło było popatrzeć.Szkoda, że nie było info o naj młodszych uczestnikach impezki bo wtedy pojawił bym się z synem i było by o jednego małego quada więcej.Nie mogłem się pojawić o 20 - no bo nie mogłem - mam nadzieję, że pokaz Harley-owców się udał.Dziś wybieram się z synem na rogala - aby sobie pośmigał trochę - chyba się nikt nie obrazi, że skorzystamy z waszego toru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quady sie nie pojawily bo im samochód nawalił...a nad zalewem niestety jeszce nie mozna jeździ poniewaz nie mamy zgody...jest petycja od ludzi ze sie nie zgadzaja i stad wczorajsza nasza petycja ze jest nas 100 razy wiecej zeby stworzyc taki torz synem mozesz jechac tylko bez warjacji bo bedzie to procentowalo na nasza nie korzyścw sierpniu chce zorganizowac coś podobnego tylko z większą pompą.bedą bilbordy reklamy i inne sprawuy związane z reklamąUrzad miasta wydał 200 plakatów gdzie malutkimi literkami bylo napisane pokazy quadów a tak naprawde chodziło mi o pokazy sportów motorowych...porostu jak nie przypilnujesz to źle opiszą bo sie poprostu nie znaja na tym.a wsumie ludzi było sporo... i było okBurmistrzy i wszyscy radni zadowoleni...bedziemy działa i sie nie damyproszę tylko o rozwage na tym miejscu "zalew" zeby nie bylo larmaponieważ teren nie jest nasz i mozemy go straci.dzieki za opinię i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quady sie nie pojawily bo im samochód nawalił...a nad zalewem niestety jeszce nie mozna jeździ poniewaz nie mamy zgody...jest petycja od ludzi ze sie nie zgadzaja i stad wczorajsza nasza petycja ze jest nas 100 razy wiecej zeby stworzyc taki torz synem mozesz jechac tylko bez warjacji bo bedzie to procentowalo na nasza nie korzyścw sierpniu chce zorganizowac coś podobnego tylko z większą pompą.bedą bilbordy reklamy i inne sprawuy związane z reklamąUrzad miasta wydał 200 plakatów gdzie malutkimi literkami bylo napisane pokazy quadów a tak naprawde chodziło mi o pokazy sportów motorowych...porostu jak nie przypilnujesz to źle opiszą bo sie poprostu nie znaja na tym.a wsumie ludzi było sporo... i było okBurmistrzy i wszyscy radni zadowoleni...bedziemy działa i sie nie damyproszę tylko o rozwage na tym miejscu "zalew" zeby nie bylo larmaponieważ teren nie jest nasz i mozemy go straci.dzieki za opinię i pozdrawiam
Wporządu rozwaga i bezpieczeństwo to podstawa.Trzymam kciuki aby udało się zalegalizować tę miejscówkę no i zrobić prawdziwy tor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam info dotyczące Festynu 20 czerwca ( sobota)Wiec tak planujemy wjazd kolumny motocykli o godzinie 17 na parkingu pod kryta pływalnią w LędzinachZbiórka o godzinie 16.30 na Klimoncie ja zwykle dla każdego moto maniaka kiełbaska gratis i cos do picia mysle ze bedziemy mieli miejsce do posiedzenia i pogadania takki piknik bedzie fajnie a przy okazji zrobimy kolejna wielką rzecz wchodzimy zaraz po kabarecie moralnego niepokoju.Festyn jest organizowany na rzecz ośrodka dla niepelnosprawnych w Lędzinach zaznaczam ze sa to głownie dzieci patronem i organizatorem jest Caritas .Zapraszam wszystkich dla takich imprez warto posiadac motor tak niewiele trzeba aby poruszyc serca i spowodowac usmiech u dziecka super sprawa!!Przy okazji pokaze Wam jak bylo w ubieglym roku impreza byla typowo spontan zadzwonilem po pake i wjechali w ciagu 30 minut teraz bedzie duzo lepiej bo wiemy wczesniej fotka z ubieglego roku.Zobaczcie Robsona jak mu sie paszcza cieszy hehe wozilismy dzieci po parkingu i bylo wesoloA chciałem dodac że bedzie super muza rockowe klimaty troche hip hopuNEGATYWRH+JEDEN OSIEM Lnie oficjalnie moze wpaśc FEELNie wiem kto to jest ten wesoły masorz ale brzmi świetnie hehehepost-8883-1245011301.jpgpost-8883-1245012224.jpgpost-8883-1245012233.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde panownie bardzo fajnie sie to wszystko kręci i oby tak dalej. Postaram sie 20 być jak nic mi nie wyskoczy. Sory ze ostatnio mnie brakuje na klimie ale jest cholernie ciężko z czasem jak się wkracza w dorosłe zycie;)Swoją drogą pojawił się wątek http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...c=31584&hl=można by podjechać na górkę mikołowską żeby młodych odprowadzić. Jak wam pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamPanowie przejeżdżałem o 23 przez Chołdunów i... Przykra sprawa 2 radiowozy tłum gapiów i... rozwalone moto na drodze !!! Mam nadzieję a raczej chcialbym aby tak było... że z motocyklistą wszystko wporządku. Jest to mój 1 wypadek moto jaki widziałem na własne oczy - przykra sprawa. Moto było chyba koloru złotego...
Nie złotego tylko pomarańczowo siwy a ten ktoś to mój brat a byłeś świadkiem tego ?? jak tak to proszę o kontakt bo przydadzą się twoje zeznania kierowca samochodu miał dwa promile !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajebyście... A pogoda ech kto by tam zwracał na to uwagę... Czuję się jakoś tak dziwnie tzn lepiej to moja 1 impreza charytatywna i wiem już jedno - na pewno nie ostatnia.
no pewnie kto by tam zwracał na pogode uwagę....było full wypas. impra wielka klasaDzięki kolesiowi który tego dopilnował MICHAłw grupie jestesmy silni. potrafimy dużo zdziałać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkichJestem tu nową osobą i cieszy mnie to że na naszym lędzinskim terenie tworzy się taka fajna ekipa ludzi Ja dopiero zaczynam przygode z motorem i jeżdże tylko na TZR ale mysle że to nie przeszkadza w rozmowie. Mam do was pytanko, trochę z innej beczki: Co sądzicie o firmie Chrzanowski bo wybieram się na prawko i mam dylemat gdzie iśc ? Proszę doradzcie albo podajcie jakąś inną konkretną firmę Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.