Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

cześcmam troche to napisaniawczoraj Ci co byli na Klimocie to mniej więcej wiedzą o co chodzi.impreza 31maja w Lędzinach jest jakiś festyn na starym stadionie godziny jeszce nie znam. (mysle ze około 16.00-18.00)1 czerwiec Dzień Dziecka w Domu Kultury na Hołdynowie.dzisaj dzwoniła do mnie babka i powiedziala ze zaczynają coś około 15.00powiedziałem ze przyjaz motocykli byłby około 16.00 Prosiłbym o wypowiedz waszą czy pasuje karzdemu...Na plakatach bedzie napisane coś w rodzaju SBL grupa motocyklowa i jakies zdjęcie.6 czerwiec Dzień dziecka w szkole nr 3 W lędzinachw tamtym roku była tam impreza i tez było z 8 motocykli i było fajnie...godzina też około 15.00 zaczęcie a przyjazd około 16.00Napiszcie czy pasuje.13 czerwcaImpreza festyn na stadionie...przyjazd około 17-18by później zawiez motory i napic sie piwa Chłopaki i w tym punkcie chciałem Was prosi o pomoc.Sytuacja z zalewem sie komplikuje ponieważ Ludzie którzy tam mieszkają juz protestują... a jeszcze nic tam nie zrobiliśmy.Burmistrz miasta sie zgodził... ekologia pochytana... Policja pochytana.I chciałem zeby jak najwiecej ludzi bylo... wjechalibysmy na stadjon wspulnie albo trzoszke oddzielnie... ja mam chlopaków z myslowic na crossach i quadach...wjedziemy na stadjon... powiem kilka słów do mikrofonu poto zeby pokazac ze zalezy nam na tym miejscu... pózniej zaprosiłbym was na stadjon przez mikrofon zeby pokazac jak duzo ludzi bawi sie w sporty i jazde na motoroch... ktos od Was powie kilka słów do mikrofonu przedstawi jak to wyglada ze jest nas coraz wieceji zeby dobic sprawe do końca chce zalatwic komendanta policji albo kogos z drogówki i zeby podsumowal nasze ambicje... ze mamy troche oleju w glowie i ze dbamy o bezpieczenstwo i "jezdzimy zgodnie" z przepisami i ze jest nas coraz wiecej i jest wiecej wypadków z udzialem motocykli Patronatem medjalnym dla nas Jest TVN TURBO... i mam nadzieje ze mi sie uda Extreme sportZrobie dla was ulotki Osobno dla SBL zeby rozdawac wczesniej przed przyjazdem... na plakatach równiez bedziecie. bedą loga patronatówTak myslalem wczesniej o pochodniach....ale wiadomo godzina 18 to nie da to efektu...a tak w przemysleniu jadac z czyms palacym na motorze to mozna sie tez stac samemu pochodnią...myslalem ze odpalimy je jak sie wszyscy juz ustawią... i bedziemy stac obok sprzętów...ale jest to pora wczesna i nie wiem...Chodzilo mi z tymi pochodniami o to zeby zaprosic ludzi do Caritasu i zeby pochodnie byly symbolem nadzieji i takie tam.wiec szło by cos wymyslic pogadac z Caritasem zeby dali jakies serduszka... i zeby przyjkejac je ludzia jak beda wchodzic na stadjon...a do motorów jakies baloniki ???? czerwone.....20 czerwca Caritas.TYM ZAJMUJE SIE MICHAł.Prosze wypowiedzcie sie na ten temat.napiscie kto by był w pierwszej kolejnosci na 31maja, 1 czerwca, 6 czerwca, 13 czerwca,Są to 4 imprezy gdzie na karzdej z nich bedzie to trwało około 1 godziny i do domu.godziny popołudniowe czyli po pracy.i nie ukrywam bardzo mi zalezy na 13 czerwiec bo wtedy czeba zrobic dym !!!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to nie jest miejsce na jakieś kłótnie. Modliszka mogłaś sobie darować takie komentarze...
Oj no przepraszam.EDIT: Po prostu widać,że oprócz grania w bilard przy piwie, organizujecie jakieś akcje ku dobru społeczeństwa, co przecież jest mile postrzegane, bo stawia w dobrym świetle motocyklistów. Świadczy też o tym,że nie trzeba mieć barw klubowych,żeby działaś w większej grupie. Dlatego, chyba nie powinno was dziwić,że czytelnicy tego forum kierują w waszą stronę swoje oczy. Coś dobrego się po prostu dzieje, tak? tak ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w koło jes wesoło oooooo lalalaFajnie się czyta wasze przepychanki słowne... Może by tak założyć osobny dział...Co do spotkań SBL pod "nowym" kierownictwem jeszcze nie byłem ale chętnie się wybiorę jak znajdę czas... ( chociaż Klimont widzę z okna domu )Imprezy... tak samo - jak znajdę czas to pakuję syna na plecaka i jedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu widać,że oprócz grania w bilard przy piwie, organizujecie jakieś akcje ku dobru społeczeństwa, co przecież jest mile postrzegane, bo stawia w dobrym świetle motocyklistów. Świadczy też o tym,że nie trzeba mieć barw klubowych,żeby działaś w większej grupie. Dlatego, chyba nie powinno was dziwić,że czytelnicy tego forum kierują w waszą stronę swoje oczy. Coś dobrego się po prostu dzieje, tak? tak ;)
no teraz to mi sie podoba to co napisałaś heh, także zapraszamy na takie imprezy bo czym będzie nas więcej tym lepiej... więc możesz zabrać ze sobą znajomych i wpaść nam pomóc zrobić coś dobrego dla tych dzieci chociażby ;) mimo że miasto jest małe to możemy tutaj zrobić coś wielkiego i fajnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Modliszka , Majcher) - Osobiście i mysle ze wszyscy z SBL chcieliby zeby to forum bylo wolne od slownych przepychanek i zatargów uszanujcie to prosze.Wpadnijcie razem do nas na jakis spot najlepiej na impreze uwiezcie mi jak powozicie dzieciaki i zobaczycie jaka maja radoche to zlapiecie ten klimat tak jak My bo co daje satysfakcje wieksza niz usmiech dziecka a tym bardziej chorego i nie pomyslisz ze ktos ci zalazl za skore my zawsze sie dobrze bawimy.POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH KTO TYLKO BY MÓGŁ WPASC PRZYNAJMNIEJ 13 i 20 CZERWCA POMOZCIE NAM TO MOZE UDA SIE ZROBIC COS WIECEJ(Damiano)Damiano Ty godosz po naszymu jak Irek Dudek i jeszcze Cie na Klimimandżaro nie byo no co Ty wstydz sie wpadaj jak mozesz. Bo jak nie to My wpadniemy a chyba nie masz takiego duzego ogrodka Jak moto bede mial sprawne to bede na kazdej imprezie a jak nie to minibike sie wezmie na plery hehe jak w tamtym roku pozdro ALL(Moze skołuje wiecej chlopakow na mini to wprowadzimy na stadion reszte albo na końcu wjedziemy co wy na to fajnie bylo. W tamtym roku jak wjezdzalem na końcu na mini w niemieckim hałerku to caly stadion polewał super)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michallo.W możemy zrobic na Klimoncie małą sesje motocyklizebrac sie jak najwiecej ustawic moto i zrobic fotkione bedą na plakatach a jak z tymi dniami 31maja, 1 czerwca, 6 czerwca ???czy nikomu nie pasuje???bo oprucz Mateusza nikt nie dał znac
Zagadajcie do Fotoaparatki, ma rękę do obiektywu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zemną jest tak 1 czerwca obiecałem koleżance ze Skawiny,że jedziemy do niej do szkoły koedukacyjnie dzieciaki uświadomić mam na 18 więc dam rady do nich pojechać.Tu macie spot o 16 tej więc nie ma szans że będę. 20-go nie ma mnie będę pod Płockiem na zlocie.Co do innych spotów powinienem być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michallo.W możemy zrobic na Klimoncie małą sesje motocyklizebrac sie jak najwiecej ustawic moto i zrobic fotkione bedą na plakatach a jak z tymi dniami ???czy nikomu nie pasuje???bo oprucz Mateusza nikt nie dał znac
Hej ja sie pisze na wszystko jesli tylko motor bede mial na chodzie ale mysle ze bedzie ok.Kazdy kto ma ochote niech wpadnie to powozimy dzieciaki .31maja, 1 czerwca, 6 czerwca Co do sesji to mam kumpla ktory jest fotografikiem wiec zrobi fajne foty tylko pogoda musi byc.Proponuje spotkanie zaiteresowanych tematem SBL gdzies moze w knajpie zeby omówic wszystkoi dograc szczegóły za wczasu. Chcialbym aby byli wszyscy kwestia dogadania jak i gdzie moze w tygodniu wieczorem np.Piatek 18-19 w Ledzinach Pub "Kamea" moze macie inne propozycje chodzi o to zeby kazdemu pasowalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.