Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hej Mateusz a ja myslałem ze teraz Ty będziesz KIEROWNIKIEM IMREZY Mysle że zbyt duzo szumu sie zrobiło w koło Pana "D" i jego perypetii forumowych itd. Nie bede tego komentowal. (Usunołem jego imie na jego prośbe ale wiadomo ze chodzi o Danvielda )Osobiście nie mam nic do Ciebie tylko mi wstyd za Ciebie że sie wywyższasz i kreujesz na jakiegos FIDELA. Od początku byly to spotkania kumpli i przyjaciół. Przeciez wszyscy jestesmy równi dobrze miec lidera ktory zalatwi cos pokieruje itp. chodzi tu o pasje a nie o szanse na awans społeczny. Myśle ze poszlo to w zlym kierunku i bylo by wszytko dobrze gdyby nie przerost ambicji.Sila jest w ludziach w grupie bo to oni ja tworzą całośc w której kazdy ma do siebie zaufanie a nie w jednostkach chcacych podpozadkowac sobie wszytko i wszystkich. Szkoda tylko ze poczatkowe spontaniczne akcje( festyn w szkole,hospicjium itp. kto byl ten wie)Pierwotna wizja spotkań na klimoncie ktora miała pokazac że motocykliści z naszego powiatu to fajni ludzie którzy maja jedna pasje umią sie zorganizować umią spontanicznie zrobic cos z niczego i tylko dla samej satyswakcji ze dzieciaki powiedzialy wow fajni goscie prze ch@#$% co oni potrafią ilu ich jest wow .Miło być FUN a skonczylo sie na klutniach wywalaniu przyjmowaniu pierdu pierdu dziecinada . Tyle na ten temat i koniec wicej nic nie dodam jeśli Cie to urazilo to sorry ale taka jes brutalna prawda. Ja sie z Salezjanów wypisuje i mysle ze kazdy kto ma swoje zdanie i swoj rozum tez tak zrobi jak sie raz cos zjeb$%# to sie zawsze bedzie je$@#ćpozdro dla całej ekipy Silesian Black Label doszłej, nie doszłej, odeszłej i przyszłej Miałem nadzieje ze troche chociaz sie zmieni wizerunek(NAS) zwanych przez wiekszośc ludzi którzy nie czują klimatu "mlodych dawców bez wyobraźni" Fajny jest hardcore ale na osobnosci lub w malych grupkach tez tak lubie ale nie w mieście Najlepszy klimat jest wtedy kiedy wszyscy sie dobrze bawią.Coś sie zmieniło teraz jest free ride kto chce niech wpada nie ma lidera nie ma obowiązku jest Fun kazdy ma co chce to my Renegaci hehe a co bedzie to sie okaze.Czarne nalepki tez mile widziane .Fajnie by bylo zeby te spotkania zrobily sie tradycja i zeby przyjedzalo coraz wiecej motocyklistow.(Taka ciekawostka dla ludzi którzy jezdza na motocyklach Ci którzy byli lub nie byli a chcą odwiedzić Klimont nie tylko aby spotkac motocyklistow ale zeby zobaczy tez widoczek na okolice tak turystycznie poprostu:)(Według jednej z legend, misjonarz Klemens jako pierwszy przyniósł wiare chrześcijańską na tereny śląska było to jedno z pierwszych miejsc kultu chrześcijaństwa w polsce i to własnie w Lędzinach .Wczesniej była to Góra Piorunowa miejsce kultu pogańskich plemion ktore składaly ofiary z ludzi w miejscu gdzie stoi teraz Kosciół Św.Klemensa stoi on w tym samym miejscu juz od ponad 800 lat nie wspomne o bitwie ze szwedami w 1644r. Do dzis na wschodnim zboczu spoczywa 300 zołnierzy szedzkich.Bardzo ciekawa historia polecam kazdemu apropo tematu Klimonta i zapraszamApropo motocykli to 1956 był zorganizowany wyscig motocyklowy przez Lędziny wiem ze trudno uwierzyc tak było!! Jest to dobry pomysł organizacyjny hehe no i juz sie cos dzieje!!!!)Ja bede w sobote jak kiedys o 16 nawet jesli mial bym zapchac ten motor na ta pierunsko góra Zapraszamy wszystkich nie tylko z powiatu przyjezdzajcie w sobote o 16 z grillami lub na nich albo jak ktos ma mozliwosc to na czym sie da Przejedziemy 5km/h przez powiat hehe pozdro później cos wymyslimy :0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedy i o której to spotkanko ?? Też chętnie zawitam ...
9 maja w sobote o 16 godzinie. Moze macie frankfuterki to zrobimy gdzies ognicho tak na spontana jak ktos chce pelna dowolnosc ustalimy na miejscu OK
pelny pozytyw jak znajde chwilke to wpadne na klime pozdro
Zabierz grupke z Tychów ile sie da chyba w Tychach tez ktoś jeździ Do zoba na Klimie i pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gupoty opowiadasz banalnie tam trefić Pechu tabake wciśnie w siebie i za gps-a bedzie robił
Chodziło mi o % które Pechu tak uwielbia ;) stamtąd ma kawałek do domu a szkoda stracić prawko hahaha P.s. bez urazy Piotrek to chyba mi zostało jeszcze z tych waszych opowieści szpitalnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.