Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

600 śląskich Motocyklistów Na 600 Lecie Bitwy Pod Grunwaldem.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ponoc Pudzian tez bedzie walczyc jako rycerz ;)
Noooo też to czytałem http://sport.onet.pl/0,1248893,140096,8,0,...toreportaz.htmlA propos tematu.Jako że jestem pół mazurak pół ślązak i praktycznie całe dzieciństwo przesiedziałem w mieście Nidzica niedaleko Grunwadlu.Polecam wszystkim również zatrzymać się tam na małe zwiedzankohttp://www.zamkipolskie.com/nidzica/nidzica.htmlCałe meritum to zamku to właśnie jak szanowny pan Jagiełło omawiali taktykę bitwy jak szli na rzeź pod GrunwaldPozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollsky, nie zrozumiałeś mnie :-) Hełmy z rogami na pewno nie istniały, tak samo jak nie ma takiego zwrotu jak "podnieść przyłbicę". Swoją drogą ciekaw jestem kto to wymyślił :-| Takich cudów w które ludzie wierzą jest niestety więcej...Uwierz, że parę lat temu będąc na Ogrodzieńcu, impreza datowana na XV wiek spotkałem samuraja (naprawdę!) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

...a jacyś cruiserowcy lub chopperowcy się znajdą?...Bo jak koledzy na sportach walną w palnik to ino ich na horyzoncie zobaczę.Wybieram się na cruiserze, VTX 1300, więc nie będę zap....ał...Dla usprawiedliwienia powiem, że przymierzam się do ST 1300 Pan European, ale w następnym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jako że impreza się zbliża wielkimi krokami mam propozycję aby zacząć się "umawiać"...jak kto gdzie itd. Jadę pierwszy raz więc przepraszam za głupie pytania jakby co. Będę wyjeżdżał ze Sławkowa(zabieram brata)około 7,8 rano w piątek ale mogę się dostosować jakby ktos miał inny pomysł.. .Nie mamy jeszcze pomysłu jeszcze gdzie tam spać a więc wielce prawdopodobne ze się skończy na namiocie...15 zł/doba od namiotu nie wydaje się drogo. Nie wiem gdzie tam zostawia się maszynę więc jakby ktoś wiedział niech się odezwie.Powrót planujemy w niedzielę bo ze Smoleńska nici, przynajmniej w lipcu.Czekam na jakies komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czescja bede pod Grunwaldem ale tylko w sobote na bitwie. Mozemy sie umowic na powrot razem w niedziele. Bede wyjezdzal z Ostrody i moglibysmy sie spotkac po drodze. uprzedzajac twoje pytanie moja predkosc najlepiej 100-110km/h :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że temat wspólnego wyjazdu pod Grunwald spowoduję, że Moto-Rycerze pojadą tam liczniej, tym bardziej, że od 16-18.07 odbywa się Zlot Motocyklowy "U Braci" w Ostródzie.Ja "wylatuję" w środę przed południem, chcę po drodze "potowarzyszyć" Sztafecie Biegowej z Rudy Śląskiej do Grunwaldu.Lewa w górę i... na Grunwald,Zibi0007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.