Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oldtimerbazar


Rekomendowane odpowiedzi

same mądre odpowiedzi osób które się tam w ogóle nie pojawią ;P... rozumiem że żul spod biedronki narzeka że piwo po 5zł... ale żeby motocyklista tak mówił... najlepiej sprzedaj motocykl bo paliwo po 4.43zl a opony?! jeeeeezuuu 1000zł a na bajzlu może się obczai coś sensownego, a jak nie to chociaż poczuje się klimat motocyklowy, tym bardziej że zima nie ma zamiaru spi@#$!lać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

same mądre odpowiedzi osób które się tam w ogóle nie pojawią ;P... rozumiem że żul spod biedronki narzeka że piwo po 5zł... ale żeby motocyklista tak mówił... najlepiej sprzedaj motocykl bo paliwo po 4.43zl a opony?! jeeeeezuuu 1000zł a na bajzlu może się obczai coś sensownego, a jak nie to chociaż poczuje się klimat motocyklowy, tym bardziej że zima nie ma zamiaru spi@#$!lać
masz racje zgadzanm sie z tobą.Bo w krakowie inaczej smakuje tam pewno lepsze powietrze ma bo moze pokazac ze siedzi i pije za 12 zeta.I piwo inne bo tatra zła itd . Zapomniał dodac że ma byc zimno i moze snieg padac a w krakowie zawsze ciepło i parsole są .Dla mnie nie ma znaczenia jakie piwko pije tylko z kim i to jest wazne .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same mądre odpowiedzi osób które się tam w ogóle nie pojawią ;P... rozumiem że żul spod biedronki narzeka że piwo po 5zł... ale żeby motocyklista tak mówił... najlepiej sprzedaj motocykl bo paliwo po 4.43zl a opony?! jeeeeezuuu 1000zł a na bajzlu może się obczai coś sensownego, a jak nie to chociaż poczuje się klimat motocyklowy, tym bardziej że zima nie ma zamiaru spi@#$!lać
Facet tobie naprawdę zrobiono już budyń z mózgu w tej piramidzie bo kompletnie nie rozumiesz po co to napisałem. Uprzedziłem tylko "kolegę" ,że jak ma ochotę tam popiwkować to może zaopatrzyć się na pobliskiej stacji i niepotrzebnie nie przepłacać. Z Twojej wypowiedzi wynika ,że żul nie musi dawać się robić w balona na wszystkim ale motocyklista już tak? Po za tym jeśli ten żul to w twoim mniemaniu byłem ja to może spotkamy się na tym bajzlu i mi to powtórzysz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje zgadzanm sie z tobą.Bo w krakowie inaczej smakuje tam pewno lepsze powietrze ma bo moze pokazac ze siedzi i pije za 12 zeta.I piwo inne bo tatra zła itd . Zapomniał dodac że ma byc zimno i moze snieg padac a w krakowie zawsze ciepło i parsole są .Dla mnie nie ma znaczenia jakie piwko pije tylko z kim i to jest wazne .
Za lane piwko można zapłacić tyle ile sobie życzą pod warunkiem ,że to nie są siki i ,że podawane jest to w ludzkich warunkach. Ja natomiast nie widzę sensu płacenia komuś za puszkę którą godzinę wcześniej kupił w biedronce i sprzedaje teraz ze 150 % przebiciem - tym bardziej ,że przed wejściem na bajzel mam to samo piwo po cenie sklepowej. Z tego co widzę to połowa ludzi zaopatruje się tam przed bajzlem i nie wyglądają na żuli ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet tobie naprawdę zrobiono już budyń z mózgu w tej piramidzie bo kompletnie nie rozumiesz po co to napisałem. Uprzedziłem tylko "kolegę" ,że jak ma ochotę tam popiwkować to może zaopatrzyć się na pobliskiej stacji i niepotrzebnie nie przepłacać.
widzę że lubisz budyń uprzedziłeś w taki sposób jakbyś chciał powiedzieć, że 'jakaż to katastrofa i zamach na społeczeństwo się szykuje, przecież piwo po 5zł chcą na bajzlu sprzedawać!' jej, straszne.nie pasuje to nie kupuj, ten co je kupił w biedronce pomyślał że może zarobić w prosty sposób, wykłada kasę za piwo w biedronce i dostarcza je w miejsce gdzie są klienci na to piwo bo nie 'pomyśleli' że im się zachce.
Z Twojej wypowiedzi wynika ,że żul nie musi dawać się robić w balona na wszystkim ale motocyklista już tak? Po za tym jeśli ten żul to w twoim mniemaniu byłem ja to może spotkamy się na tym bajzlu i mi to powtórzysz?
przykro mi ale się mylisz, nie zrozumiałeś co chciałem powiedzieć, zinterpretowałeś sobie po swojemu i teraz jeszcze mi grozisz, mam się śmiać czy płakać? prawdopodobnie będę na bajzlu więc jak chcesz się przywitać to zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wykłada kasę za piwo w biedronce i dostarcza je w miejsce gdzie są klienci na to piwo bo nie 'pomyśleli' że im się zachce.
Dlatego właśnie uprzedzam tych co nie są pewni czy się im zachce ,że przy wejściu na bajzel to samo piwo kupią 100% taniej.My się nie rozumiemy i się nie dogadamy bo to jest... nie możliwe ;) Nie pytaj dlaczego;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,nie wiem co ma piwo do samej imprezy ,nawet jesli malutka ;)Przyjezdzacie szmatki poogladac,kaski ,i z ludzmi pogadac czy tylko na piwo?;)Jakie znaczenie ma skad ono?! Nie podoba sie to nie pij ;)Albo przynies wlasne ;)Juz nie mowiac o bardzo interesujacej sprawie ze jak Wy chcecie tam pic? dostarczacie sie PKSem? ;)Never mind ..;)))Bede ,o 11 tej ;) starym zlotym scorpiakiem.Za zimno jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś ceni sobie wygodę- to da tą złotówkę więcej za piwo, żeby nie musieć tachać go pod pachą ze stacji, tylko wziąć je sobie już w miejscu, gdzie chce je wypić...Zaś oczywiste jest, że ludzie, którzy to piwo tam sprzedają nie robią tego charytatywnie, bo to nie wolontariusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś ceni sobie wygodę- to da tą złotówkę więcej za piwo, żeby nie musieć tachać go pod pachą ze stacji, tylko wziąć je sobie już w miejscu, gdzie chce je wypić...Zaś oczywiste jest, że ludzie, którzy to piwo tam sprzedają nie robią tego charytatywnie, bo to nie wolontariusze.
Absolutnie się z Tobą zgadzam ale dobrze jest wiedzieć ,że jest inna opcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaupy zrobione. Kurtka i rękawice dla żonki. Dobrze, że byłem rano bo o 10 korki na wjazd konkretne.
Korki?!!!!!!!!!To kurna był jeden wielki KOREK staliśmy z 30 minut żeby się wbić na plac.Kolesie z tej ochronki to se chyba tam jajca z ludzi robią jeden podszedł zatrzymał naszą puszkę i kazał kupić bilety po 12 zł od łebka poczym 10 metrów dalej kolejny nas zatrzymał i kazał sobie pokazać te bilety. Na nasze sugestie ze tam na ulicy jest korek jak jasna cholera a oni takie szopki odwalają przez co ludzie się wnerwiają , bo stoją jak barany w tym sztucznym korku który oni tworzą tylko wzdrygnął ramionami. Wiem, że zarządcy to leży, bo jak ktoś nie chce stać w korku to może przyjść na nogach tylko pytanie gdzie zostawić auto? Pyzatym zakupy zaliczone do udanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było przyjechać sobie wcześniej Ja byłem o 8:30 i
Prosza Cie....O 8:30 w niedziela to sie śpi....Korki były jedynie od Katowic-od Siemianowic nic...Bajzel jak to bajzel - nic MOC ale i tak fajnie było się z paroma znajomymi spotkać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też te zakupy uznaję za udane Kupiłem sobie oponkę Co do korku to faktycznie był spory w godz. ok 10:00.A odnośnie kolejki po bilety to była jedna wielka kolejka bo nikomu chyba się nie chciało pójść zobaczyć czy jest jeszcze jakaś kasa otwarta...dla pocieszenia była otwarta więc jak przyszedłem z ojcem to on poszedł do przodu ja stałem w kolejce (na wszelki wypadek), nie minęła minuta ojciec miał bilety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że niektórym zakupy się udały, mnie niestety nie. Szukałem kasków Lazera i miał je jeden gościu ale po 1 sztuce które miał wystawione więc nie kupiłem,kurtki z firmy Buse też nie było nigdzie. Jedyny zakup to smar do łańcucha
W Motoplazie maja Lazery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.