Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oldtimerbazar


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiści fajnie se jaja robić. Ja na Bajzlu parę razy umawiałem sie i taniej opony kupiłem (nówki 6 miesięcy od daty produkcji), spodnie kupiłem taniej o koszty przesyłki i prowizje z Allegro( oczywiście nowe)... atmosfera fajna, kumpli można spotkać.. mozna również w tym czasie w domu piwko pić i rozmyślać jaki to ten świat jest do dupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ten bazar jest beznadziejny.Kto nie będzie nic nie straci.Kurtkę którą chciałem kupić była droższa niż na stronie producenta może w tym roku kupie coś w promocyjnej cenie np dwie lewe rękawiczki.Ceny normalne czasami wyższe jednak wszystko w jednym miejscu dla tego jak zwykle się wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha ja 5 zł to drogo to jedzcie do krakowa na rynek tam jest dobra cena piwa. Aogólnie bazarek całkiem niezly imozna niekiedy cos kupic ciekawego a jak mówi przysłowie zadarmo nawet w ryja nie ddadzą hahah wiec kto chce niech jedzie pozdrowionka
Kuźwa ale masz porównania koleś. Jak w Krakowie w knajpce na rynku zapłacę za piwo 12 zł to przynajmniej wiem ,że pije je w Krakowie na rynku. Nie wiem jak się to ma do puszki tatry za 5 zł sprzedawanej na TARGOWISKU (bo inaczej tego nazwać nie można). Moim zdaniem nijak więc zastanów się zanim coś palniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja , wszystko jest średnio 60% taniej niż w sklepach a kombiki Dainese sprzedowają na waga.
i w komplitach DamenUndHeren dwie sztukiw cenie jednej i pod kolor Motonga . Szału nima , ale jakoś zawsze sobie gadam że na następny nie jade , ale jakoś zawsze jade . Durny człowiek jest i durny chyba zdechnie Ale jak mam w chacie siedzieć to wole mordy pomazańców motocyklowych pooglądać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.